fetiMöüt ©tïïdD3'9 in ItwiiMgtMp 9Dd(g]t mi®| üiddo3 tüdgdBoj tel. 010-4550258 O MBOUW b.V. 010-4550598 Directie en medewerkers van O.M. Bouw b.v. wensen de familie Otterspeer veel succes met hun uitgebreide café Restaurant "De Otter" "de otter" Nieuw restaurant op de bovenverdieping Vlietkade 26 -2761 DS Zevenhuizen Zevenhuizen- Op de bovenverdieping van "De Otter" deze fraaie en uniek-gelegen horeca-gelegenheid aan de Zevenhuizerplas is een uitermate gezellig sfeervol restaurant gecreëerd. De bezoeker die hier een menu a la carte, een speciaal menu of een weekmenu bestelt, kan genieten van het vergezicht over de Zevenhuizerplas aan de éne zijde en aan de andere zijde van het mooie natuurgebied rond de Rottemeren. 56 plaatsen biedt dit nieuwe restaurantgedeelte van 8x10 m2 dat door "Ombouw" uit Oud-Verlaat werd gerealiseerd. Een compliment verdient ook de stijlvolle inrichting in pasteltinten groen en oud- rose wat eigenaresse Nelie Otterspeer zelf samenstelde: de gebloemde bekleding van de leuke armstoeltjes is dezelfde als die van de sfeergordijnen: zacht groen met rose. De vloerbedekking en het tafellinnen is oud-rose. Het houtwerk is in een zachte pasteltint groen geverfd, terwijl de toiletruimten eenzelfde kleurstellingen rose/ zachtgroen hebben. Zachtgroen is eveneens de bar van waaraf de gasten hun gerechten en drankjes geserveerd krijgen. Wie van plan is "iets" te gaan vieren, of zomaar eens samen met anderen of alleen te dineren kan niet alleen op deze fraaie bovenetage terecht, maar mag zich bij "De Otter" zeker weten dat hetgeen hij/zij zoekt, hier te vinden is. Een bruiloft Neem b.v. een bruiloft. Het bruidspaar houdt beneden in het café-restaurantgedeel- te, de receptie. Gasten komen, maar gaan voorlopig nog niet weg: er komen er zoveel dat de terrasdeuren opengaan. Geen probleem: zoiets kan bij "De Otter", er is een groot overdekt, verwarmd terras. (Hier kan men met een groepje, ja tot zelfs een groot gezelschap, barbecuen. En wat te denken van steengrillen: een rage: gezond, geen gebruik van vet en heerlijk!) Na de receptie volgt het diner.De receptiegasten zijn vertrokken en het bruidspaar met familie gaat naar de bovenverdieping om in alle rust hier van het diner te genieten. "Tot dusver was het, na een receptie, alle zeilen bijzetten om de zaal in orde te brengen voor diner en vervolgens feestavond. Nu gaat het bruidspaar met de familie naar boven, kan in alle rust het diner gebruiken, terwijl wij beneden de zaal weer in orde brengen voor de bruiloft" Kortom: "De Otter" aan de Zevenhuizerplas, is nog veelzijdiger geworden. Een hapje een drankje "Op de begane grond kan iedereen terecht voor een drankje bij de bar.of bij de tafeltjes: koffie, thee, fris of alcoholische dranken, plate-service en pannekoe ken. Boven is uitsluitend bestemd als restaurant. Wie een tafeltje reserveert kan b.v. beneden eerst bij de bar iets gebruiken, maar kan dat ook aan z'n tafeltje doen in het restaurant boven", vertelt Nelie. Zij en haar man Jan weten inmiddels wat een grote verbouwing is. Ze zijn reuze blij dat alles in zo'n snel tempo verliep; dat "Ombouw" snel het dak verwijderd had en profiterend van het mooie oktoberweer, het gebouw in enkele dagen dicht maakte. "Er is een kap opgekomen, waarvoor het oude dak verwijderd moest worden. Verder moesten er vloeren op de bovenetage komen, hier beneden als een plafond fungerend. Nieuw is de trap in de hal die naar boven leidt. Kijk en hier is de noodtrap" wijst mevrouw Otterspeer, achter de keuken. "Overal is het stof en puin geweest, een verschrikkelijke rommel, maar die is nu alweer bijna vergeten. Er is keihard gewerkt. Als je ziet wat er in zes a zeven weken gebeurd is: onvoorstelbaar, gewoon grandioos!" Dinertransport Vervolgens wijst ze in de keuken op de goederenlift. Ook nieuw geïnstalleerd. Deze zorgt voor een snel transport vanuit de grote keuken naar de kleine keu ken boven van waaruit het eten gedistribueerd wordt naar de desbetreffende tafeltjes". Wie iets te vieren heeft dat misschien nog even in het verschiet ligt moet zich bedenken dat er vooral tijdens de weekeinden veel belangstelling is voor "De Ot ter". Dit mede vanwege de unieke ligging, aan de Zevenhuizerplas, die in de zomer het surfers-eldorado uit de Rotterdamse agglomoratie is. Mevrouw Otterspeer:"Er zijn nu al reserveringen voor april en mei, maar door de week hebben we nog plaats genoeg op de agenda. Op dinsdag zijn we gesloten, maar voor een bruiloft of partij zijn we bereid "open" te blijven". Vanaf 24 november kan iedereen kennismaken met het nieuwe restaurantgedeelte: een lust voor het oog en... ongetwijfeld zal hetgeen opgediend wordt: een streling van de tong zijn. Daar staat de kok garant voor... aannemingsbedrijf en winkelbetimmering Café-restaurant Hollands Specialiteiten Restaurant Strandweg 1 Zevenhuizen ■y. .1/,. ><- - L

Dorpskrant | 1989 | | pagina 12