"KEIZERSHOF" SPROOKJESRESTAURANT TE KOOP aangeboden MOERKAPELLE DE PATER makelaardij bv Uitwisseling leerlingen Vogelvrienden-expositie Sint Maarten in De Zuidpias Lezing Homeopa thie Koopsommen vanaf f 320.000,- V.O.N, tot f 397.500,- V.O.N. Dit bouwplan is ontwikkeld en zal worden gebouwd door Vreeswijk Koebrug- ge Bouwbedrijf B.V. te Huizen naar ontwerp van Architectenburo ABKEN B.V. te Nieuwegein en wordt verkocht in collegiale samenwerking met Christiaan Smit Makelaars te Huizen. Vraag vrijblijvend inlichtingen bij: nvaijid Carnavalsvereniging De WaddeWokkels begrafenisverzorginq T. den Hollander een plaats als dit huis, verschaft het loon des levens! KEIZERSHOF 8 patiobungalows in nieuw te bouwen woonpark "DE WILDE VEENEN". Op korte termijn wordt begonnen met de realisering van de eerste 8 luxe vrije sector woningen. Indeling: Begane grond: hal, woonkamer ca. 9.00x5.40 m., keuken ca. 3.50x2.02 m., slaapkamer ca. 5.40x3.19 m., slaapkamer ca. 3.32x2.55 m., badkamer met ligbad, douche, wastafel, apart toilet. le verd.: bereikbaar met vaste trap, grote bergzolder geschikt voor het maken van 2 slaapkamers en een badkamer. Deze prachtig ontworpen, uitstekend geisoleerde te bouwen woonhuizen van luxe onderhoudsarme materialen worden gebouwd doorgaans op grote kavels grond. LmJar ~j]'JCf-Sitrr IXcrn Direkteur P. de NVM n Waddinxveen- In mei van dit jaar is een groep leerlingen van de Samenwerkingsschool op studiereis naar Frankrijk geweest. Om precies lezijn naar Lille en Roubaix. De organiserende docenten wilden tijdens die reis tot een uitwis seling komen met leerlingen van een middel bare school in Roubaix. Tevoren was er al een uitwisseling van brieven. Tijdens het verblijf zijn er vele gemeenschappelijke activiteiten ondernomenzoals gezamenlijke excursies, stadswandeling. presentatie van beide scholen. Komende week zullen de leerlingen uit Roubaix, samen met hun begeleiders Ne derland bezoeken. Daarbij zullen ze in Wad dinxveen bij leerlingen thuis worden ondergebracht. Deze week is er eerst een ken nismaking met maaltijd gemeenschappelijk op school en zullen de Franse leerlingen deel nemen aan allerlei schoolactiviteiten, bij de lessen Frans, muziek en tekenen. Verder rei zen ze door Nederland om steden en musea te bezoeken. Waddinxveen- Ook dit jaar houdt de vogelvere niging "De Vogelvrienden" weer haar jaarlijkse tentoonstelling. Deze vindt plaats op 23, 24 en 25 november a.s. in het verenigingsgebouw "Het Trefpunt" Stationsstraat Waddinxveen. Het programma ziet er als volgt uit: 23 novem ber opening van 20.00 tot 22.30 uur; 24 no vember van 14.00 tot 22.30 uur; 24 november van 10.00 tot 16.00 uur met om 15.30 uur prijsuitreiking. De inschrijving van de vogels sluit op 2 no vember a. sDe toegang tot de tentoonstelling is gratis en er is tevens gelegenheid om vogels te kopen.Inl. 01828-12236 Waddinxveen heeft een 2e Carnavalsvereniging. Deze heet "De Wadde Wokkels" en is onlangs opge richt. Het doel van de carnavalsvereniging is: het bevorderen van het sociaal contact. Daarbij wordt in het bijzonder gedacht aan ouderen en kinderen. De eerste grote avond is op de 1 le van de 1 le: a.s. za terdagavond in gebouw "De Paddestoel" aan de Lij sterbesstraat in Waddinxveen. Daar