DE CHINESE MUUR Gezelligheid is troef in één van de oudste café's van Nieuwerkerk a.d. IJssel: "L'ESPERANCE". Café "L'Esperatice 'Baron 9-CoteC feestzaal 2 biljarts terras langs fietsroute Paviljoen Zoetermeer. Baron Hotel Zoetermeer Een hotel is echt niet alleen om te slapen (hoewel dat bij ons rustig kan). Laat u in uw vakantie eens verwennen en geniet van ons: Weekend menu a f 39,50 p.p. Surprise menu a f 59,50 p.p. Let u ook op onze maandspecialiteiten. Baron Hotel Zoetermeer Boerhaavelaan 2713 HB Zoetermeer Tel. 079-219228 Lax 079-211501 DffDdl@in)®@l©©1lQ Als men vanuit de richting "oude dorp" Nieuwerkerk, vanuit de richting Zevenhuizen komt, waar men de gehele Ringvaart gevolgd heeft tot men bij de 's- Gravenweg niet verder kan, rijdt men gewoon tegen "L'Esperance"aan. Een tegen het einde van de vorige eeuw verbouwd café. In de benaming van dit café, spreekt de Nieuwer- kerkse bevolking nog steeds over Café Honkoop: logisch ge volg van het feit dat deze familie 80 jaar eigenaar is geweest. In 1986 hebben Joek en Lenie de Vogel, bekend als uitbaters van "De Roode Leeuw" overgenomen en het interieur veranderd en aan de tijd aangepast. De feest zaal werd fraai aangekleed. Door de inzet en de vriendelijkheid van het echtpaar De Vogel zijn zij er in korte tijd in geslaagd hun café tot ontplooiing te brengen. Bruiloften en partijen worden hier wekelijks gehouden. Zeven dagen per week is men geopend en weet zich van gasten verze kerd. het is tevens het "club huis" van diverse Nieuwerkerk - se verenigingen, zoals b.v. bil jartvereniging "'t Centrum", de Bridge Club en de zangvereni ging. Fietsers en toeristen kun nen hier op het terras een heer lijke verfrissing gebruiken. Adres: Café "L'Esperance"-'s- Gravenweg 99 Nieuwerkerk a.d. IJssel (zie advertentie) fjr 's Gravenweg 99 Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 01803-12303 7 dagen per week vanaf 14.00 uur geopend. Chinees - Indisch Specialiteiten Restaurant Mz -7£T TE ELKE DAG GEOPEND INDONESISCH SPECIALITEITEN RESTAURANT Speciaal Javaans buffet p.p. ƒ29,50 Krijgt U: 1soto of sun lat soep 2. saté en soempia 3. Daarna mag u onbeperkt uw keuze gaan maken aan het buffet (uit 20 verschillende gerechten) WAARIN VELE IND. specialiteiten verwerkt zijn. 4. Daarna als dessert: koffie of buffetijs of pisang goreng. Origineel Javaans buffet p.p. ƒ23,75 Dorpsstraat 104, Zoetermeer, 079-167264 Langs de A-12 ligt een nieuw restaurant ter hoogte van Zoetermeer, bekend als "Paviljoen Zoetermeer" Vroeger, toen het nog bij de oude op-en afrit van de rijks weg, tegenover Nutricia was gevestigd, was het voor veel automobilisten een soort pleisterplaats. Nu, wat verder van de rijksweg, maar toch aan een op- en afrit, richting Delft/Zoetermeer gele gen, weten ook automo bilisten dit leuke restau rant te vinden. Op de oude lokatie is Paviljoen Zoetermeer 49 jaar ge vestigd geweest. Het nieuwe restaurant is anderhalf jaar in gebruik. Dat betekent dat dit restaurant al 50 jaar bestaat. De tweede generatie V.d. meer is nu eigenaar. De gebroeders A.J. en A. v.d. Meer staan hun mannetje en mogen zich verzekerd weten van een breed publiek. In de korte tijd van hun bestaan zijn er al honderden partijen en fees ten geweest in hun restaurant. Ook voor recepties, familiedi ners en zakendiners en lunches kan men hier terecht, natuurlijk kan er ook a la carte gegeten worden, of zomaar binnenges tapt voor een kopje koffie met. Paviljoen Zoetermeer "de plaats waar iedereen zich thuis voelt" Naast ons a la carte restaurant hebben wij ook verschillende sfeervolle zalen voor het geven van alle voorkomende festiviteiten. Informatie over een receptie, koffietafel, diner, koud- en