v.d. (Dussen Thy juêilans in 'De Doelen adverten tie in de dorps krant wordt ge- lezen!! 9-Cerfst plant-tijd Grote belangstelling voor zilveren jubileum Jan Willemstein UW 5 DE HERENKAPPER BIJ U THUIS? U BELT....IK KOM!! GERARD ZWEERE Tel. 01802-1582 Let op: ook fruitbomen! Snelgroeiende haagconiferen (Cupres Ley- landii), hoogte 60 a 70 cm. f 3,50 p. st. Winterheide, grote pollen (roze, wit, paars) f 2,- p. st. - aanbieding: 3 voor f 5,50 Buxus Bosjes, 25 cm. hoog f 2,- -10 voor f 17,50 Grote kollektie bloembollen Grote keuze in CONIFEREN, HEESTERS, BOMEN en VASTE PLANTEN DOE NU UW VOORDEEL!!! BOOMKWEKERIJ De heer G. den Dekker, algem een adjunct van het "Wadde"bestuur opende de bi jeenkomst met gebed en memo reerde in een welkomsttoe spraak de vele veranderingen die de heer Willemstein in zijn loopbaan heeft meegemaakt. Vooral noemde hij de menteali- teitsverandering bij jong en oud. die het werken in school niet eenvoudiger heeft gemaakt. Namens het gemeentebestuur sprak de heer K.W.Th van Soest, wethouder van Onderwijs. "Zoals "De Wadde" uit de Wad- dinxveense samenleving niet is weg te denken, zo is ook de heer Willemstein een niet weg te denken figuur. Als directeur van een scholengemeenschap voor MAVO. LTO en voorbereiding op het latere leven, in vele beroepen terecht kunnen komen". De wethouder herinnerde eraan hoe de jubilaris is meegegroeid met alle ontwikkelingen en schonk in hem de school derhal ve een batterijbox en een op- bergcontainer voor chemisch afval. Ook de voorzitter van het school - bestuur, de heer K.W.F. Groene- weg, zwaaide de zilveren direc teur lof toe en herinnerde eraan dat hij deze functie in het voor jaar 12,5 jaar heeft vervuld. Nieuwbouw, verbouw en fusie, zij werden door de heer Willem stein met zorg behandeld, ook staat hij op de bres voor zijn personeel en leerlingen en is daardoor niet de makkelijkste figuur in bestuursvergaderin gen. De heer Groeneweg dankte de jubilaris hartelijk voor al zijn inspanningen, wenste hem Gods zegen toe en sprak de hoop uit dat het hem nog lang gegeven mag zijn de school te leiden. Als blijk van waardering ontving de directeur een 'Waddespeld". zijn echtgenote kreeg een zilve ren armband- en voor het echt paar waren er wederom reisbon- nen. Adjunct directeur H. van't Spij ker vond het een prestatie van mevrouw Willemstein haar man zo vaak af te staan aan de school en hij somde van haar man diens onderwijsaktes op, waar onder Frans en Biologie en ver bond daaraan op geestige wijze een aantal anekdotes. Hij bena drukte ook de extra opdracht waarvan directeur en docenten in het Christelijk onderwijs zich bewust moeten zijn. Tenslotte sprak administrateur A. Hilgers namens het onder- wijs-ondersteunend personeel en zei dat o.l.v. de heer Willem stein het niet onderwijzend per soneel veel zorg en aandacht krijgt en zich in zijn school abso-- luut geen nummer voelt. Ook hij bood felicitaties, goede wensen en reisbonnen aan. Na het toezingen van enkele ge legenheidsliederen dankte de heer Willemstein de sprekers voor hun waarderende woorden en besloot met een klein filoso fietje over ouder worden en met de optimistische zienswijze: "Oude mensen zijn geen mensen die niet veel meer kunnen maar die vaak jarig geweest zijn". Kratonlaan 104, Zevenhuizen ^A. van 't Hartweg 59 - Nieuwerkerk a.d. IJssel - Tel. 01803-19125j Diverse "levensliederen" op Fransewijs werden de jubilaris o.l.v. adjunct H. van 't Spijker, toegezongen, tijdens de officiële receptiejl. vrijdagmiddag. Hij testte ook zijn biologische kennis door hem "nieuwe" kruiden en groenten te tonen. Het Zevenhuizense Dameskoor Vox Jubilans is uitgenodigd voor een vokale bijdrage aan het geweldige concert in de Doelen in Rotterdam op zondagavond 22 oktober. Op die avond concer teert een wereldberoemd koor uit Rusland, nl. het Estlands Segakoor "Noorus". "Die Gouwe Sanghers" nodigde dit gemeng de jeugdkoor, dat 85 leden telt uit. Het is voor het dameskoor Vox Jubilans, een hele eer dat men ook uitgenodigd is om mee te doen aan dit concert, hetgeen toch wel een bewijs is van het niveau waarop het koor zingt. Wie het concert in "De Doelen" bij wil wonen kan kaarten in voorverkoop afhalen bij mevrouw M. van leeuwen, Dorpsstraat 17, tel.01802-1881. Het concert begint om 20.15 uur. Waddinxveen- Honderden belangstellenden, leerlingen en oud-leerlingen al dan niet met hun ouders, vertegenwoordigers van tal van organisaties in en buiten het onderwijs, maakten vrijdagmiddag hun opwachting in "De Wadde". Zij kwamen om de jubilerende directeur Jan Willemstein en zijn echtgenote 'geluk te wensen met zijn zilveren jubileum in Waddinxveen. Die hele vrijdag de 6e oktober werd er in de chr. scholengemeenschap "De Wadde" feest gevierd omdat de heer Willemstein, 25 jaar geleden, in dienst van de Stichting voor protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs voor Waddinxveen, trad. In de ochtenduren was er eerst een huldiging in de aula, waarbij de leerlingen reisbonnen ten geschenke overhandigden. 's-Middags was er eerst een officiële bijeenkomst met genodigden, belegd door het bestuur, waarbij behalve bestuursleden ook docenten, onderwijsondersteunend personeel en familieleden van de jubilaris aanwezig waren. dameskoor vox jubilans (boven) en het koor "noorus"

Dorpskrant | 1989 | | pagina 17