- Muzikaal, sportief en amusant begin van feestelijkheden ter gelegenheid van het derde lustrum van "Swanla" Programma Lustrumweek dorpshuis Swanla Modeshow Outfit Nog dagelijks aktiviteiten rond hel 3e lustrum van "Swanla" tot a.s. zaterdag 23 september Lustrumfeest dorpshuis Swanla zeer geslaagd. waarover praten zijtijdens de tienkamp - op de nieuwe tribunes! Zevenhuizen. De eerste programma-onderdelen van de feestweek ter gelegenheid van het derde lustrum van dorpshuis "Swanla", zijn succesvol verlopen. De activiteiten startten vrijdag 15 september met een rondgang door het dorp van "De Kleine Trompetter". Na een korte toespraak werd door bur gemeester A.H. van Gent in de Swanlasporthal, de nieuwe moderne tribune officieel in gebruik genomen. sportief vermaak De Tienkamp verliep bijzonder sportief en was uitermate goed opgezet. De lustrumcommissie die het programma voor de feestweek samenstelde, verdient hiervoor en voor de volgende programma onderdelen een welverdiende pluim! Leden van de navolgende clubs en verenigingen namen aan dit sportieve evenement deel: Badminton, Tennis, gymnastiek OSS, toneel VOO, toneel Spektakel, koor Zanglust, volleybal Rentokil,Bridge Zevenhuizen en sportinstituut Timmers. Het uiteindelijk-als beslissende spel gepro grammeerde zaklopen werd zeer spannend. Rentokil bleek te stevig, na de eerste spelonderdelen de eerste plaats in handen te hebben, echter tussen de andere drie speelde zich tijdens het laatste spel een heldengevecht af. De uiteindelijke uitslag werd dan ook: 1. Rentokil 92 punten, 2. OSS 88 punten,3. Tennis 87 punten, 4. Timmers 85 punten, 5. Bridge 59 punten, 6. Badminton 55 punten, 7. ZiTC 54 punten, 8. Spektakel 35 punten, 9. VOO 29 punten, 10 Zanglust 25 punten. Waarover praten zij Cabaret in dorpse sferen vond zaterdagavond in de Zuidplas- zaal, plaats. De sportzaal was voor deze feestelijke gelegenheid omgetoverd tot schouwburg zaal. Zeker 300 aanwezigen genoten van echte Zevenhuizen- se situaties en het op de korrel nemen van voorvallen, situaties en personen. De "mannen op het bankje" voor Dijkshoorn brillen-gehoortoestellen, be handelden menig voorval waar van melding gemaakt werd in de Dorpskrant Stel je voor een aantal mannen die ook het laatste nieuws be handelen dat niet in de krant komt.... Dan krijg je lachwek kende situaties... Van Burge meester Klinkhamerweg met het hanteren van de centimeter tus sen een raadslid en een wethou der tot het herrijzen uit het graf van burgemeester Klinkhamer. Deze toonde zich zeer verbolgen over het feit dat twee burge meesters na hem vernoemd zijn in een sportpark en een rustige straat, terwijl de weg die naar hem genoemd is zo'n gevaarlijke is. Het voert te ver om alle sketches te vermelden, ook als je namen noemt kun je er één vergeten, maar die van Jan de Ruiter, als straatveger, willen we beslist vermelden. Hij immers is vele jaren de inspirator geweest van het Zevenhuizens cabaret dat gestalte kreeg tijdens de uitvoe ringen van "De Kleine Trompet ter." Deze avond was zijn af scheid Ontroerend was de wijze van zijn optreden, als afronding van een bijzonder geslaagde cabaret avond. Voor zijn perfect getime de stekeligheden, waarvoor hij zich even later Verontschuldig de. klonk een langdurige ovatie. Helaas is zulk cabaret schaars, al evenaarde dat van zaterdag, compleet met de fraaie decors, hetgeen vroeger was... Vreemde eend in de bijt van dorpse aangelegenheden was de conference van Hagenaar? drs. Hogenboom, de marskramer met rare handel. Hoewel het lied "'t Is altijd gezel lig in ons dorpshuis" het einde van de voorstelling betekende, was er nog gelegenheid tot na blijven met muziek van het Trio Limit. In het Zevenhuizense dorpshuis "Swanla" gonst het van de activiteiten rond de lustrum viering. Vandaag, woensdag 20 september is er een Kindermiddag met o.a. Dick Camu en meneer De Bok. Aanvang 13.30 uur. Vanavond: 20.00 uur sportdemonstraties door Z'l'l'C, Badmintonvereniging en sport school Timmers. Om 