Volop activiteit bij gymnastiekvereniging Tarzan/Jazztar vv Groeneweg Voetbalprogramma 24 november Streekderby (Rentokil-ZVH - Acco/Dos) in Swanla sport hal Chioriploeg zeer succesvol bij marathon Den Haag Volleybal Moerkapelle- Na de geslaagde herfst-instuif worden de volgende activiteiten alweer voorbereid. Jazztar hp maandag 27 november a.s. zullen er vrije lessen gegeven worden alle JAZZTAR-groepen. Alle leden worden in de gelegenheid gesteld om een introducée mee te brengen. Het maakt niet uit wie het zijn. Het mogen opa's, oma's, broertjes, zusjes, en tantes zijn. Kortom: iedereen is welkom, want Jazztar swingt voor groot en Klein, dik en dun en jong en oud. Er is altijd wel een groep waarin ®en zich thuis zal voelen. R„ Tarzan °'j Tarzan worden op dinsdag 28 november onderlinge wedstrijden gehouden. Alle groepen zijn al weken aan het oefenen om zo goed m°gelijk voor de dag te komen. Om 16.30 uur starten de meisjes A, gevolgd door meisjes B om 17.30 uur. Na een kleine pauze zijn om '9 00 uur de jongens en adspirant-dames aan de beurt. De wed- stnjden worden afgesloten door de dames-en herengroep. Zij begin gen om 20.00 uur. De deelnemers rekenen op zeer veel aanmoedi gingen vanaf de tribunes. Uiteraard is de toegang weer geheel gratis, hoor de wedstrijden zal de damesles om 21.00 uur starten i.p.v. 20.45 uur. y Damesgym tijdens schooluren evens is vernomen dat er behoefte bestaat om overdag te kunnen urnen omdat er 's-avonds vaak geen tijd voor is, de fut ontbreekt, net zo kou is, er geen oppas is enz enz. Wie het aanspreekt om overdag een uurtje aan gymnastiek te doen kan dit het bestuur laten den. Bij voldoende animo wordt er getracht een uur tijdens de hooluren te creëren, p Moeder en peutergym r is al eerder over geschreven: Moeder en peutergym. De eerste anmeldingen komen al binnen, maar nog niet voldoende om van tart te gaan. Het spelenderwijs bezig zijn met bewegen, het coefenen van de motoriek van het kind op allerlei manieren, is 'jzonder goed. Het is de bedoeling om met een uur te starten in de entend, wanneer de oudere kinderen naar school zijn. Tarzan °°Pt na de Kerstvakantie voldoende aanmeldingen te hebben om start te gaan. Pak de telefoon en bel naar Ingrid Westerman tel-01793-3009!!!! Geschenkenbon december delen al onze leden bonnen uit die recht geven op gratis ee'name aan één van de lessen bij Tarzan. Het enige dat meege- racht hoeft te worden is een broek en een shirt. Er is binnen Tarzan ^getwijfeld een groep te vinden waar men zich thuisvoelt. ie vragen heeft, of meer inlichtingen wil kan Ingrid Westerman dien: tel 3009 en Lenie 't Wout tel. 2447 RVC Al -Gr. Al aanv. 14.30,vertrek 13.00 uur: Gr. BI -DONK BI aanv. 14.30 aanwezig 14.00 uur; Oudewater Cl -Gr.Cl aanv. 12.45,vertrek 11.45 uur. Voor de pupillen vindt de laatste competitiewedstrijd buiten plaats. Daarna begint het zaal voetballen weer in Moerkapelle. Gouda Da -Gr.Dl aanv. 9.45, vertr.8.45 uur; Gr.D2 -Nwk,.D2 aanv.9.45 aanwezig 9.00 uur; Spirit El -Gr,.El aanv. 9.45 vertr.8.45 uur, Gouda E2 - Gr.E2 -aanv. 9.00 vertr.8.00 uur; Haastrecht E3 -Groeneweg E3 -aanv. 11.00, vertrek 10.00 uur; Gr.Fl -ONAF1 aanv. 11.00 aanwezig 10.30 uur. Uitslagen zaterdag 18 novem ber: Gr Al-Bodegraven A 1 4-2;Bl- Sportief2-2; Cl -Gouda0-4; Dl- Be Fair 1-2; D2 Be Fair 1-5; El - Jodan Boys 1 -1E2 Soccer Boys 0-1, E3 Soccer Boys 6-2; F1 - Moordrecht 5-0. Zaterdag 2 december Sint Nicolaasavond aanvang 18.30 tot ca. 20.30 uur Woensdag 6 december eerste zaaltraining in sporthal Swanla. (sportschoenen met zwarte zool niet toegestaan) pupil van de week is Michel Winkel, speelt in D2. Zondag 26 november Groeneweg 1 - Hellevoetsluis 1, aanvang 14.30 uur. Zevenhuizen. A.s. zater dag spelen Rentokil-ZVH en ACCO/DOS uit Schoonhoven tegen el kaar. Voor de zoveelste maal wordt dit weer een echte streekderby. De laatste seizoenen wist Rentokil deze ontmoetin gen in winst om te zetten. Wat zal er nu gebeuren?? De beide teams hebben in de vaderlandse competitie vier punten bijeen ver gaard. Rentokil met een wedstrijd minder ge speeld, zodat zaterdag om 19.00 uur de teams elkaar ontmoeten. De beide teams zullen de punten nodig hebben