clips faaam DE DORPSKRANT wenst VIDEOTHEEK ZEVENHUIZEN voor de toekomst: GOEDE ZAKEN!!! K Recordhoogte zonnebloem JAN BIJSTERBOSCH "Swanla-Hoeve" ONTDEK WAT KLEUR EN GLANS NU KUNNEN DOEN VOOR UW HAAR. IGORA CLASSIC LA COULEUR DE LA VIE. r~ Zie ook de modeshow maandag 18 september in dorpshuis Swanla! Politie berichten <T1IIÏ DOOIt.S Actie Tankslag Vrouwenochtenden van der linde Groeneweg: -pro gramma Loop van Oud-Verlaat Kankerbestrij ding Gemeenteraad Benthuizen J DE RIJDENDE BAKKERSWINKEL Tel. 01802-2462 - auto-tel. 0652700406 KOEKJE VAN DE WEEK: BROOD: Volkoren rozijnen bol 2,50 Roomboter Appel flappen 5,50 4 kaas broodjes 5,00 EXTRA AANBIEDING: Kersentaartje Zaterdag: *OCieho[ten 5lppef6eignets warme hartige broodjes 'E(he donderdag: Tompoucen van ï^eVoor 1,25 Het is volop "Oogsttijd" op (Deze zoeet^refdame van: Beuire - Hardy (handperen) -2 kg. f 1,98 Cox O. Pippin2 kg. f 1,98 Sperciebonen vers gepluktkg. f 1,50 Moesappels3 kg. f 1,65 Postduiven Opening kunstgr as hockeyvelden Er is een totaal nieuwe kleur lijn voor uw haar, waar wij uitermate enthousiast over zijn: Igora Classic. Werkelijk ongekend mooie, levende tinten met een volheid aan glans die we Schwarzkopf tot nu toe niet voor mogelijk hielden. Bovendien is Igora Classic mild en verzorgend. Bij deze nodigen we u dan ook met veel plezier uit voor een eerste kennismaking. dames- en herenkapsalon tel. 01802-3519 Zevenhuizen Aanrijding: Op de Wollefoppenweg raakten 2 perso nenauto bij een aanrijding betrok ken. Een van de auto's reed over het midden van de weg en merkte een tegenligger te laat op. Aanrijding met hond: Doordat een hond in de Leliestraat plotseling de rijbaan overstak, kwam een brom fietser lelijk ten val. Naast enige schaafwonden liep de bestuurder ook nog behoorlijke materiële scha de op. De hond, een zwart Collie achtig dier, nam gewond de benen, he eigenaar van de hond is tot op heden niet bekend geworden. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de Asterstraat. Men wordt verzocht contact met de politie op te nemen, indien men inlichtingen kan ver strekken over dit ongeval. Diefstal kleding: Stel u voor. U staat als niets vermoedende ver koopster in de winkel en u ziet een auto naast de winkel stoppen. Er stapt een man uit, die zijn kofferbak opent, naar de tegenoverliggende winkel loopt, het daar buiten staan de kledingrek leeg grist, die kleding ln zijn kofferbak gooit en er vervol gens als een haas vandoor gaat. Dit gebeurde in werkelijkheid bij de Wikel van Weikoop aan de Dorps- Ondanks het feit dat de verkoop- frihd kenteken van de auto goed nadden opgenomen, heeft men de dader nog niet kunnen aanhouden, e auto bleek namelijk eerder op de ag te Gouda te zijn gestolen, wefstal fiets: Vanaf de Zuidplas- egwerd damesfiets ontvreemd, enueling bromfiets: Na een ge- euige avondje te hebben doorge- Rtf'®in8 een inwoonster van .1 in een minder prettige stem- rignaar huis. Haar keurig gestal- Bromfiets bleek te zijn verdwe- n, maar na enig zoeken werd die v e® aangrenzende sloot terugge- L, en. nat en te vies om op naar huis te rijden. V pn, jren' Kinderportemonnee; uden schakelarmband met 2 I j ov- «nderkopjes; Meisjeshorloge rijse band; Fietstas *ennist; Hond Bouvier met kruising Herder/ Benthuizen -Wethouder M. van Leeuwen zal a.s. donderdagmorgen om 9.00 uur de "Actie Tankslag" een officieel tintje geven. Op die dag wordt de 2000 of 3000 liter tank opgegraven die onder het kerkplein van de Gereformeerde Gemeente kerk ligt. Deze tank is één van de grootste olietanks die deze week onder bovenstaand motto door de gemeente Benthuizen, opgegraven en afgevoerd wordt. Er liggen, ver spreid over de gemeente, ca. 13 olie tanks ingegraven. De firma Bunnik B.V. uit Nieuwerbrug zuigt de rest- vloeistof uit de tanks, terwijl Laura en Vereeniging uit Zoeterwoude voor het opgraven en verwijderen zorg draagt. Gisteren werd de eerste tank opgegraven, waarna er nog meer volgden. Waarschijnlijk kunnen twee tanks niet opgegraven