SH06I KT Kruispunt Snoei, een goede basis voor de tuin! Voetbal VAN DEN BERG VOLKOREN CROISSANTS Deltatocht Van siertegel tot blokhut: bij Snoei vindt u een wereld in tuinmaterialen 5 jaar tuinkamer Brand in de Jonge Jan.. Koffiebar Tennis De beste basis voor uw tuin uw warme bakker WEEKEND-AANBIEDING Aardbeienschnittievan 7,50 voor 5,50 250 gr. Boterkransiesvan4,95 voor3,95 Wij hebben ook a.s. donderdag: f5,- a.s. zaterdag PIETERTJE SPEKSNIJDER Cornelis van Meenen -nrnrrrnrjlIIIjP OERMETTEN (steengrillen) BORRELUUR 17.00-19.00 uur met div. hapjes. AFSLANK-STUDIO SLENDER YOU blokhutten en kweekkassen voor het bedrijf in Bleiswijk Wie tuinieren als hobby heeft gekozen, zal er waarschijnlijk niet voor terug deinzen een kaal stuk grond om te toveren in een fraaie tuin. En wat voor alles geldt, geldt op zo'n moment ook voor tuinaanleg; begin met een juiste basis. Het zijn namelijk zeker niet alleen de bloemen, planten en bomen, die het totaalbeeld bepalen. Wat mede bepalend is, is de vorm en het gebruik van verschillende tuinma- terialen zoals: bestratingen, borders en afscheidingen. Maar ook andere attributen waaronder: plantenbakken, pergola's, palen, vijvers, tot en met kweekkassen en tuin- schuren toe. Alles op dit gebied is o.a. te vinden bij de bedrijven van Snoei in Bleiswijk en Ridderkerk. Ooit begonnen in de kassenbouw, mag gerust worden gezegd, dat dit familiebedrijf is uitgegroeid tot een ware specialist op het gebied van tuinmaterkalen in de ruimste zin van het woord. Werkelijk alles is er te koop. Bij velen een bekend gegeven, gezien de belangstelling op vrije zaterdagen en koopavonden op vrijdag. Het is bovendien niet alleen de particulier die Snoei weet te vinden. Ook de vakbroeders en hoveniersbedrijven kennen de weg naar Bleiswijk of Ridderkerk. Wie de showterrein van Snoei betreedt, ziet het al meteen. Uitgebreide voorraden van de meest uiteenlopende tuinmaterialen. Wie nog niet precies weet wat hij van plan is, wordt hier zeker op een idee gebracht. Behalve zand en grind liggen hier de betontegels, bielzen, planken, balken en schermen hoog opgestapeld. Een lust voor het oog van iedere tuinliefhebber. Ook voor een juist advies is men bij Snoei aan het goede adres. Men wordt niet alleen uitgebreid geïnformeerd over de vele mogelijkheden van tuinaanleg, maar ook ingeval van tuinonderhoud Immers, wanneer de tuin eenmaal gereed is, is tuinonderhoud een eerste vereiste. Programma voor zaterdag 27 mei Zevenhuizen - Groeneweg al, toe rnooi uit bij P.F.C., aanvang 10.00 uur, vertrek 8.45 uur, tijdsduur tot 16.30 uur, evt. brood meenemen; Groeneweg dl, toernooi uit bij Hiile- gersberg, aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur, tijdsduur tot 15.00 uur, brood meenemen; Groeneweg el, toernooi uit bij Oliveo, aanvang 9.30 uur, vertrek 8.30 uur, tijdsduur tot 11.45 uur. Groeneweg e2, toernooi uit bij Oliveo, aanvang 9.30 uur, ver trek 8.30 uur, tijdsduur tot 11.45 uur; Groeneweg fl, toernooi uit bij Oli veo, aanvang 13.30 uur, vertrek 12.30 uur, tijdsduur tot 16.00 uur; Groeneweg f2, toernooi uit bij Oli veo, aanvang 13.30 uur, vertrek 12.30 uur, tijdsduur tot 16.00 uur. A.s. woensdag laatste trainingsdag voor alle jeugd spelers. Op zaterdag 10 juni gaan cl, b2 en bl naar P.S.V. te Eindhoven, vertrek rond 8.45 uur. Wie niet kan even naar L. van Erk bellen, tel. 1108. Op zater dag 3 juni spelen e2 en e3 een toe rnooi bij Bodegraven. F3-spelers kijk woensdag op de opstelling of je moet voetballen. 