worden om 11 over 11 23.11) de Prins, Prinses en de Adjudant bekendgemaakt, iedereen is hartelijk welkom. Ook nieuwe leden mogen zich aanmelden tel.01828-10129. - Waddinxveen- Evenals vorig jaar organiseert de Stichting Wijkwerk "De Zuidpias" zaterdagavond 11 november weer het Sint Maartenfeest voor kinderen van 4-12 jaar. Om half zeven gaan kin deren in groepsverband met zelfgemaakte of ge kochte lampionnen langs de huizen in De Zuid- plaswijk. Onder het zingen van één van de speciale liedjes wordt er bij de huizen aangebeld, in de hoop dat de bewoner(s) met gulle hand snoepgoed of koekjes uitdelen. Alle kinderen van 4 tot 12 jaar worden uitgenodigd om op 11 november om 18.30 uur met hun lampion bij gebouw "het Zuidhonk" te melden. Van daaruit wordt in groepen door de wijk getrok ken. Om ca. 19.30 uur worden de kinderen terug verwacht in het wijkgebouw waar warme chocola demelk wordt geserveerd. Deelname is gratis. Waddinxveen: In buurtcentrum De Boog" aan de C. Huygenslaan 2 in Waddinxveen, wordt er dinsda gavond, aanvang 20.15 uur een le zing gehouden over "Homeapa- tie". Aanvang 20.15 uur, door Frea Plantinga. Begrafenissen worden in Benthuizen, Moerkapelle, Zevenhuizen en omstreken uitgevoerd door Schiedamseweg 162 3134 BV Vlaardingen Tel. 010 - 460 05 09 Verschillende mogelijkheden tot opbaren Geen crematies Dag en nacht bereikbaar Aan de rand van Rotterdam staat een groot complex, geheel in Saksische boerenuitmonstering^Drie fikse boerderijen naast elkaar, met een beetle verbeelding ruik je dekoeieh, hoor je het pluimvee scharrelen op de deel en verschijnen de moegewerkte hooiers aan de horizon. Voor een horecaondernemingeigenlijk een niet te geloven aanpak. Behalve een specialiteiten-restaurant, annex bar met haardvuur, is er een ruimte voor recepties tot 600 personen, zijn er 7 zalen en is er ook nog eens voorzien in een bowling met acht banen. Maar laten wij ons eerst eens bepalen tot het restaurant - je proeft het meteen bij binnenkomst dat met allure is opgezet, een grote gezellige ruimte met balkenplafond, witgestucte muren, plavuizen, rietgematte stoelen en veel oude gebruiksvoorwerpen. De tafels zijn volwaardig gedekt, mooi linnen, zwaar bestek, luxe kandelaars en kristal. De sfeer van vakwerk en van enige chique, hetgeen nog wordt benadrukt door het peleton obers, dat door het restaurant zoeft De prijsstelling valt echter mee, er is al een 3-gangen menu voor 37,50per couvert Zeer uitgebreide wijnkaart: ruim 400 wijnen en in de wijnkelder ruim 35.000 flessen, naar onze mening de mooiste wijnkaart van Nederland. Reserveren is gewenst. 90 couverts, ruim eigen parkeerterrein en terras. Belt u voor vrijblijvende dokumentatie tel. 010 - 4.55.13.33. - Specialiteiten-restaurant in fraaie Saksische Boerden Voor partijen, lunch, zaken- en familiediners - Partycentrum met 7 zalen - van 20 tot 600 personen - Partijen mogelijk tot 1000personen - terras en 8 bowlingbanen - Ook party-cateringservice - Sympathieke prijzen Martin Luther Kingweg 7, 3069 EW Rotterdam-Oud Verlaat. Pater mg. - bouwkundige - makelaar o.g. - Schielandweg 7 - Postbus 225 - 2740 AE Waddinxveen - Tel. 01828-13822 - renvooi woning onlroe g gaiuyo c carport ertschuiding

Dorpskrant | 1989 | | pagina 9