worden. Deze zullen daarom met zand volge- blazen worden. Regionale Vrouwenochtenden wor den vanaf dinsdag 19 september weer eenmaal per veertien dagen in Bergschenhoek gehouden in de Her vormde kerk. Mevrouw T. Bijker behandelt het Bijbelboek Romeinen, aanvang 9.45 uur. Vrouwen uit Zevenhuizen of Moer- kapelle die met vervoersproblemen zitten kunnen zich wenden tot: (plan West) mevrouw L de Bruin tel. 01802-1980, (dorp) mevrouw G. Brink tel.01802-1841, (Zuideinde) mevrouw.T.v.d. Kooy tel.010- 4550495, (Zuidpias) H.v.d. Berg, tel.01802-1653. Moerkapelle: mevrouw C. Wolff tel.01793-3133 en mevrouw F. van Vuurde tel.01793-1540. Zevenhuizen. De zonnebloem van Frank Paul aan de Dorpsstraat, heeft een recordhoogte bereikt. Schreven we onlangs dat deze de vier meter ge passeerd was, nu is deze 4.70 m! gewor den. De bloem is tevens in volle bloei, zodat het vrijwel uit- gesloten moet wor den geacht dat de zon- nebloem- stengel nog langer wordt. Ooit van zo'n hoge zonne bloem ge hoord??? binnenhuisarchitektuur bv dorpsstraat 83 - Bleiswijk - 01892-15233 Groeneweg Al-NSV Al aanvang 14.30, aanwezig 13.15 uur. Ber gambacht B1 - Groeneweg B1aan vang 12.45, vertrek 11.45 uur Ammerstol Cl- Groeneweg Cl, aanvang 14.30,vertrek 13.30 uur. Be Fair D1 -Groeneweg D1aanvang 9.46, vertrek 8.45 uur. Groeneweg D2-Be Fair D3, aanvang 9.45, aan wezig 9.15 uur. Jodan Boys El- Groeneweg El. aanvang 9.45, vertrek 8.45 uur. Soccer Boys E2 -Groeneweg E2, aanvang 11.00, vertrek 10.00 u. Groeneweg E3- Siveo E2, aanvang 9.45 uur, aanwezig 9.00 uur. Groe neweg Fl- Moordrecht Fl. aanvang 11.00, aanwezig 10.30 uur. Er kunnen wijzigingen voor komen. Dit betreft de tegenstanders van E2 en E3. Donderdag gelieven de spe lers te kijken naar de opstelling bij De Kooter (Sparwinkel) pupil van de week: Erik van Rooijen (Dzn) Zevenhuizen/Oud-Verlaat. Zater dag 16 september, o. 16.00 uur. zal de in Oud-Verlaat zeer bekende me vrouw J.Groeneweg-Visser, het startschot geven voor de tweede edi tie van de "loop van Oud-Verlaat" over 10.7 km. Na het overweldigende succes van vorig jaar, het Rotterdams Nieuws blad sprak over één van de best ge organiseerde lopen in de regio, heeft de organisatie gezorgd voor een nog sterker lopersveld. Naast de win naar van vorig jaar, Erik Bommert, starten de Rotterdamse Marathon- coryfeëen Dick van Santen en Wil Sparreboom. Ook Europees kam pioen op de 25 km. in de veteranen boven de 50 jaar. Joop Rüter is van de partij. Zijn marathontijd in Rot terdam bedroeg 2.42.49 en dat voor een 53-jarige! Dit jaar zijn ook de dames sterk en ruim vertegenwoordigd. Favoriet is Corrie Maas, die als 12e vrouw ln 3.10.59 finishte in de Rotterdam Marathon, maar met haar starten nog ruim 20 dames in Oud-Verlaat. Rotterdams grootste vereniging, P.A.C., is met ruim 45 deelnemers, ruim vertegenwoordigd. Het kostte de organisatie moeite om nog meer kandidaten te weren. Het maximaal aantal deelnemers is namelijk be perkt en voor dit jaar gesteld op 125. na afloop zal het buurtgebouw "De Vierkap" ongetwijfeld het doel zijn van vele toeschouwers en deelne- Moerkapelle. De collecte voor het K.W.F.. de kankerbestrijding, heeft in Moerkapelle f 3.789,35 opge bracht. De gemeenteraad van Benthuizen vergadert maandagavond 18 sep tember om 20.00 uur in het raad huis. Tijdens deze vergadering wordt de gemeentebegroting met de aanbiedingsbrief voor het dienst jaar 1990 aangeboden. Op de agenda staan o.m. de volgen de punten: Voorstel tot de eerste wijziging van de "kampeerverorde- ning Benthuizen", voorstel tot voor lopige vaststelling van de verorde ning ouderschapsverlof en ingeko men stukken en mededelingen. Hie ronder een verzoek van de Histori sche Kring Benthuizen voor een ga rantiebedrag voor de tentoonstel ling. Roomboter koekjes gesorteerd 250 gram van4*85"nu 3,95 Lichtbruin, knip en plaat van 2r4dnu 2,15 4 stuks van jx2&~~~ vanj^9&^ nu 5,95 V daarom dagelijks verse produkten van topkwaliteiten en div.s oorten o.a.: cok's - stoofperen - goudreinetten - elstar enz. Komt, kijkt en koopt op ons bedrijf Knibbelweg 27 - Zevenhuizen P.S.: James Grieves hand- of moesappels voor SPOTPRIJZEN!!! Zevenhuizen - De laatste vlucht is ook weer een trage geworden. Alle reerst werden ze niet te St. Quentin, 260 km. gelost, maar te Moeskroen, 170 km. vanwege mist en laag han gende bewolking. Om 13.45 uur kregen ze daar de vrijheid, inmiddels verbeterde hier ook het weer en met een sterke N.O.