Dierendag Spaar nu voor een unieke LP/CD/MC. H.C. DE KOOTER HilMMi 4 @CCT@lii super VITAKRAFT CRACKERS: diervoeders-groothandel En steun de 125-jarige Dierenbescherming. DIERENSPECIAALZAAK WIM EN COBY VAN DER HOEK Let op: speciale aanbiedingen geldig t/m zaterdag 7 okt.ü! Pal,800 gram, 4 smaken nu 3.39 per blik Varkensoren voor de hond 4 voor 5.00 Speeltje voor de poes vanaf 1.00 per stuk Kanarie tropen parkiet2.49 per doosje Valkparkiet papegaainu 4.50 per doosje Knaagdierennu 2.95 per doosje Wii bezorgen op donderdag en zaterdag GRATIS bij u thuis! wsmné 1.69 1,68 2,75 1,73 2,16 Haal de spaarkaart in de winkel of kijk op de actieverpakking. BURG. BOERSTRAAT 22-24 - ZEVENHUIZEN Politieberichten Groeneweg programma DORPSSTRAAT 157 ZEVENHUIZEN TEL 01802-2668 Nieuw dynamisch bedrijf in huisdiervoeders T.M. Trading op Zevenhuizens industrieterrein. Zevenhuizen- Het was aan de buitenkant nog niet opvallend zicht baar, maar genodigden en ingewijden wisten wat er zich binnen in dit pand bevindt, nl. T.M. Trading. Eén en ander bleek uit de grote opkomst tijdens de "open week" die vorige week werd gehouden, na de officiële opening in eigen kring op maandag. De letters T en M staan voor "Tailor Made", hetgeen slaat op "vakwerk in diervoeders en dierverzorgingsbenodigdheden", (pet food) volgens een uitgekiend systeem. Dit houdt in dat er bij aankoop van bepaalde hoeveelheden, door zelf af te halen en con tante betaling, hoge kortingen gegeven worden aan de klanten: de dierenspeciaalzaken, tuincentra, trimsalons enz. Een nieuw bedrijf dat als groothandel en importeur, in enkele weken, als het ware uit de grond is gestampt. Het kan niet anders of daar moeten specialisten leiding aan geven. En dat blijkt ook het geval. De directeuren We ontmoeten daar de twee directeuren van de vennootschap onder firma, de heren W. Voskamp en A.P. Ruisch. Eerstgenoemde is een bekend "gezicht" in Zevenhuizen. Hij was, voor de overname, directeur van Jac Lammens, de groothandel in huisdiervoeders en dierenbenodigdheden, die eveneens op het industrieterrein van Ze venhuizen was ondergebracht. Hij veranderde van functie toen het bedrijf overgenomen werd door een andere firma. Deze 47-jarige Zoetermeerder kreeg een functie bij een import en exportbedrijf in biologische grondstoffen. De heer A.P. Ruisch (35) uit Leusden, eerst werkzaam bij Nestlé als account manager, kwam vanuit zijn functie regelmatig in contact met de heer Voskamp. Daaruit groeide een vertrouwensrelatie die niet ophield te bestaan toen de heer Ruisch een éénmansbedrijfje in "pet" food" begon. Op een feestje merkte de één op tegen de ander het niet meer naar z'n zin te hebben in zijn functie. Als vrienden bespraken ze daarop de mogelijkheid om samen te gaan beginnen, wat, vanuit de contacten die ze in deze branche al hadden, niet moeilijk moest zijn. Daarenboven zou gekozen moeten worden vooreen financiële werkwijze waardoor er geen onnodige risico's gelopen hoefden te worden. De heer Ruisch kon voorbereidend werk gaan doen en de heer Voskamp kwam daarbij per 1 augustus toen zijn dienstbetrekking afliep. Een bedrijfspand Inmiddels was er in Zevenhuizen een pand gevonden van de fa. Boode dat te huur was: Een inhoud van 3000 m2. Daarin moesten in een gedeelte van de ruimte, twee verdiepingen worden gemaakt; een kantoor gecreëerd en een showroom en werkruimte geschapen worden. Een computerprogramma om volledig geautomatiseerd van start te kunnen gaan, moest speciaal worden geschreven, naar een wensen- en eisenpakket van beide directeuren door een Software-bureau enz. enz. In een maand werden deze werkzaamheden gerealiseerd, terwijl ondertussen orders geplaatst werden, contacten met leveranciers en met aspirant-klanten gelegd, catalogi vervaardigd en uitnodi gingen verzonden aan alle "pet-food"zaken in de regio. Kortom er moest een hele machinerie opgang worden gebracht. Dat lukte beide heren, bijgestaan door echtgenotes, kinderen van Voskamp, familie en vrienden, wonderwel. Voorlichting De afnemer van "pet food" van T.M. Trading krijgt niet alleen zijn produkten voor een aantrekkelijke prijs, er is tevens een stuk voorlichting. Daarvan waren we o.a. al getuige