Wedden dat.... BORGO ANTICO BOTEN VERHUUR B. VAN VLIET Café "Meerenbos" Meerenbos: rustpuntbotenverhuur en kano's. ZEVENHUIZEN m Borgo Antico Bas van Vliet de sluiswachter en havenmeester V«, Kamperen in Zevenhuizen Rottekade 2 2761 EA Zevenhuizen Tel. 01802-2361 Aan de oevers van de Rotte, op Bleiswijks grondgebied, fiets je als je de Rotte rond fietst, als het ware café "Meerenbos" voorbij. Natuurlijk doe je dat nietje stapt af en laatje dorst lessen. Genietend kijkje over het kabbelende water van de Rotte. Hier kun je ook varen op de Rotte: Een zeilboot huren, een kano, een roeiboot: het behoort allemaal tot de mogelijkheden voor een sportief uitje op de Rottemeren. Nazo'n tijd op het water is het heerlijk eten bij de barbecue op het terras. Dat kan men doen als de groep uit meer dan tien personen bestaat en er van tevoren gereserveerd is. Spreek eens af om met een groep te gaan zeilen, roeien of kanoën en daarna een maaltijd van de barbecue... Informeer: iel.01892-17676 of 18110, Rottedijk 13 a, 2665 KS Bleiswijk. BLEISWIJK bij: Bel. 01802-1654 of schijf naar Tweemanspolder 8, 2761 ED Zevenhuizen. Italiaans specialiteiten Restaurant Pizzeria Dorpsstraat 41, Zevenhuizen. Tel. 01802-2688 Traditioneel Italiaans specialiteiten restaurant "Borgo Antico" bestaat bijna 1 jaar Eigenaar Eduardo Marfella kijkt zeer tevreden terug op dit afgelopen jaar, en is bijzonder bevreden over de vaste klan tenkring die hij in deze korte tijd heeft kunnen opbouwen en wil bij deze zijn vaste klanten bedanken voor het vertrouwen dat ze in hem hebben geschonken. Voor diegene die nog geen kennis heeft kunnen maken met Borgo Antico" is het van harte aan te bevelen om hier eens te komen eten. 'Borgo Antico" biedt naast 20 verschillende pizza's een zeer gevarieerde kaart met diverse Italiaanse pasta-, vis- en vleesspecialiteiten. De beste kwaliteit en versheid staan hoog in het vaandel! 120 zitplaatsen met aparte bovenzaal voor zakenlunches, recepties en partijen etc. Reservering in het weekend gewenst. Arriverderci al "Borgo Antico" I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I '.nhuizen. "Borgo Antico" Ve inmiddels naam verwor- n ln de Zevenhuizense agglo- rpJa,'e- Dit nog tamelijk nieuwe taurant aan de Zevenhuizen- orpsstraat biedt verrukke- h f £erechten van Italiaanse Komst. Pizza's zijn hier, door '^Hj'ddcls gekregen routine. sm ar en heerlijk van hehh 'v'ee' Zevenhuizenaren mP Pizza's al geproefd en karfen over c'c kwaliteit. Dat op j°k van de deeggerechten avrfgd worden. Men kan er een rp<., fe u'i yan maken en in het de afk rant gaan eten, maar ook jj iaalkeuken biedt een groot ^sortiment. Op de fiets de Rotte rond? Stop dan even bij Rottedijk 13a Bleiswijk 01892-17676 of 18110 Ook het adres voor het huren van: Een zeilboot een kano of een roeiboot voor een pleziertocht op de Rottemeren Zevenhuizen/jachthaven. Bas van Vliet woont in een gerestaureerd karakteristiek pand bij de jachthaven in Zevenhuizen. Vanuit de woning heeft hij tevens zicht op de sluis: "het Zevenhuizense Ver laat". Hij is dan ook sluiswachter en havenmeester. Recreanten die met boten van de Rotte naar andere vaarwaters willen, passeren de sluis van de Hennipsloot. Sinds een tweetal jaren is de vaarroute naar de Hollandse IJssel nl. weer open, doordat er tussen Nieuwer- kerk en Moordrecht een grote sluis kwam. Eigenaren van plezierbo ten ervaren dit als een pluspunt, omdat ze voorheen alleen op de Rotte konden varen. Het passeren van de sluis kostte vroeger een schijntje. Sinds vorig jaar is het sluisgeld aanzienlijk verhoogd. Dat vond niemand leuk, maar was een maatregel van het Recreatie schap Rottemeren, dat voor de instandhouding van dit recreatiege bied zorgt. Bas is bij dat alles een onlosmakelijke schakel. Als toezichthouder op de haven is hij altijd op z'n post. Hij verhuurt ook boten. Wie een puzzeltocht organiseert of een verjaardag of reünie op een ludieke manier wil vieren kan bij hem bootjes bespreken. Gewoon een uurtje roeien of met een motorboot puffen op de Rotte, behoort ook tot de mogelijkheden, net zo goed als zeilen... Wie bij hem niet terecht kan mag weten dat z'n dochter bij Meerenbos ook boten verhuurt. Ook U volop recreatiemogelijkheden vindt in CAMPING "Zevenhuizen" voor zomaar een week-end, maar ook een heel jaar, zwemmen, fietsen, surfen, het kan allemaal. JACHTHAVEN "DeEendragt" voorjaarplaatsen en winterberging, maar U kunt er ook boten huren. ZWEMBAD en SAUNA "De Koornmolen" met verwarmde binnen- en buitenbaden, sauna en turks stoombad; maar ook voor een bruiningskuur net voor de vakantie. ZWEMBAD en SAUNA "De Bleiswijkse Kooi" net als "De Koornmolen", maar met nog grotere zonneweide en een kinderboerderij. Wie de genoegens smaakt van het kampe ren in Zevenhuizen heeft inmiddels kennis gemaakt met de faciliteiten van dit kam peerterrein. Misschien al een fiets gehuurd om de omgeving te verkennen. Of rollerska tes of skeelers. Dit alles is een must om optimaal van de prachtige natuur in deze omgeving, waar je b.v. langs de Rotte niet met de auto mag komen, te genieten. Ook niet kampeerders zouden eens kunnen informeren of ze deze sportieve attributen kunnen huren. Beheerder Cees Molenaar weet er alles van. Hij is fanatiek skeeler en weet dat een rondje rond de Rotte perfect rijdt op de prima geasfalteerde route. Kampeerterrein Zevenhuizen geniet inter nationale bekendheid. Momenteel kampe ren hier rondtrekkende fietsende Italianen. Hun bagage wordt per bus vervoerd en zij fietsen, soms lange afstanden. De camping biedt plaats aan 171 "seizoen- kampeerders", terwijl er 80 plaatsen zijn voor trekkers. Eigenlijk is het seizoen nog niet helemaal begonnen, maar de camping is al bijna vol. Er logeren Noren, Engelsen, Canadezen enz. Het is dan ook een interna tionale camping, waar je alles onder hand bereik hebt. Het vis en vaarwater van de Rotte, een zwembad en natuurlijk schoon...Het is daarom goed toeven op deze camping, waar je zelfs je kleding kunt wassen en drogen. Van die droogfaciliteit kunnen ook anderen gebruik maken. Ook kun je eten in de kantine: groepen liefst van tevoren aanmelden. De winkel heeft een assortiment aan artikelen, zodat iedereen alles bij de hand heeft. Zo ben je "uit" toch thuis. (inf.01802-1654)

Dorpskrant | 1989 | | pagina 19