I ons" mooi| z^vffitjuiztyi CAFE RESTAURANT HOTEL - VOS *De pandstad Hotel Vos KANO-VERHUUR Vakantie??? recepties partijen vergaderingen feestavonden "De Randstad" voor een dagje uit. Kano varen, dat is plezier hebben! Lonk naar een snipperdag r JADE ootê^voor moeder Vanavondgaan we efiinezen bij 'JW&E Diners voor 20 tot 150 personen 2 biljarts W.P. Baas Dorpsstraat 60 Zevenhuizen Tel. 01802-1205 Voor uw en ©c pandstad Vakantie in Zevenhuizen Udoerkapelle? Oof TVaddinxpeners opgelet: biedt gezinsfaciliteiten, met o.a. 2 speeltuinen en 2 verwarmde huitenzwemhaden. 'Kom ooi eens kijken 11 zult verbaasd staan dat u ootjaan de 'Bredeweg kunt recre'éeren! 'Sredeweg 66 -2752 BVB 9doerkapelle - Tel. 01793-1363 KANO VAREN, DAT IS LEKKER EVEN ONTSPAN NEN IN DE VRIJE NATUUR. IêL CHINEES - INDISCH SPECIALITEITEN RESTAURANT Dorpsstraat 141 Zevenhuizen Tel. 01802-1589 fA[aast fietgewone menu kunt u ookgenieten van onze nieuw geïntroduceerde speciale cftinese gerechten, feeds een groot succes en op veler verzoekjspeciaal klaargemaakt! Zevenhuizen. Hotel Vos is een begrip in Ze venhuizen. Een hotel dat tevens café-restau rant is. Eigenaar van dit monumentale hotel op de hoek van de Dorps- straat/Noordelijke Dwarsweg is Wim Baas. Sinds 19 jaar zwaait hij hier de scep ter. Zijn hotel dat 18 bedden telt, is door gaans volgeboekt. Vas te gasten zijn medewer- kers van de N.A.M. Deze zijn momenteel op vakantie. Terwijl we dit artikel schrijven lo geert er een groep Amerikanen. Hotel Vos biedt meer dan slaapgelegenheid. Het is een "aanwip"- café, voor inwoners en voor passanten. Velen zijn stamgasten. Brui loften en partijen tot ca. 250 personen kunnen in de grote zaal worden gehouden. De gasten kunnen rekenen op een vlotte bediening. Dat is ook zo in het restaurant gedeelte. Een diner behoort hier uiteraard tot de moge lijkheden. Verder is het Hotel, een vast onder komen van enkele or ganisaties, waaronder een dansschool en na tuurlijk de eigen biljartclub"Hotel Vos". Kwaliteit en service staan hoog in het vaan del bij dit enige hotel dat Zevenhuizen rijk is. Vlakbij Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen, ligt het recreatiepark "De Randstad". Wie van Waddinxveen komt gaat vanaf de Plasweg rechtsaf. Vanuit Zevenhuizen slaat men aldaar, bij Willem II linksaf.... Na ca. 1 km. is aan de linkerhand "De Randstad" zichtbaar, een Ca ravanpark met daarbij aantrekkelij ke faciliteiten. Wat te denken van een zwembad met allerlei techni sche snufjes, vanvloedgolfdouche, jetstream, bruisbad en wildwater baan? Een kleuterbadje en een zwembad, alles met verwarmd water, door gebruikmaking van zonnecollectoren."Het bleek dat we vorig jaar te koud water hadden met 24 graden Celsius," vertelt Uit hol jr. "Nu, deze zomer, is het water vrijwel constant 30 graden Celsius. Dat wordt goed gewaardeerd. In het weekeinde is het helemaal ge zellig dan is er ook muziek bij het zwembad. Velen hebben ons zwembad al weten te vinden. Voor al op zaterdag en zondag is het aardig druk. We hebben een robot, die de bodem schoonhoudt. Verder is er een fraaie zonneweide en zijn er twee speeltuinen." Het recreatiepark is 6,5 ha. groot en bestaat sinds 1977. Er staan op dit moment ca. 165 sta-en tourcara vans op het terrein, waarop men binnenrijdt na het passeren van de slagbomen, die omhoog gaan als men het pasje in de sleuf heeft ge stoken. Zwembadbezoekers kun nen zo het terrein oplopen, nadat men de auto voor het gebouw Con cordia, op het parkeerterrein heeft geparkeerd. Eigenaar van dit re creatiepark is de familie Uithol. Restaurant "Concordia" is wel ei gendom van de