tijdens het "Open Huis". We hoorden uitleg bij kattebakkorrels van sepeolite, een grondstof die in Spanje aan de oppervlakte gedolven wordt en erg absorberend is. (Een groot stuk van dit sepeolite, staat op een sokkel in de hal en werd als openingshandel in besloten kring, onthuld). Verder ontdekten we kattebakkorrels van papier die absoluut niet aan de pootjes van het lieve huisdier blijven kleven. Daarnaast allerhande diervoeders, een diversiteit aan mengsel katten- en hondenvoer, vogelzaden, snoepprodukten, verzorgings-attributen, krabpalen met diverse verdiepingen, geperste verpakkingen van een soort stro om de konijntjes en cavia's comfortabel te laten wonen, honden- en kattenmanden, tal van kooien enz. enz. De naam "Konacorn" staat garant voor een uitstekend kwaliteitsprodukt van deze noord-Nederlandse fabrikant. T.M. Trading verkoopt deze voeding hier in het westen en zuiden, terwijl Konacorn weer door T.M. Trading geïmporteerde huisdiervoeders, in noord-Nederland verkoopt. De Dorpskrant wenst T.M. Trading, op deze mooie lokatie op het industrieterrein, veel succes. f. öfefwhèschsrra: tef&dmet 400g 400 gr. actieprijs: 400 gr. actieprijs 800 gr. actieprijs: 00 gr. actieprijs: 150 gr. actieprijs: Moerkapelle Aanrijding: Op de Kerkstraat vond een aanrijding plaats tussen een uit Moer kapelle afkomstige bromfietser en een uit Garderen afkomstige automobilis te. Èr ontstond slechts lichte schade. Aanrijding: Op de Rottedijk vond een aanrijding plaats tussen een uit Moer kapelle afkomstige bestuurder van een personenauto en een uit Gouda afkom stige bestuurder van een motor. Ook hier alleen materiële schade. Vreemdelingencontrole: Tijdens deze controle werden op de Julianastraat 4 buitenlandse werknemers aangetrof fen die illegaal in ons land verbleven. Daar zij woonachtig waren in Den Haag werden zij overgedragen aan de politie van die stad. Zij zorgen er voor dat de mannen het land worden uitgezet. Aanrijding: Op de Bredeweg vond een aanrijding plaats tussen een uit Rotter dam afkomstige bestuurder van een personenauto en een uit Waddinxveen afkomstige bestuur der van een personenauto. Ook hier weer alleen materiële schade. Wel was het noodzakelijk dat de brand weer na de aanrijding het wegdek moest schoonspuiten in verband ach tergebleven olieresten. Wapeninleveractie: Tot 1 oktober was het mogelijk wapens bij de politie in te leveren, zonder dat men hiervoor een proces-verbaal zou krijgen. Ondanks het geringe aantal dat in Moerkapelle werd ingeleverd noemen wij de actie geslaagd. Aanrijding: Ook op de Bredeweg nabij de van Hasseltweg vond een aanrijding plaats tussen een uit Moerkapelle af komstige automobilist en een uit Gou da afkomstige bestuurder van een bestelauto. De personenauto moest worden weggetakeld. Er waren geen gewonden. Gevonden voorwerpen: zak graszaad: herenbril zilver montuur Verloren voorwerpen: zwarte poe temonnee: plat taiijpbeursje n» f200.— gouden halsketting: beder kettinkje met ong. 10 bedeltjes, sleutels aan zwarte Peugeot sleutf hanger Bekend mag zijn dat in het te foondistrict Rotterdam per 1 oK ber het 06-11 alarmnummer woroi ingevoerd. Dit houdt in dat u Moerkapelle voorlopig nog g gebruik kan maken van dit nu mer. omdat wij onder het telefoon^ strict van Den Haag vallen- 1N verwachting medio 1990 wordt i Moerkapelle op dit nummer aang sloten. Zevenhuizen- voetbalprograrnm voor zaterdag 7 oktober. Groeneweg Al - Ammerstol A - vang 14.30. aanwezig 13-39.V aan- Gouderak BI - Groeneweg B a vang 14.30. vertrek 13.30 u Gouda C1 - Groeneweg C1 aan 11.00. vertrek 10.00 uur Groeneweg Dl Bergambacht aanvang 1 1.00. aanwezig ld. Groeneweg D2 - Haastrecht u I uroeneweg uz 1 ."nnouuf aanvang 9.45. aanwezig y- rj Moordrecht El G^^OOuiir aanvang 11.00 vertrek Ij'-1- c± Groeneweg E2 - Moordrecht^ aanvang 9.45. aanwezig 9 rj Moerkapelle E3 - Groeneweg aanvang 11.00. vertrek 10.4" f] Groeneweg F1 - Jodan p°- .g# aanvang 11.00. aanwezig uuipoot Pupil van de week is Man Hij speelt in D2. s 0I I Er kunnen nog altijd jong ar meisjes lid worden vana I Voor informatie kan men4' I Leen van Erk tel. 1108 of J dijk tel. 1942.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 10