"Familie is ook niet alles! Kerkdiensten Film Rottezoom MEDISCHE DIENSTEN GEMEENTE ZEVENHUIZEN R0TTEZ&&M 4 mei herdenking GLASBAK Openbare vergaderingen BURGERLIJKE STAND Gemeentesecretarie gesloten Collecteschema DORPSKRANT Bouw van een berging op het perceel De Bonk 45 Opbrengst gehouden collecte Leendert de Koning ANTJE JACOBA DE GROOT Moerkapelle Met een korte bijeenkomst bij de gedenksteen in de Dorpsstraat, hoek Raadhuishof zal op 4 mei om kwart voor 8 de jaarlijkse herdénkina plaatsvinden. Na het luiden van de klok van de Ned. Herv. kerk wordt een programma van muziek en voordracht uitgevoe4rd, waarna 2 minuten stilte in acht wordt genomen. Testament Wanneer ze je zeggen, dat ik niet gevangen zit, geloof ze niet. Ze zullen het moeten toegeven, vroeg of laat. Wanneer ze je zeggen dat ze mij hebben vrijgelaten, geloof ze niet. Ze zullen moeten toegeven dat het niet waar is, vroeg of laat. Wanneer ze je zeggen dat ik de partij heb verraden, geloof ze niet. Ze zullen moeten toegeven dat ik haar trouw was, vroeg of laat. Wanneer ze je zeggen dat ik in Frankrijk zit, geloof ze niet. Geloof ze niet wanneer ze je mijn valse papieren laten zien, geloof ze niet. Geloof ze niet wanneer ze je de foto van mijn dode lichaam laten zien, geloof ze niet. Geloof z e niet wanneer ze je zeggen dat de maan de maan is, als ze je zeggen dat de maan een maan is, dat dit mijn stem is op een bandrecorder, dat dit mijn handtekening is op een stuk papier, als ze zeggen dat een boom een boom is, geloof ze niet, geloof niets van wat ze je zeggen niets van wat ze je zweren niets van wat ze je laten zien, geloof ze niet. En wanneer tenslotte die dag komt waarop ze je vragen langs te komen om het lijk te herkennen en je ziet mij daar en een stem zegt tegen je we hebben hem gedood hij ontsnapte tijdens de marteling hij is dood, wanneer ze je zeggen dat ik volledig volkomen volmaakt dood ben, geloof ze niet, geloof ze niet, geloof ze niet. Ariel Dorfman, Chili Maandag 8 mei 1989 Commissie Openbare Werken, Ruimtelijke Ordening, Volkshuis vesting, Verkeer en Milieu Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 9 mei 1989 Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken, Financiën, Economische Zaken en Personeelszaken Aanvang 19.30 uur. Donderdag 25 mei 1989 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. GEBOREN: Hiemstra, Casper, zoon van: Hiemstra, Harald R. en: Bos, Jean ne M., op 12 april 1989. Kieft, Tanja, dochter van: Kieft, Eduard en: van der Meer, Magdale- na, op 17 april 1989. Visser, Sander, zoon van: Visser, Cornelis en: Biesheuvel, Alida A., op 17 april 1989. In verband met bevrijdingsdag zijn alle gemeentelijke afdelingen op vrijdag 5 mei 1989 gesloten. 8 t/m 14 mei 1989: Nederlands Astma Fonds. 15 t/m 21 mei 1989: Vereniging AVO/Nederland. 22 mei t/m 4 juni 1989: Nederlands Rode Kruis. i»> Onafhankelijk informatie blad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat, Moerkapelle, Kruisweg en in Waddinxveen het centrum en de wijken Sniep en Zuidpias. Verschijnt eenmaal per week op woensdagmiddag/avond in een oplage van ruim 8.000 exemplaren. Redactie-adres: Drukkerij Elgersma, Dorps straat 62a, 2761 AG Zeven huizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 1-7, 2761 BN Zevenhuizen, tel. 01802- 1653. De redaktie van de Dorps krant stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de advertenties in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van reden, adverten ties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren. Dat was de titel van het blijspel dat toneelgroep "Spektakel" zaterdag 22 april j.l. opvoerde voor een rede lijk gevulde Catgeszaal in dorpshuis "Swanla". Wegens plaatsgebrek in de vorige Dorpskrant konden we toen alleen de foto plaatsen, daarom nu een kort verslag. In huize Drijver stapelden de proble men zich op als de tijdelijke huisves ting van de gemeentesecretarie, waar de heer des huizes Leo Drijver (Maarten den Hollander) werkt, wat langer duurt dan de bedoeling was. Een onverwacht bezoek van Baron Bock van Boekhoven jr. (Frans Wit te) de aanwezige dames het hoofd op hol doet jagen, en een schuchtere gemeenteambtenaar (Arie van der Ruit) voortdurend achterna wordt gezeten door een bemoeizuchtige werkster (Riet den Hollander) en een smoorverliefde vriendin (Beb Hey) van