koud warm buffet, all-in feestavond of een verjaardagsparty worden U geheel vrijblijvend in ons restaurant verstrekt. Restaurant 'Paviljoen Zoetermeer' Zilverstraat 2 2718 RL Zoetermeer Tel. 079-41 65 41 een lekker gebakje of zonder. De keuken is tot 22.00 uur geopend. Voor diverse huiswaarts kerende vakantiegangers uit de regio is het Paviljoen de eerste plaats waar ze weer eten in Holland, te hebben om hier binnen te stappen. De inrichting is eenvoudig maar wel sfeervol met de rotan stoelen die een eigentijds element aan de inrichting geven. Er zijn diverse zalen, zodat men elkaar niet stoort tijdens een feestelijke maaltijd. Het paviljoen heeft diverse arrangementen voor het vieren van een feest, jubileum, verjaardag enz. Kinderen tot 12 jaar betalen slechts de halve" prijs. De afgesproken prijs Is flap-over, overhead enz. Elke zaterdag kan men voor vrijblijvende informatie tussen 10.00 en 16.00 uur terecht, (zie advertentie) ook op zon- en feestdagen van 11.30 tot 23.00 uur óók met afhaalbuffet parkeergarage 24 uur per dag open ingang naast Rabobank 'aparte zaal voor partijen, grote groepen, (max. 65 pers.) ZOETERMEER PROMENADE 19 (eerste etage) - ZOETERMEER - TEL. 079 - 52 01 72: SEIAMAT DATANG Zoetermeer. In de Dorpsstraat bevindt zich een Indonesisch Specialiteitenrestaurant waar de heer Kuo de scepter zwaait. Zijn Javaanse buffetten genieten grote bekendheid in Zoe termeer en omgeving. Men mag net zoveel keren opscheppen als men wil van het lopend buffet. Het is prettig als men van tevoren afspreekt.Het restaurant telt 80 zitplaatsen. Ook kunnen hier Indonesische specialiteiten worden afgehaald. inrln«ipf A.1. __i.L,K Zoetermeer. "Wie richting Den Maagrijdt, wil altijdeven naar de temperatuur kijken die net voorhij de voetgangersbrug van het Mj>.- station op een flat staat aangegeven. Qelijk: tijdig vaCt dan de naam 'Baron Motet op. Dit hotel staat dan ook. zeer centraat, vlakbij rijksweg T. 12 en het station Drieman- spotder. Met tigt nog geen 400 meter verwij derd van de ptaats waar de "f toriade 1992 wordt gehouden en nu reeds in aanleg is. "Baron Motet Zoetermeer" is een modem hotetmet traditionelegastvrijheiden interna tionaal comfort. Met hotel heeft zówet aeco- modatie voorkort verhlijvendegasten als twee suites met volledig ingerichte keuken, welke hij uitstekgeschikt zijn vooreen tang verhtijf. De 99 uiterst comfortahete kamers en suites zijn alte voorzien van bad/douche, radio, tv, telefoon, minibar, airconditioning en wekjn- staltatie. Met hotet beschikt over zeer ruimte parkeergelegenheid. Baron restaurants staan bekend om hun goede kwaliteit en persoonlijke service. Met totaal verbouwde restaurant biedt naast een uitstekende lunch en diner, ookjeen hoogaan- geschreven wijnkaart aan. Mier worden ook. "tourmenu 'sgeserveerd vanaf f 18, - (drie gangen). Uiteraard kan men ook_terecht voor een exclusief diner, foor groepen,recepties, ontvangsten, brui loften en gala-avonden biedt dit restaurant een uitstekende gelegenheid. CKpud buffet v.a.f 25, p.p.min. van 20 personen) Tevens beschikt het hotel over een smaakvol ingerichte coffeeshop voor een lichte lunch of diner, waar eveneens kleine snacks worden geserveerd. De Bar is het ontmoetingspunt van Zoetermeer, zowel formeel als informeel. Br worden aantrekkelijke prijzen gehan teerd. conferentie-en expositiemimten: Ook. deze mogelijkheid biedt Baron Motel Zoetermeer. "Met een maximum van 450personen. Br zijn vijf vergaderzalen en enkele discussiemimten en men kan gebruikmaken van de modernste technische benodigdheden, van overheadpro jector, dia en fdm-apparatuur enz. Culinair in de Region ik*-. v M t L .M,

Dorpskrant | 1989 | | pagina 17