Een huwelijkskado vanUwdrukker M iufcrcaril drukkerij elgersma Astmafonds Een zonovergoten begin NIEUW Tennis Feest voor Rentokil Dat krijgt U, als U als a.s. bruidspaar bij ons zo'n mooie trouwkaart uitzoekt uit de Intercard-kollektie. Jullie eigen naam en trouwdatum in goudfolie op luciferdoosjes, menukaarten, onderzettertjes enz. Kom eens langs. een goede keuze. Antonie de Graaff Weer stond het bestuur aangetre den toen, na deze receptie, de officië le receptie begon, waarop velen hun felicitaties kwamen aanbieden. Dat gebeurde in een entourage van palmbomen en exotische sfeer, van een Caraïbisch dorp. Hiervoor had een Waddinxveens bedrijf gezorgd. De voorzitter van de Jubileumcom missie, Dick v.d. Linde, die ook een aantal jaren voorzitter van de volley balvereniging is geweest, zette een drietal mensen, in het zonnetje. Cees Nobel, Jan v.d. Wel en Willem Visser kregen als blijk van waardering voor hun bijzonder grote inzet voor de Ze- venhuizense volieybalsport een fraaie aquarel waarop volleybal in actie stond afgebeeld, overhandigd. Elk had een ander, maar als drieluik zouden ze ook niet misstaan. Ze werden vervaardigd door de Bleis- wijkse kunstenaar Kouwenhoven. Rent okil/Ze venhui zen -voorzitter Willem Visser bedankte namens zijn twee vrienden voor het prachtige cadeau en sprak de hoop uit dat de vereniging nog zo'n 25 jaar erbij mag maken. "Dit raakt ons zeer". Hij zei dat het bij de oprichting nooit gedacht, noch verwacht is, dat de Zevenhuizense volleybalclub dit doel zou bereiken: in de re-divisie. Dick v.d. Linde heeft het ooit een keer gezegd. Visser:"Die gek heeft gelijk gekregen". Hij noemde speciaal nog Jaap Akkerhuis, dankzij wiens ad viezen tot een prima organisatie kon komen en het spelpeil verbeterd.Erkenning aan mannen als Cees Nobel, Arend v.d. Knaap die structuur in de club brachten. Dank sprak hij aan het adres van de sponsor:Rentokil en aan oud-spon sor Verweij en Adegeest. Vervolgens werd een toast op de toekomst uitgebracht. Burgemeester A.H. van Gent deel de complimenten uit voor de actieve p.r. (hetgeen Steef van Duin voor treffelijk behartigt red.) Hij noemde niet alleen Heren I be langrijk, maar alle teams, omdat er gepresteerd wordt, hetgeen gewaar deerd wordt, maar dat het uiteraard geen wonder is dat de hele vereniging trots is op de blikvanger: de heren top. "Het is een echte Zevenhuizen- se vereniging bij uitstek met 300 le den." Hij sprak zjjn erkentelijkheid uit aan het adres van leiders en bege leiders en wenste de vereniging de komende 25 jaar "een gouden tijd", "op naar de 50 jaar". Hij overhandig de namens het gemeentebestuur, waarvan ook beide wethouders ver tegenwoordigd waren, alsmede gemeentesecretaris Visser en de resp. echtgenotes, een envelop met inhoud. Hans Amesz feliciteerde namens de NeVoBo lovende woorden over de vereniging die bij in zijn diverse func ties binnen de bon al 25 jaar meege maakt heeft. Zevenhuizen is niet de enige volleybalvereniging die rond die tijd werd opgericht. Het waren er vele, dus zijn her ook veel "zilveren feesten". Hij vond dat "Zevenklap pers" destijds en ook nu, veel aan dacht besteed aan de jeugd, waar door de goede weg werd ingesla gen... De heer C. van Weijland, sprak een felicitatiewoord namens Rentokil. Willem Visser bedankte tenslotte alle sprekers en Rentokil voor de aangeboden receptie. Caraïbisch feest Na het officiële, kwam het informele. Om 21.00 uur barstte het jubileum feest los, op het moment toen het showorkest Tasty begon te spelen. Een wervelende show werd ver zorgd door Exotic Roots. Dames die lieten zien hoe er in tropische gebie den gedanst wordt, in Braziliaanse sferen. De Limbo groep Sly Fox oogstte ook veel bewondering door staaltjes van lenigheid en durf om onder een in vlam gezette staaf door te gaan. Daarna