familie, maar wordt door een exploitant beheerd. Het zwembad heeft een eigen in gang, waar men een toegangs kaartje kan kopen, het zwembad is in de zomervakantie open van 11.00 tot 18.00 uur.jzie adverten tie) Vraag een folder en/of maak een afspraak: ArthurParisius- straat 2 3069 RX Rotterdam Tel. 010-4210864 Kampeer terrein Zevenhuizen 01802-1654 Wie vaak langs de Hennipsloot fietst heeft ze vast al gezien: de gele kano's van Kim Kano. Een nieuwe attractie in de omgeving van kampeerterrein Zevenhuizen is de moge lijkheid om kano's te huren. "Kim Kano" is de naam van het Kano-verhuurbedrijf, dat vanaf de dependance van de jachthaven kano-tochten organiseert. Individueel kan men hier een kano huren, maar ook vragen of de kano's naar een afgesproken plaats komen om op een bepaald water, rivier of plas, een twee uur durende tocht als verjaarspartijtje of jubileum te houden. Dat laatste kost dan f 12,50 per persoon. Er zijn natuurlijk ook nop vele andere tarieven en mogelijkheden. Er worden ook kano-lessen gegeven in eén persoons kano's kayaks of Canadese kano's. Kortom mogelijkheden genoeg. Ook om b.v. als groep mee te doen aan een tocht over de Rottemeren en omgeving: minimaal vier personen en f 25,— per persoon. Deze tocht duurt evenals de navolgend, drie uur. Er wordt gevaren o.l.v. een instructeur, die de route en de aanlegplaatsen kent. Men kan kiezen uit een kano-tocht in: de Alblasserwaard: een molentocht; Een Bies- boschtocht, een tocht over a. De Linge, b. de Vlist, c. door het Westland, d. door de Delftse grachten. Er is voor elk wat wils. Met zakenrelaties, familie, vrienden of per soneel is het kano-varen een sportieve en leuke happening. Wie informatie wil hebben over Kim Kano-varen kan informeren bij kampeerterrein Zevenhuizen tel.01802-1654 of 010 421 0864. Een leuk idee voor de vakantie!!! Sinds enkele jaren besef ik pas goed wat vakantie is. Als moeder van een druk gezin heb ik eigenlijk vijfendertig jaar niet echt vakantie gehad. Ze bestond uit gezellige leuke tijden weliswaar, vol afwisseling. Zolang de kinders vrij waren van school werkte ik binnenshuis niet in de hoekjes. Ik wandelde met hen, ging soms een dagje uit, deed spelletjes binnen en buiten, stond met een hengel bij hen aan de waterkant, had ook beet en op één dag vingen we vijfenveertig kleine visjes, enzovoort. Na het avondeten ruimden we met z'n allen de troep op die we samen hadden gemaakt, vervolgens gingen de kleinsten ter ruste. Met de rest ploeterde ik dan nog even door, totdat eindelijk de traag-lopende klok de tijd aangaf van wassen, tanden poetsen en maffen. Daarna begon mijn vrije avond waar ik bewust van genoot, terwijl ik op gemak plannen maakte en spelletjes bedacht om de volgende vakantiedag een prettig verloop te geven. Naarmate ze opgroeiden schoten die vrije avonden erbij in. Toch heb ik nooit met weerzin tegen een naderende schoolvakantie aangekeken. Tegen de tijd dat het kroost weer op de schoolbanken moest plaatsnemen, zag het er in huis niet zo schoontjes meer uit. Wanneer ieder weer m 't gelid liep begon ik, van boven naar beneden kamer voor kamer te stoffen en te soppen, om zo na een week weer tevreden mijn blikken over het geheel te kunnen werpen. Maar niet nadat ik die eerste schooldag altijd haaomgedoopt tot snipperdag voor mezelf. Die éne dag kon er nog wel bij; ik vond gewoon dat ik die verdiend had. Snel de dekens rechtgetrokken in de morgen, een snel-klaar-warme-hap voor de avond, verder vrij-af. Zo doorleefde ik jaren achtereen de vakantie-periode als moeder van een razend druk gezin Corrie van Nierop

Dorpskrant | 1989 | | pagina 13