Jacht op een pony Slibopslag Inpakken en wegwezen CURSUS VOETVERZORGING OPROEP!!! laat het ons weten!!! bel. 01802-1653 redaktie Prettige vakantie! in de pauze genoten de kinderen van een ijsje Zevenhuizen - Onder tropische omstandigheden konden de basis schoolleerlingen van 't Reigerbos j.l. vrijdag genieten van het toneelstuk "Jacht op een pony", 's Ochtends was er een uitvoering voor de groepen 1 t/m 4 en 's middags konden de groepen 5 t/m 8 genieten van dit toneelstuk. Het stuk handelde in en rond een boerderij en in een groot bos. Op de boerderij was op een gegeven moment de lievelingspony van de boer verdwenen en een grote I zoekactie werd op touw gezet. Geholpen door zijn vrouw, knechten I meid werd de pony teruggevonden bij een groep zigeuners die zich in het donkere bos bevonden. Met de nodige complicaties werd de pony terug gevonden en kwam er toch nog een goed eind aan het I verhaal. Het toneelstuk werd opgevoerd door de leden van de toneelvereni- ging van V.O.O. die het onder de weersomstandigheden en de I warme lampen niet bepaald ideaal hadden. Pro 7 B.V. ontwikkelt de woningbouw op het voormalige bedrijf sterrein van Plasticdrukkerij Phaff aan de Dorpsstraat. Hier worden 11 vrije sectorwoningen gerealiseerd. Alvorens het zover is moeten diverse voorbereidende werkzaamheden worden ver richt. Na de sloop, o.a. de afvoer van grond. De gemeenteraad ging donderdagavond akkoord met de overdracht van een ge deelte van de verbindingssloot tussen de Bosgracht en de Ring vaart. B. en W. werden gemachtigd tot het sluiten van een over eenkomst met Pro 7 B.V. inzake overname van een weg, riolering enz. op dit terrein. In de sloot die de verbinding vormt met Bosgracht en Ringvaart moet een duiker worden aangelegd. Het was daarom noodzake lijk dat de sloot drooggelegd werd. Uit de sloot kwam een enorme hoeveelheid slib. Dat is tijdelijk opgeslagen op het terrein tussen Swanlaweg en Noordeinde. Vrijdag zorgde de fa. Bunnik voor deze afvoer onder toeziend oog van de milieudienst. Zodra het vocht uit de slib verdampt is, zal de grond afgevoerd worden naar het Hoge Bergse Bos. Moerkapelle De oudste leerlingen van de openbare I.J.P. Keijzerschool vertoonden met verve en vaart een leuke musical aan het eind van één van hun laatste schooldagen, alvorens op schoolkamp te gaan en definitief de basisschool de rug toe te keren. Heel toepasselijk was daarom zowel tekst als inhoud Inpakken en Wegwezen". Een leuke hobby? Een andere vakantie? Vrijwilligers die niet te betalen ziin? Iemand die verhuist? 50 of 60 jaar getrouwd? etc. etc. nog twee dorpskranten verschijnen er voor de vakantie... De Dorpskrant van 19 juli is een RECREATIEKRANT! Start: Begin september 1989 te Leiden. Duur: 1 jaar (2 lesblokken per week) 2 jaar (1 lesbiok per Opleiding voor het landelijke SEPVO-examen Opleidingsinstituut Voor Voetverzorging Erkend V.O.V.-instituut PROSPECTUS OP AANVRAAG O.V.V. (Dir.: H. v.d. Haven) Groensvoorde 74, 2742 DL Waddinxveen Tel. 01828-12887 De laatste krant op 26 juli is. inpakken en wegwezen. Pas op 30 augustus zijn we weer terug! Houdt u s.v.p. rekening met uw advertentie(s) en/of publikaties!

Dorpskrant | 1989 | | pagina 14