BORGO ANTIC O Blubberfestijn bij "La Baraque Xom en profiteer!lil! Bakker Verbeij bakt ze al 12,5 jaar bruin... Italiaans specialiteiten Restaurant Pizzeria KEUKEN iedere dag geopend van 12.00-14.30 en 17.00-22.30 uui Slagroom taartje, van 7,10 voor 5,25 Tarwe bolletjes, 6 stuffs, van 2,70 voor 2,00 We zijn zveer begonnen met speculaas batcjjen, dus nu ca. 250gram van 3,25 voor 2,50 J.l. vrijdagavond vanaf 22.00 uur organiseerde "La Baraque" een "Topless Mod derbadgevecht". Een groot opblaasbassin op de dansvloer, daarin een laag modder, twee topless-dames, een scheidsrechter uit het publiek en aan de buitenkant twee uit het publiek gehaalde 'helpers'. De bedoeling was dat de twee dames elkaar al worstelend op de grond moesten krijgen en dit 5 seconden proberen vol te houden. Na iedere overwinning werden de dames door de helpers gereinigd, dit tot grote hilariteit van het publiek. Aan het einde van iedere ronde verdween, zoals verwacht, ook de scheidsrechter onder de modder. Zevenhuizen. Frans Verbeij is al weer 12_ jaar warme bakker in Zevenhuizen. Op 2 maart ging de winkel aan de Dorpsstraat open en werd vers, warm, zelfgebakken brood verkocht. Twee maanden eerder was deze 22-jarige jongeman, al begonnen met de verkoop van brood en banket in een woning tegenover de Hervormde kerk. Daar was een noodwinkel in een leeg staande woning ingericht. Daar werd brood van bakker Ammerlaan verkocht. Dat deed voor hem bakker F. Paul, van wie Frans het winkel/woonhuis en de bakkerij kocht. Het was best een sprong in het diepe voor Frans, die toch al vrij snel het vertrouwen won van het 51.s. weet^end zijn zvij 12 1/2 jaar in Zevenhuizen en dat willen zvij vieren, doet u mee van onze speciale aanbiedingen Ontwaken op braderie-dag 2 maart 1977 opende bakker Frans z'n bakkerszaak. Let op de advertentie met aanbiedingen: op 8 en 9 september 8 en 9 september wordt het 12_ jarig bestaan van de "warme" bakkerszaak herdacht met leuke aanbiedingen waarvan de klant kan profiteren. Iedere klant krijgt bovendien een herin neringsattentie I I I I I I I Zevenhuizense publiek. Echt voor de wind ging het hem niet altijd. Dacht hij weer iets nieuws gevonden te hebben, dan viel het produkt wat tegen. Privé gebeurde er veel in het gezin Verbeij. Blijdschap was er, maar al snel daarna kwamen de zorgen. Die drukten ook op de zaak en vergden veel tijd van Frans. Ook de operatie aan z'n hand zat hem niet mee. Meer dan een halfjaar kon hij daardoor niet werken en waren de vereende krachten van zijn medewerkster Fiona en z'n vrouw, onmisbaar. Een éénmanszaak is immers erg kwets baar bij zorg en ziekte. Daardoor kwam het wel eens voor dat het brood niet voor half negen in de winkel lag en waren er weieens andere technische mankementen. Blij en dankbaar is bakker Frans, wiens huiselijke omstandigheden, nu er weer een compleet gezin is, verbeterd zijn, met de klandizie van de keuken en de Toko van het bejaardentehuis. Het vertrouwen dat o.a. ook door verenigingen, zoals voetbalve reniging "Groeneweg", de Tennisclub en Ben Verburg in hem gesteld wordt als vast leverancier. Elke morgen staat hij nu om vier uur z'n deeg te maken, om ruim voor half negen het eerste brood uit de oven te halen. Met een grote dosis enthousiasme en vechtlust werd zijn zoeken naar betere recepten en smaakverbetering van best aande lekkernijen o.a. voor z'n rondo's beloond. Eigenlijk was het maar een kleinigheidje. Zijn vruchtenvlaaitjes zijn ook niet te versmaden. Specialist is hij in chipolatataarten (op bestelling): roze fondant als toplaag en heerlijke roomvulling met verse vruchten van dat moment. Een ware traktatie! Dat kan ook gesteld worden van z'n andere produkten, waarvan de sortering uitgebreid is, waarbij hij zich toelegt op de hartige hap. Tot zijn klanten rekent Verbeij zeker ook hen die buiten de bebouwde kom wonen. Deze komen éénmaal per week brood halen voor de diepvries op bestelling. bakkerij verbeij sep- "De ïaar lish we- 'ad- kan om ire- om en Ine- ■ak- lagt 113 ite- 700 iui- kon ra- ijna m. (zonde lag van 13.00-22.00 uui) evens alkaalservice aanwezig Dorpsstraat 41 2761 AB Zevenhuizen Telefoon 01802-2688 120 zitplaatsen Ruimte voor recepties, partijen e.d. Ik richt mijn blik bij het ontwaken op 't ongeopende gordijn, en weet meteen: het is te donker. Vooreerst is er geen zonneschijn. Ik stap uit bed, gluur door de ruiten, waar ik de regen vallen zie. Een zware bui boven ons dorp... och heden....en t is braderie. 'k denk aan meubels, vaatwerk, kleding, aan alles wat moet uitgestald. Het zou een ramp zijn als zo'n feestdag door de regen wordt verknald. Corrie van Nierop 1 Ik wil er ook een tijdje lopen ön zoeken naar iets, wat mij lijkt. Maar t is zo ver, en 'k moet per fiets. Is twee september en het zregent. WARME BAKKER dorpsstraat 163 -tel. 01802-1335 zevenhuizen

Dorpskrant | 1989 | | pagina 19