4$ Moerdijkstraat 19 Moerkapelle Zevenhuizen - Op zaterdag 27 mei a.s. organiseert Tourclub "Zeven huizen '80" de jaarlijkse Deltatocht. Er zijn 3 afstanden die kunnen wor den gereden: 35, 100 en 200 km. De startplaats cafe "De Roer domp", Tweemanspolder 12 te Ze- Dat Snoei ooit in de kassenbouw begon, is nog steeds te merken, want kassen zijn in een grote verscheidenheid voorradig. Het begint overigens al met een eenvoudig broeiraam en dan gaat het verder. Kweekbakken, hobbykassen tot professionele broeikassen kompleet met plantgoten en zaaibakken. Naast een uitgebreid kassenpro- gramma levert Snoei een enorme sortering blokhutten. Meer dan 250 verschillende modellen zijn leverbaar. Van klein tot groot en van zeer eenvoudig tot zeer luxe. Wie het allemaal op z'n gemak eens wil bekijken kan een bezoek brengen aan één van de bedrijven van Snoei. Er is ook een catalogus. Wie hiervoor belangstelling heeft kan Snoei bellen. Dan krijgt men het gratis thuisgestuurd. Ridderkerk: Lagendijk 154, tel. 01804-20800 Bleiswijk, Albert v. 't Hartweg 2, tel. 01892-15656 BLOEMENSHOP LADY CHARLAINE Dorpsstraat 47a Zevenhuizen twee bossen CHRYSANTEN voor staat voor al onze klanten een plantje klaar! Bedroefd delen wij u mede dat de HEERE, na een geduldig gedragen lijden, uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder in de leeftijd van 47 jaar. Zevenhuizen: Erik Arne en Linda 20 mei 1989 Dorpsstraat 51 2761 AA Zevenhuizen Onze moeder ligt opgebaard in de aula van "Beth-San", Kerkplein 1 te Moerkapelle. Gelegenheid tot condoleren woensdag 24 mei van 19.45 tot 21.00 uur in de grote zaal van "Beth-San". De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donderdag 25 mei om 10.30 uur in het kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente, Kerkplein 8a te Moerka pelle, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats "Moerhage", Akkerweg te Moerkapelle, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft mogen betekenen, geven wij u kennis van het onverwacht heengaan van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader op de leeftijd van 80 jaar. Zevenhuizen Rotterdam Gouda Waddinxveen P. van Meenen-Brinkerink Corrie en Cor Wijnand en Sienie Coby en Nico Nel en Cor klein- en achterkleinkinderen geen bloemen 20 mei 1989 Schoolstraat 15 2761 XL Zevenhuizen. Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum, Schoolstraat 18, waar gelegenheid is tot condoleren op woensdag 24 mei tussen 20.00 en 21.00 uur. Donderdag 25 mei zal er in het rouwcentrum om 11.30 uur een korte rouwdienst worden gehouden, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. ^\NGEN TUINHUISJES BEITS BLOKHUTTEN BR0EIRAMEN» BAKKEN B0f>Ds Speciale aandacht voor: Blokhutten. Meer dan 250modellenalv.a. 995,- Kweekkassen v.a. 895,- RIDDERKERK Lagendijk 154 BLEISWIJK Albert van 't Hartweg 2-4 Tel. 01804-20800 Tel. 01892-15656 f RGOLA'S KEIEN KLINKERS KWEEKKASSEN MEUBELEN PALEN HEKWERK etpftrt6 Café Petit-Restaurant If c^vKruisweg 25 - Bleiswiikf^V» A I. 01793^ 1192 Bij ons OER-gezellig! minimaal 4 personen - tijdig reserveren U kunt ook terecht voor uw: 'zakenlunch; receptie vergadering en *bruiloft. vanaf 10.00 uur geopend bejaardentehuis "De Zevenster" Zevenhuizen. Op het terras van de Tuinkamer, maar ook binnen in de tuinkamer van het bejaardentehuis "De