-wind op kop is het een mooie vlucht geworden. Met maar 6 duiven mee was het M. Strijd horst die de le prijs pakte en totaal 4 prijzen is dat een prima uitslag. D.C. Hertog die met z'n A-duif de 2e prijs pakte en 8 prijzen van de 15 deed het ook erg best. J.S. Heykoop is ook regelmatig in de kop te vinden, nu weer 3e. Hij moest dan wel 15 minuten op z'n tweede wachten maar pakt dan vlot nog 8 prijzen van de 18Door zowel de 4e als de 5e prij s te pakken werd de Comb, de Graaff/ van Rijs le in het dagklassement. 2e werd A. Clazing, z'n duiven hadden er ook zin in, met 6 en 7 beginnen en dan 17 prijzen van de 22 mee is enorm, ondanks z'n handicap dat de duiven van de kust af kwamen. 3e werd M. Strijdhorst, die z'n tweede duif op de 15e prijs pakte. A. Clazing is hierdoor kampioen van de na- vluchten geworden. Hij passeerde Gebr. Smaal, nu 3e, deze hadden een zeer slechte dag, wat jammer was want ze hadden de le plaats in afd. Gouda. D.C. Hertog is 2e geworden. Bij het aangewezen veranderde niets. Gebr. Smaal le. A. Clazing 2 en Comb, de Graaff/v. Rijs 3e. Generaal kampioen onaangewezen, L. van Erk. was niet meer in te halen. J.S. Heykoop handhaafde zich keu rig 2e. A. Clazing verdrong door z'n sterke eindsprint C. Zweere naar de 4e plaats. C. v/d Graaf werd 5e en H. Brands 6e. Aangewezen kampioen werd C. Zweere, deze was ook niet meer in te halen. A. Clazing behield z'n 2e plaats. C. v/d Graaf is nu 3e en was 5e. J.S. Heykoop bleef 4e, H. Brands ging terug naar de 5e plaats en Comb, de Graaff/van Rijs werd 6e. Uitslag: M. Strijdhorst 1 en 15; D.C. Hertog 2 en 16; J.S. Heykoop 3: Comb, de Graaff/van Rijs 4. 5 en 17: A. Clazing 6 en 7; D. Kranenburg 8: A. Heeren 9; K.C. Koppenaal 1 1 en 20; L. van Erk 10; B. Koole 12: C. v/ d Graaf 13, 14 en 18; T. en A. Looien 19. Waddinxveen. "U hoeft als club niet meer aan verhuizing te denken" zo klonk het geruststellend vooraf gaand aan de openingshandeling van het kunstgras-hockeyveld. We thouder F.J. van Schie, die, met de ambtsketen als loco-burgemeester optrad, had nog enkele plezierige mededelingen voor de Waddinx- veense hockeyclub, jl. zaterdag aan het begin van de middag. Aan twee brandende zaken die bij de hockeyclub leven, is aandacht besteed door het gemeentebestuur. Ten eerste krijgt de deze binnenkort weer de beschikking over het par keerterrein dat momenteel in ge bruik is bij (zo hij zei) de mobiel ge huisveste buren. Zij krijgen een andere verblijfplaats aan de Tweede Bloksweg aangeboden. Hiervoor starten de werkzaamheden deze week. Wat de openbare verlichting betreft kon hij toezeggen dat er drie lantaarnpalen langs het toegang spad bij De Dreef worden geplaatst. "Nu u zelf zo'n prachtige lichtinstal latie bekostigd heeft kan het ge meentebestuur niet achter blijven" Hij roemde voorts voorzitter Chris- toffels voor diens inspanningen waar het de aanleg van dit kunst grasveld betrof en de vele telefoon tjes en besprekingen die hij hier voor met de wethouder gevoerd heeft. "U hebt een voorzitter met stip" zo lachte de loco. hem daarbij als symbolisch gebaar voor het to tale bestuur, een doos met inhoud overhandigend Hierna moest de schaar eraan te pas komen om de trossen ballon nen en de clubvlag los te knippen. Overbleef het blauwe plastiek, dat veel weg had van het pak van de doelverdediger. Muziek en majorettes en vervolgens demons tra tie-hockey wedstrijden var "de Batavieren" en "de Boeka niers" luisterden de feestelijke dag zaterdag bij de Waddinxveense Hockeyclub op.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 5