om aanslui ting te behouden, het verdere programma van Rentokil in sporthal Swanla ziet er als volgt uit: Om 12.30 uur Rentokil- ZVH Al -Super/Spanning Al (D-jun) R BI - Radius B2 (H-asp); RC2 -VOYC1 (H-asp). Om 13.30 uur R 4 -R 5 (heren); R 7 - ACCO/DOS 5 (heren)R 8 - R 10 (heren) Om 15.00 uur R Cl -Bo- gro/Jupiter Cl (H-asp); R Al -RHN/VSTS Al (H-jun) RA2 -Agon Al (H-jun) In de nieuwe semi-overdekte Uithof vond afgelopen zaterdag een schaatsmarathon plaats om de Ae- gon-cup. Bij de dameswedstrijd werd Alida Pasveer van de Chiorifor- matie tweede na een goed gereden wedstrijd. Janneke Dickhout, die ook deel uitmaakt van de Chiori ploeg is weer begonnen met de trai ning, na in oktober haar enkelban den tijdens een training gescheurd te hebben, na verzorging van het ijs door de "ijsmeesters" konden de A- rijders beginnen aan hun wedstrijd over 150 ronden. Vanaf het begin ging "de beuk" erin. Alle grote jon gens uit het A-peleton waren aanwe zig. het publiek, wat in groten getale aanwezig was, was dolenthousiast over het spektakel. De Chioriploeg neemt ook dit jaar in onveranderde samenstelling deel aan alle mara thons, d.w.z. Frans Boon uit Hem, Rick v.d. Hoorn uit Ter Aar, Gerrit Molenaar uit Waddinxveen en Erik v.d. Boogert uit Eindhoven. De ploegleider is Henk Kooistra uit Ze venhuizen. De 150 ronden werden in een recordtijd afgelegd en wel in één uur en 23 minuten. Na deze zeer spannende wedstrijd ging de over winning naar Erik v,.d. Boogert, zodat de Chioriploeg met een tweede plaats bij de dames en de fantasti sche overwinning bij de A-rijders na afloop terecht een feestje kon bou wen. Voor de liefhebbers van de schaatssport vindt er op 11 decem ber, aanvang 18.30 uur, opnieuw een marathon plaats in Den Haag. V/. Dames Rentokil-ZVH sterk op dreef! De dames van Rentokil-ZVH speel den thuis tegen Riva/VSC en wisten deze wedstrijd winnend af te sluiten. Zoals de stand op de ranglijst te zien gaf, mocht Rentokil niet van Riva verliezen: de koploper tegen de hekkesluiter! Dat kwam in de wed strijd ook goed tot uiting. Riva kon op geen enkele wijze op tegen het krach tige aanvalsgeweld van Rentokil en uiteraard ook niet tegen de moeilijke service. Via de setstanden 15-6, 15- 9 en 15-2 behaalden de Zevenhui- zense dames een duidelijke 3-0 over winning en staan weer een stuk vaster aan de leiding. Voor aan staande zaterdag staat de wedstrijd tegen RVC/Libanon in Rotterdam. Deze ploeg wist afgelopen week me dekoploper VS Haag met 3-0 terug te wijzen, zodat voor Rentokil het op passen geblazen is. Heren Rentokil-ZVH met moeite op winst! het tweede herenteam van Rentokil nam het in eigen huis op tegen VS Haag. Rentokil moest het zonder de geblesseerde Cees van Opijnen doen.De Zevenhuizense heren be gonnen zeer voortvarend aan de wedstrijd en konden door een sterke service en een hechte blokkering de punten binnenhalen. De eerste set werd met 15-10 winnend afgesloten. De tweede set versliep zelfs nog beter en haag kon niet in hun spel komen, met 15-5 kwam Rentokil op een 2-0 voorsprong in sets. Daarna zakte Rentokil wat terug en liet Haag niet in hun spel komen. Door een goed blok zorgde Haag dat Rentokil niet tot scoren kwam, maar zij wel. Deze derde set ging met 1-0-15 naar Haag toe. Ook in de vierde set liep Haag uit, onder aanvoering van aanvaller Duyndam, die keer op keer wist te scoren, na een spannende strijd werd deze met 13-15 in het voordeel van Haag beslist.De beslissende vijf de set bracht voor Rentokil ditmaal wel winst, door een gedegen service en aanval werd deze set via het rally- punt systeem een 15-9 overwinning voor de Zevenhuizense heren. Door: dat de koplopers punten lieten lig gen, komt Rentokil dichterbij. Voor aanstaande zaterdag staat de lastige "uitwedstrijd" tegen WM'63 op het programma. Rentokil-ZVH 3 Heren weer geen punt! Voor het derde herenteam was aarts rivaal Skania uit Delft, te sterk, ondanks verwoede pogingen werd de wedstrijd met 1 -3 verloren. Vooral de passing was het zwakke punt van Rentokil en de service liet aan kracht ook nog tewensen over. De setstan den werden: 9-15, 15-5, 9-15 en 10- 15.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 7