Zevenster" was het maandag feest. Vrijwilligsters en vaste mede werksters, activiteitenbegeleidsters in de Tuinkamer" vierden het eer ste lustrum van het bestaan van de mogelijkheid om bewoners actief te begeleiden in de Tuinkamer. Ook de omgeving van de Tuinkamer genoot maandag mee. Feestelijke klanken verspreidde het draaidorgel dat door de vaste medewerksters als traktatie voor de tuinkamerbezoekers te gast was. De dames Dorrestijn en Krijgs man bakten heerlijke pannekoeken op het terras, terwijl in de zon geno ten werd van deze traktatie door de ouderen en de dames vrijwilligers. Een heerlijk glaasje advocaat liet iedereen zich goed smaken. De voorzitter van de stichting bejaar denhuisvesting "De Zevenster" ver raste de Tuinkamer met de toezeg ging van een zangvogel in een kooitje voor de tuinkamer. Oud-Verlaat. In gebouw "De Vier- kap" te Oud-Verlaat wordt een voor stelling ten bate van Unicef gegeven van "Brand in de Jonge Jan", van Herman Heijermans. Dit succesvolle stuk is al enkele malen in Zevenhui- zen-dorp op de planken gebracht, doch nu worden ook de inwoners van Oud-Verlaat in de gelegenheid gesteld een "avondje uit" dichtbij huis te hebben van dit geweldig goed vertolkte stuk door het duo Hofman- De Jong en figuranten Sytsema en Hofman jr. 10 juni is de datum. Aanvang 20.15 Meeting en weekeinde Ze' enhuizen: Het a.s. weekeinde is er geen koffiebar. Dan gaan de jonge ren een weekeinde naar Apeldoorn. Volgende week zaterdagavond 3 juni staat er ter afsluiting van het winter seizoen iets bijzonders te gebeuren. Op die zaterdag is het Waddinxveen- se interkerkelijke jeugdkoor "Mee ting" uitgenodigd om de musicalDe Schepping" op te komen voeren in het Hervormde kerkgebouw. Die avond worden niet alleen jongeren, maar ook ouderen verwacht, omdat het een bijzonder concert wordt. De avond begint om 20.00 uur. "Meeting" heeft al meerdere malen deze religieuze musical ten gehore gebracht, elders. Voor Zevenhuizen is het echter een primeur.. Voor afslanken in een gezellige sfeer, gaal u naar Gouda....! Doelenstraat 24 01820-23302, Gouda Wel graag van tevoren een afspraak maken... Landelijke teams tennisclub Zevenhuizen blijven opti maal presteren Ook deze week hebben team 1 en l de volle winst binnengehaald 6-0 en moeten we serieus gaan denken aan promotiekansen voor ons universitaire team en onze jonkies, die in een zomerse temperatuur de tegenstanders wer kelijk alle hoeken van de baan lieten zien. Bij de zaterdagteams was team 3 zo ongelukkig een B speelster te moeten bestrijden die echter zo vas als een huis was en derhalve zovee gewicht in de strijd wierp dat een a-z nederlaag het maximale result:aa was. De laatste wedstrijd zal in deze poel moeten uitmaken wie er promo veert en wie er degradeertEen span nende zaak dus. Team 4 dat tegen de lijstaanvoerder moest spelen w alhoewel niet glansrijk toch een overwinning in de wacht te slepen heeft hiermee bereikt dat de plaa si de 3e klasse behouden blijft- Team^ heeft met een 4-1 overwinning zelfs nog kans op een kampioenschap een eventuele promotie naar de vi de klasse. Van de overige tea wonnen Zevenhuizen 9,10 en 1 resp. 3-2,5-0 en 3-2. Bij de jeugd wist alleen team 1™ 2 te winnen, de overige teams 1 15 was vrij verloren. Ook bij dames kon alleen team 20 met winst binnenhalen, de andere mesteams lieten de eer aan de teg partij.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 14