de specie StehOuwer bandenservice v T0TF15j-TERUG VOOR UW OUDE KOEKEPAN! Oflncler Qfc Videotheek Zevenhuizen BK. JE EET TENSLOTTE ELKE DAG! SLENDER YOU Noordeinde 59 - Zevenhuizen - Tel. 01793-3012 Ontmoeting over drempels heen.. Jazz-dansant AFSLANKSTUDIO OU De Zilverberk tuincentrum-boetiek SPORING De wiel-geometrie bepaalt meer dan ooit het rijgedrag van de auto. Computer-berekeningen en beeldscherm-projektie maken razendsnel de ideale wielstand zichtbaar. Om klaar te zijn voor de toekomst investeert uw bandenvakman regelmatig in kennis en high-tech apparatuur. En in de beste service natuurlijk. ERKEND Openingstijden: Ma t/m vrij: 8.00 - 18.00 uiir. Za: 8.00 -13.00 uur. Zevenhuizen - Op zondag 17 september wordt er in de Geref. kerk in de Dorpsstraat in Zeven huizen een ontmoetingssamen komst georganiseerd. Om 16.00 uur zal ds. Pieter Boomsma, oud-voorzitter van de "Youth for Christ", spreken over het thema: "God. ik kan u niet vinden". Voor kinderen is er een speciaal pro gramma; zij mogen een doolhof oplossen. Voor de allerkleinsten is er oppas. Muzikale medewer king wordt verleend door "Kee ping Touch". Vanaf 15.30 uur is er ontvangst met koffie en thee. Vanaf 15.45 uur is er zang en muziek. Ook na de samen komst, om 17.00 uur is er koffie en kan men nog wat napraten. Capelle a/d IJssel - Het Jazz-dan sant in de ambiance van de Klaas Klinkerzaal van Jazz Inn "den Roo- den Leeuw". 's-Gravenweg 379 te Capelle a/d IJssel gaat in septembei opnieuw van start. M.i.v. zondag 10 sept, is er iedere maand op de 2e en de laatste zondag een Jazz-dansant. echter in de maand december alleen de 2e zon dag. Het programma voorde le helft ziet er als volgt uit: 10 september: Harry's Jazz en Blues Band m.z.v. Coby Westerbeke: 24 september: Capella Connection m.z.v. Ella Rose Mitchell; 8 oktober: Kwartet John de Jong m.z.v. Ankie van Leeuwen: 29 oktober: Jazz Combo Teach Out: 12 november Swingset m.z.v. Doris West: 26 november: Friends of Swing; 10 december: Maaike Nicola friends. In december worden de orkesten voor de 2e helft bekend gemaakt Het Jazz-dansant vangt aan om 16.00 uur en duurt tot ongeveer 19.00 uur. De entree bedraagt f 5. per persoon. Figure Salons Hoe langer je tafelt, hoe slanker je wordt! 6 electro-motorisch aangedreven gymnastiektafels afslanken en figuurkorrektie verbeterde bloedcirculatie, souplesse en houding spierversteviging ontspanning verstevigen na zwangerschap ook voor mannen geschikt voor mensen met rugklachten, arthrose en voor iedereen die last heeft van hart en long aandoeningen gratis proefbehandeling met figuuranalyse per computer Zevenhuizen prijst zich gelukkig met de vestiging van een videotheek aan de Dorpsstraat 37 a. De reacties, direct na het verschijnen van de Dorpskrant en n.a.v. de folderverspreiding op de vorige week gehouden Braderie waren uiterst positief. Dit bleek o.a. uit de grote opkomst van het publiek, welke vorige week woens dagmiddag begon. "Dat was nou net wat we nodig hadden", was een veelgehoorde opmerking. Of: "Fijn zeg een videotheek in Zevenhuizen, hoef ik niet naar Om moord, of Zoetermeer voor een film". Een vader van een jong gezin buiten de be bouwde kom: We kunnen vanwege de ligging van ons huis moeilijk oppas krij gen. Daarom huren we nogal eens een film. Fijn. nu we dat in ons eigen dorp kunnen doen". Direct nadat eigenaar Mike van der Zwan om twee uur de deur geopend had, stroomden belangstellenden binnen. Ook de video-verhuur kwam