de dochter des huizes (Jenny Crone). Een nieuwsgierige journalis te (Jo Scheffers) en een plotseling ten tonele verschijnende Baron sr. (Jos Magdelijns) voerden het blijspel tot een lachwekkend hoogtepunt. Na afloop sprak Ruud Huldy een dankwoord uit en haalde nog even de vergelijking aan met de andere to neelvereniging. Ook richtte hij het woord tot de jeugdige bezoekers om te vragen of er nog jong talent aanwe zig was en of zij misschien zin hadden om het tekort aan jong talent bii Spektakel te kunnen verhelpen. De traditionele verloting om de kosten te dekken sloot de avond af. Zevenhuizen: Hemelvaartsdag 4 mei Herv.kerklO uur ds.H.Gaasbeek Oud-Verlaat 10.00 uur ds.E.Bou- man Geref.kerk 9.30 uur ds. W. Davidse zondag 7 mei Herv.kerk 10.00 uur ds.J.Batelaan Voorschoten; 19.00 uur ds.J. Ender- ij lé Harderwijk,jeugddienst.m.m.v. i; zanggroep Zevenhuizen. Geref.kerk9.30 uur dhr. C.N. Cornelisse Nwk.a.d.IJ. 18.30 uur ds. J.v. Wattum Rijswijk Vrijz.Herv.10.30 uur ds.C.W. Schlingemann Den Haag De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met inaann van maandag 8 mei 1989, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretaris bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzaae lint nó aanvraag van: 9 y ae de heer M.L. van Nikkelen Kuyper, wonende Vletstraat 37a te Rotterdam om een vergunning voor de bouw van een berging op het perceel De Bonk Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingplan "De Bonk" en is met de voorschriften oedeei telijk in strijd. 9 Het college van burgemeester en wethouders is thans voornemens de gevraagde vergunning te verlenen met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder gedurende de termijn van de tervisieiegging in de gelegenheid gesteld bezwaar aan te tekenen tegen het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. De in Zevenhuizen gehouden col lecte ten behoeve van het Nationaal Reuma fonds heeft een bedrag van f 2.979,65 opgebracht. Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van deelneming en medeleven die wij in zo ruime mate mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en onze lieve opa zeggen wij u mede namens de familie zeer hartelijk dank. Fam. de Koning. Zevenhuizen ZH, april 1989. "Altijd zal ik je weer tegenkomen. We zeggen veel te vlug: "Het is voorbij." Er is toch enkel maar je lichaam weggenomen, niet wie je was, en ook niet wat je zei." Met dankbaarheid aan God, dat wij haar zo lang mochten behouden nochtans bedroefd, geven wij U kennis van het heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot-, overgrootmoeder en tante weduwe van Matthijs van Wageningen in de ouderdom van 90 jaar. Bleiswijk: M.M. Eindhoven-van Wageningen W. Eindhoven Zevenhuizen: G.H. Monshouwer-van Wageningen Oosterbeek: H.J. Rutjes-van Wageningen Meadow Creek (can.): H. van Wageningen D.L. van Wageningen-Borstel Bleiswijk: J.G. van Wageningen Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Zevenhuizen, 28 april 1989 "De Zevenster", Leliestraat 3 Correspondentie-adres: W. Eindhoven Rembrandtlaan 13, 2665 XE Bleiswijk De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde heer Ds. H. Gaas beek, zal gehouden worden woensdag 3 mei om 13.30 uur in de aula van "De Zevenster", waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden om circa 14.30 uur op de algemene begraafplaats van Zevenhuizen. Hemelvaartsdag:4 mei Herv.kerk 9.00 uur ds. J.W. van Estrik Geref.Gem 9.00 uur ds. D. Rietdijk zondag 7 mei: Herv.kerk 9.30 uur en 18.30 uur ds.J.W.van Estrik Geref.Gem.9.30 uur H.A. ds. D. Rietdijk en 18.30 uur ds. D. Rietdijk Zevenhuizen: Vrijdagavond 5 mei vindt er in dorpshuis "Swanla" te Zevenhuizen weer een filmavond van "film Rottezoom" plaats. Op die avond wordt de film "David" van Peter Lilienthal vertoond, (zie artikel Dorpskrant 26 april). Aanvang 20.15 uur. Toegang f 7,50. C.J.P./65+ f 3,75. Hemelvaartsdag 4 mei: dotor W.J. v. Bruggen, De Wielewaal Zevenhuizen, tel. 01802-1783^ 6 mei: dokter R.P. Rensen, Hoef weg 74, Bleiswijk, tel. 01892-14085. 7 mei: dokter J.A. Ensing, Dorps- straat 196, Zevenhuizen, tel. 0180*. 1204. stichting sos telefonische I hulpdienst rijnmond, dag en nacht bereikbaar voor een gesprek van mens to mens tel. 010 - 4 362244 avond-/weekenddiens< wijkverpleging: tel. 01820-294 66

Dorpskrant | 1989 | | pagina 2