begon Tasty met de grote finale, waarbij elke centimeter van de dansvloer bezet was. r a Zevenhuizen: Een stralende dag, een zonnig begin. Dat hadden Hans van Rij en Hanneke van der Mout, toen zij donderdag 18 mei in het huwelijksbootje stapten. De overweldigende belangstelling van de zijde van de leerlingen van de christelijke basisschool "De Eendragt" gold vooral Hanneke. Zij is nl. sinds augustus 1988, als leerkracht aan deze school verbonden. Groep 8, die de huwelijksvoltrekking op het gemeentehuis bijwoonde, stond na afloop hier van met ere-bogen opgesteld. Terwijl het bruidspaar een rondje reed, zette de trouwstoet met in hun gevolg de scholieren, koers naar de Geref. kerk, waar de huwelijksinzegening door ds. W. Davidse plaatsvond. Ook hier weer ere-bogen met groep 8, terwijl na afloop van de dienst de leerlingen van groep zes deze hanteerden, omdat de bruid, een paar dagen per maand, ook hun juf is. Zevenhuizen. Onopgemerkt is het 25-jarig bestaan van de Zevenhuizen! volleybalvereniging, zeker niet. Zaterdag werd er een klinkende feestdijl sportieve dag in dorpshuis "Swanla" gehouden, om dit te vieren. De dag begon met een Super mix, georganiseerd door Corrie en Niek 4 Kooter, waarbij André de Oude de leiding had. Jeugd en senioren namj hieraan deel. De mini en C-jeugd, werden tot 12.00 uur met een Zeskamp ziggehouden o.l.v. Henk Pelleboer. Een gezamenlijke broodmaaltijd zor< voor nieuwe energie. De senioren gingen er toen nog een paar uuriji tegenaan om hun toernooi af te maken, terwijl de jeugd ging genieten van clown Joppie. Ondanks het warme zomerse weer buiten, kwamen naast de eigen leden ook diverse basisschoolleerlingen opzetten. De toegang was gratis: voor alle kinderen. In de pauze werd op een ijsje van de ijscoman getrakteerd. De ledenreceptie die om 17.00 uur plaatsvond, verliep bijzond# geanimeerd.Alle kampioensteams werden nog een keer in het zonnetje gezet. Allen kregen van sponsor Rentokil een fraaie sporttas cadeau De teams van de dames 5, de Al- en Bl-jeugd en de heren 3 en de BI jeugdwistin kampioen te worden. De collecte voor het Astmafonds heeft in Zevenhuizen f 3083,38 opge bracht. In Moerkapelle f 1882,45. Allen die meehielpen dit resultaat te bereiken worden door de organisatie hartelijk bedankt. dorpsstraat 62a - zevenhuizen - telefoon 01802-2289 Op Zijn tijd heeft God tot zich genomen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa op de leeftijd van 81 jaar. Zevenhuizen M. de Graaff-van Helden Klaas en Lien Joke en Kees Marian en Eric Wim en Hennie Ton, Erna en Hélène Trudy en Roland Rockanje Jan en Arina Joost Rosanne 20 mei 1989 Lange Zijde 24 2761 AW Zevenhuizen Z.H. De crematie heeft hedenmorgen plaatsgevonden. Minicompetitie tennis vereniging Love '70 Moerkapelle - Allemaal op de foto na afloop van een kegelavond in het Dorpshuis "Op Moer", Deze avond was de afsluiting van zes weken competitie. Een heel gezellig uurtje kegelen, waarin de kinderen lieten zien dat ze buiten tennissen ook kunnen kegelen. Na afloop kregen ze een drankje en jeugdvoorzitter Hans de Niet bedankte met een bloe metje, de begeleiders voor hun inzet en het rijden van de teams. eerst deden er vijf teams mee. Elk| woensdagavond werden er wedstrij den gespeeld en op één dag op eel vast uur in de week werd er ooi geoefend. De resultaten waren erl goed. Er waren twee meisjesteams t/ m 12 jaar. Eén jongensteam t/m 1£ jaar, één gemengd team t/m 10 jaa en één gemengd team t/m 12 jaar. Ui( laatst genoemde team werd op over tuigende wijze kampioen. Dit tear* gaat door naar de volgende ronde en ook zij kregen bloemen van de jeugt commissie. Nogmaals alle kinderet. en begeleiders heel bedankt voor gezellige weken en ga door met trai nen. Jeugdcommissie Tennisverenig Love '70

Dorpskrant | 1989 | | pagina 10