direct op gang, zodat er enkele uren later al wat witte vakken zichtbaar waren. Leuk was de reactie van Johan Sol die, ter gelegenheid van de opening van de zaak bloemen en planten kwam brengen. "Maak mij maar gelijk lid", lachte hij. Net zoals bij andere videotheken het geval is, moetje lid worden om een videofilm te mogen huren. Dat lidmaatschap is gratis. Direct als je je meldt voor het huren van een film, aan de balie, word je naam, adres en geboortedatum, aan de hand van je legitimatie, in de computer gebracht en rolt je kaartje uit de printer. Dat kaartje is nodig voor de uitleen, net zoals bij de bibliotheek. De24-jarige Mike v.d. Zwan uit Zoetermeer (op de foto met zijn vriendin Gwen) is voorzichtig begonnen. Hij heeft voorlopig van elke film één exemplaar video-film in huis. Toppers, met een blauwe sticker worden per dag verhuurd tegen een prijs die wat hoger ligt. De gewone speelfilm kan men voor vijf gulden drie dagen meenemen. Bekende titels als A Fish called Wanda" en "Iron Eagle 2", "Dirty Harry in the dead pool," "Screw balls", "Miles from home" en de humo ristische film "Moonstruck" hebben gretig aftrek. "We hebben 800 banden in huis" deelt Mike, desgevraagd mede. Hij heeft de nodige know how opvideogebied, omdat hij voorheen een postorderbedrijf had in videobanden. Dat hij zich in de Zevenhuizense Dorpsstraat, in het voormalige pand van Ria v.d. Klooster gevestigd heeft, is mede een gevolg van een artikeltje in de Dorpskrant. Een halfjaar geleden werd daarin de wens geuit voor een grammofoonplatenzaak of iets van dien aard, waaraan behoefte was en wat bovendien aantrekkingskracht zou uitoefenen op de koopstraat van Zevenhuizen: de Dorpsstraat. Overigens ligt het in de bedoeling dat de Zevenhuizense videotheek ook Movie boxen gaat verhuren, zodat mensen die geen videorecorder hebben, toch een film kunnen bekijken. Trouwens ook een ideetje voor kinderen. In de Videotheek is ook een grote hoek ingeruimd voor dekinderen. Tientallen leuke tekenfilms zoals b.v. "Avontuur met een staartje" of "Supermuis". Voor wat de openingsuren betreft: deze hoeven geen belemmering te zijn om een videofilm te huren. Zeven dagen van de week, telkens van 14.00 tot 22.00 uur is de videotheek Zevenhuizen, gevestigd aan de Dorpsstraat 37 a, open. (Helaas is er nog geen telefoonaansluiting) Doelenstraat 24, 2801 PX Gouda. r wel graag even van te voren een afspraak maken. Profiteer nu van deze unieke BK-aktie: tijdelijk de grootste kookpan gratis van elke 4-delige roestvrij stalen BK-kookset (m.u.v. BK-kookset "Diadeem"). Elke roestvrijstalen pan van BK heeft een zware, energie besparende sandwichbodem die zorgt voor een optimale warmte- verdeling. Bovendien houdt die dikke bodem de warmte veel langer vast. BK-pannen zijn geschikt voor alle warmtebronnen. Alle onderdelen zijn minimaal 20 jaar verkrijgbaar De aktie is geldig tot 1 oktober 1989. Nrd. Dwarsweg 86 Zevenhuizen - Tel. 01802-1463 Spektakulaire inruilaktie met de nieuwste BK-Superhard anti-aanbak koekepan mét de beroemde reliëfbodem. Bij aankoop van deze unieke BK-koekepan krijgt u f 15,- terug voor uw oude koekepan! En wilt u de duurzame BK-reliëfpan zonder anti-aanbaklaag, dan is uw oude koekepan nog altijd i f 10,- waard. De BK-Superhard anti-aanbak koekepan met reliëfbodem geeft het beste bakresultaat, bakt nooit aan en .- trekt niet krom. De aktie is geldig tot 1 oktober 1989 en voor L de maten 24 en 28 cm. i

Dorpskrant | 1989 | | pagina 17