drukkerij elgersma OPRUIMING 31 juli t/m 20 augustus Kamperen met de kleuters... Jeugdtoernooi tennisclub Zwemvierdaagse Rabobank fietstocht rond de Rotte een succes! OUTFIT DRYCLEANING is gesloten van damesblousesf 59,- rokken - broekrokken vanaf f 39,- damespantalonsvanaf f 49,- Fantasie sweatersvanaff 49,- Pulloversvanaf f 49,- fantasie t-shirts f25 ,- en f 35,- herenshirtf 29,- herenpantalonsvanaf f 79,- heren kolbertsf 179,- Katoenen kolberts vanaf f 69,- Tevens willen wij u even herinneren dat vanaf 1 juli geopend is. Misschien makkelijk om te weten: dinsdag woensdag brengen: zaterdag klaar donderdag, vrijdag zaterdag brengen: dinsdag klaar 's maandags gesloten. De kleuters van "de Eendragt" kampeerden één dag op kampeerterrein Zevenhuizen. Het weer was bijzonder goed, maar toch dreigde er die dag (vrijdag jl) af en toe een buitje. Daarom was het best leuk om 's-morgens een poosje in de tenten te knutselen. Verder was er een gezamenlijke picknick en een wandeling in groepjes. Het geheel werd begeleid door leerkrachten en ouders en was, evenals voorgaande jaren, weer een succes. Zevenhuizen - Na het open toernooi voor senioren werd afgelopen week voor de junioren een open toernooi gehouden in verschillende leeftijdsgroepen. Ondanks het feit dat het weer minder fraai was werden alle partijen op tijd gespeeld en konden de finales op zondag met een kleine regenonderbreking worden gespeeld. Hier volgend de uitslagen: Jongensenkel: 10a 1. Stefan de jong; 2. Ralph Zijder hand: 12a 1. Ronald Tijvelijn; 2. Ricky Steenstra; 10b 1. Brian Rodenburg; 2. Victor Boere; 12b 1. Thijs Dania; 2. ColinMaclennan: 14 1. Ronald Tijvelijn; 2. Bart Buurma; 17 1. Leon van Leeuwen; 2. Steven Bolsterlee. Meisjesenkel: 10a 1. Adriana Laski; 2. Kim Koch; 12a 1. Liselot Jonker; 2. Jacqueline Wennekes; 10b 1. Anneloes Jonker; 2. Titia van Aggelen; 12b. 1. Gwendolyn Maclen nan; 2. Jorika Wijnholt; 14 1. Martine Breij; 2. Ingrid Boere; 17 1. Martine Breij; 2. Annika Kulk. Jongensdubbel: 12 1. Brian Roden- burg/Roland van Meggelen: 2. Maarten Cordenier/Derk Jan van Lingen; 17 1. Camiel Hack/Steven Bolsterlee; 2. Leon van Leeu- wen/Bjorn Rijckenberg Verheugend voor tennisclub Zevenhuizen was dat in de leeftijds categorie van 17 jaar zowel bij de jongensenkel als bij de dubbel het tweede team uit de landelijke competitie zowel de eerste als de tweede plaats voor zich opeisten. Hierbij dan ook een foto van deze finalisten die gezien de tekst op hun outfit beslist van plan zijn nog verdere successen te gaan behalen. Dorpsstraat 62a - Zevenhuizen Telefoon 01802-2289 Zevenhuizen. Mevrouw F.v.d. Bosch, cheffin van zwembad "De Koornmolen," mocht maandagmiddag, na een ziekteverlof van ca. een halfjaar weer aanwezig, het startschot lossen voor de Zwemvierdaag se. Deze kende op deze eerste dag (op dinsdagavond kon ook gestart worden) bijna 500 deelnemers: 496 in totaal, hetgeen als goed kan gekwalificeerd worden. Zoals reeds medegedeeld kon men zich, ten bate van Unicef, laten sponsoren voor familie en vrienden. P.S. de Clown op de kant dook niet in het water! Zevenhuizen/Moerkapelle. Was de fietstocht "met de Rabo de Rotte rond" de vorige zaterdag in het water gevallen, de afgelopen zaterdag was het bijzonder fraai zomerweer, dat voor een fietstocht uitnodig de. Degenen die de tocht meemaakten genoten zoals gebruikelijk weer van de route die door een prachtige landelijke en beboste omgeving voerde. Er deden in totaal 1180 fietsers mee, waarvan lot> personen uit Zevenhuizen en Moerkapelle. Aan de fietstocht was een prijsvraag verbonden. De heer P. van Dijk van het Weideplant- soen 11 te Zevenhuizen won een Gezinsabonnement op Blijdorp- Marieke Lindhout uit de Nassaustraat 12 te Moerkapelle was de Moerkapelse winnares.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 10