Zoekje cm job?...reageer bier dan op! AKTIEVE MEDEWERKSTEI -4 Taxibedrijf SCHOONMAAKSTE SERVICE TECHNICUS MONTEUR CHAUFFEUR ALL ROUND TIMMERMAN Ambulance voor Polen service en instelletieburo voor onze bloemenzaak in het stadshart van Zoetermeer BLOEMISTERIJ SONNEVELD CENTRALE VERWARMING m/v Jaarverga dering ECB Koninginnedag 1990.... JONGEMAN ca. 18 jaar OTTEVANGER MACHINEFABRIEKEN bv zelfstandig werkende Telefoon 01793-2221 Zevenhuizen- De am bulance voor Polen is aangekocht. Momen teel wordt deze in ge reedheid gebracht bij een Zevenhuizense garage. Verder is er een couveuse aangekocht die transporteerbaaris, alsmede zuurstofappa- ratuur. Alles in overleg met de Ambulance dienst Gouda en om streken. Tjebbe Zijlstra en Rinus Otterspeer zijn blij dat hun twee mansactie zoveel re spons heeft gekregen. Er is niet alleen geld ge- I vragen wij v stort, in hun handen heden, een gedrukt en overge maakt, ook waren er opbrengsten van ac ties, zoals oud papier van De Eendragt en de opbrengst van de en treegelden van een vol leybalwedstrijd van Rentokil-ZVH. Brandweerlieden hin gen een helm in de kantine van de brand weergarage, waarin alle fooi voor de bar werd gedeponeerd en een aardig bedrag groeide. Kinderen haalden speelgoed en kleding op in Moor drecht en Zevenhui zense moeders brach ten kleding en speel goed. Toch is de ambu lance nog niet vol. Wie nog goed speelgoed heeft, poppen, poppen wagens, autootjes, of knuffelbeesten, een voudig constructie speelgoed enz. kan dit altijd nog bij Rozen straat 6 inleveren. Binnenkort wordt de datum vermeld waarop de ambulance aan het Zevenhuizense publiek wordt getoond. Rinus en Tjebbe hopen de ambulance op 17 april naar Polen te brengen. Wegens uitbreiding vragen wij een Sollicitaties na telefonische afspraak: Tel. 01793-1146, tussen 19.00-21.00 uur. Westwaarts 31 - Zoetermeer. Benthuizen- De Stich ting Evenementen commissie Benthui zen, houdt maandag j 12 februari haar jaar vergadering in gebouw "De Hoeksteen" Op de agenda staat naast financieel over zicht, ook een verkie zing van nieuwe ECB- leden. Ook is er op deze "open" vergadering, gelegenheid tot het stellen van vragen. Het verslag van de vori ge vergadering, het fi nancieel overzicht plus het plakboek waarin een overzicht wordt ge geven van de activitei ten van de E.C.B., lig gen een half uur voor de vergadering ter in zage. Bestuurs verkiezing: Aftredend en niet her kiesbaar zijn de leden: mevrouw N. de Groot- v.d. Berg en mevrouw W.C. Spaans -de Wilde. De E.C.B. stelt als nieuwe kandidaten voor: mevrouw A. Straathof- de Waal en mevrouw E. Janssens- Stammeshaus. Even tuele kandidaten kun nen zich schriftelijk melden tot 24 uur voor de vergadering bij de heer T. Koch, Kavel 4 Benthuizen. Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven Voor de goede gang van zaken op maandag 30 april a.s. is de Jaarlijkse vergadering van plaatselijke clubs, werkgroepen, comité s, instellingen, verenigingen enz. met het Oranjecomité een inspirerende bijeenkomst. Wij nodigen bovenstaande instanties en eenieder die hiervoor belangstel ling heeft dan ook gaarne uit deze vergadering bij te wonen om over inbreng en plannen voor deze dag van gedachten W vwsselcn. De vergadering zal worden gehouden op dinsdag 13 februari 1990 om 19.45 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. UT Bredeweg 33 - 2751 GH Moerkapelle Tel. 01793-1944 (na 18.00 uur: 01793-2775) Reio B.V., gevestigd te Moerkapelle, is een jong, sterk groeiend bedrijf, dat zich bezighoudt met renovatie en bouw van container units. Wat wij zoeken is een: Vereisten zijn: voldoende vakkennis rijbewijs leeftijd 20 t/m 35 jaar bereidheid tot overwerk goede contactuele eigenschappen Wat wij bieden is een goede werksfeer en een goed salaris. Tevens gevraagd: voor diverse werkzaamheden, o.a. timmerwerk, schil- derwerk, slopen van units te Moerkapelle _£2sJLSk zoekt voor spoedige indiensttreding Werktijden in overleg (ca. 6 uren per week) Gaarne uw telefonische reaktie richten aan de heer E.R. v.d. Lugt, HdiTsmn: HAITSMA B.V. is een Installatie Buro met circa 22 medewerkers welke zich in hoofdzaak bezig hoüden met de aanleg, onderhoud en beheer van centrale verwarmings installaties. Voor onze afdeling service, welke momenteel uit 4 medewerkers bestaat, vragen wij voor zo spoedig mogelijk wegens uitbreiding van de werkzaam- ITi/V De kandidaat, waar wij graag mee in kontakt willen komen moet in het bezit zijn van een elektrotechnische opleiding, liefst aangevuld met een opleiding service technicus van het SOK-SOI. De werkzaamheden welke door de genoemde functionaris uitgevoerd dienen te worden omvatten in hoofdzaak uit: het preventief onderhoud van gasgestookte c.v. installaties in de woning- en utiliteitsbouw. het preventief onderhoud van alle gasgestookte warmwatertoestellen, het zonodig opheffen van storingen aan genoemde toestellen, het inbedrijfstellen en inregelen van nieuwe installaties. De kandidaat moet bereid zijn om bedrijfsgerichte cursussen te volgen en in het bezit zijn van een geldig rijbewijs. Voor onze afdeling centrale verwarming zoeken wij met spoed een: Onze gedachten gaan wij naar een monteur, die over voldoende ervaring beschikt om geheel zelfstandig deze aantrekkelijke baan te vervullen. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: het aanleggen, repareren en uitbreiden van dikwandige en dunwandige c.v.-installaties. het aanleggen, repareren en uitbreiden van luchtverwarmings- en a.c.-installaties. Naast een redelijke praktijkervaring en een behoorlijke mentale instelling achten wij een opleiding A.C.I.-monteur gewenst doch niet vereist. Rijbewijs B.E. vereist. lid van de Indien u belangstelling heeft, dan kunt u telefonische inlichtingen verkrij gen bij de heer P. Haitsma, telefoon 01892-14577 13584, ook 's avonds. 2665 KZ Bleiswijk, A. Nobelstraat 1-3, tel. 01892-13584/14577 2741 JA Waddinxveen, Zuidkade 186, tel. 01828-19850 Taxi - Ziekenvervoer - Trouwservice vraagt met spoed: Taakomschrijving: personen vervoer werkzaamheden aan de Taxibranche verwant Functie-eisen: min. leeftijd 21 jaar full-time baan •goede contactuele eigenschappen Wij denken aan een chauffeur die zelfstandig en enthousiast zijn taken uitvoert. Heeft u interesse in deze baan of wilt u inlichtingen, neem dan contact op met dhr. P. de Jong. Dorpsstraat lc, 2761 AD Zevenhui- a n=m A

Dorpskrant | 1990 | | pagina 6