20.00 uur begint de film van Filmclub Rottezoom: entree f 7,50, kortingen voor leden en CJP'ers. Donderdag 21 september: 20.00 uur Zevenhuizense koren, entree f 2,50 incl. 1 consump tie. Vrijdag 22 september 21.00 uur Veronica's Discodrive, entree f5,— Zaterdag 23 september 21.00 uur Swanla Lustrum Galafeest met' o.a. Lee Towers. entree f 12,50. Voorverkoop kaarten: boetiek Outfit in de Dorpsstraat en foyer dorpshuis Swanla. Zevenhuizen. Meestal verloopt een modeshow als volgt. De lady-speaker of de presentator stelt zich voor en vervolgens start de muziekband, waarop de mannequins en dressmen om de beurt een model showen. Prijs, en kwaliteit van de stof plus het "huis" worden genoemd, waarna de mannequin (soms twee tege lijk), nog een keer paradeert en vervolgens met applaus van het toneel verdwijnt. Echter, wie maandagavond de show van Outfit bezocht, weet nu dat het ook anders kan. Zonder dat er gesproken wordt, met een tege lijk opkomen van diverse man nequins en dressmen, die het ongetwijfeld erg warm moeten hebben gehad, maar er niets van lieten merken. Precies getimede bewegingen, met disco-muziek, die op het laatst niet meer ge hoord werd omdat het oog voort durend in beweging was. Steeds was het een opkomen en een afgaan in meervoud. Simon en Erica, zijn er in geslaagd eens wat anders dan anders te bren gen en dat op hun eerste show. Nou ja, eerste... Simon kent de kneepjes van het showvak. Vele malen beliep hij het plankier in Zevenhuizen tijdens shows van mevrouw Van den Berg wiens winkel hij en Erica hebben over genomen. Simon maakte des tijds deel uit van deze groep die elk seizoen een show maakt. Conclusie: De modeshow van del dames en herenmodeboetiek Outfit uit de Dorpsstraat in Zevenhuizen, was zeer profes- sioneel opgezet en kan bijzonder geslaagd genoemd worden. Inde ruime Swanlazaal, waarin de ca. 250 aanwezigen een goed zicht hadden op het brede plankier was het, ondanks de warme I weersomstandigheden, toeven. Hetgeen geshowd werd was het bekijken waard, terwijl het geheel wervelend verliep,als complete show met modem bal let. Het accent lag op draagbaar en I betaalbaar. Daardoor mag Out fit zich in een toenemende cliën I téle verheugen. We beginnenI met de kleuren: Warme herfst tinten: okergeel, olijfgroen. I roestbruin, terra cotta, cognac I aubergine, paars en lila. Grote I bloemen, grote kragen, getail f leerde jasjes, ruime pantalons, I slank kledende lange rokken I strakke kokerrokjes, spijkerkie ding met sweatshirts met print, I blousonpakken, gebloemd oil effen of in combinatie, broekrok ken en ruim vallende gauchos De brede schouderlijn is er r maar het ruimvallende jasje iser I alleen nog in de klassieke blazer. Over het algemeen zijn alle jas- jes getailleerd. Met de 1 zwierige rokken geeft het een I lang silhouet. De heren kunnen I ook een grote keus maken uit I colberts, pantalons, blouses, f overhemden (leuke gebloemde11 truien sweatshirt, kortom: vootl elk wat wils, met de nadruk op I verzorgde nonchalance. Leuk.1 draagbaar, combineerbaar en I betaalbaar. Het laatste ontdekt! de bezoeker aan de winkel diel constateert dat je, om er vlo:I gekleed uit te zien, nietje hoeftte schrikken van de prijs... In de pauze trad de band Ac.: pulco uit Zoetermeer op. Verrassend was de aanblik van! de ca. 30 modellen van Clif-I haarmode. De meeste modelle I waren bekende Zevenhuizens; I gezichten. In kleur, stijl en leng l te verschillend, zowel dames meisjes, als heren en jonge® Krullen, hier en daar een tintje. I een spoeling, een permanent! of was de föhn gehanteerd. Ster keltjes zijn nog in bij de heren -1 is deze haarlijn wel markante I geworden. Ook slagen metvooj het haar wat langer en achte'l opgeschoren, geven een leu I effect. De dames kunnen winter veel kanten op. Kort.ee' lengte, en lok, of lang in laagje enz. Ook het applaus voor dit l?11 I onderdeel van de show waaraf I veel "kap"uren waren beste was welverdiend.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 6