faül kees de nobel bloemsierkunst J. W. l/adfcawfo "Haaruitval begon ij ons van-binnen-uit". priorin: remt haaruitval, stimuleert haargroei. dloo (sIMkgii "Daarom gebruiken wij Priorin, ant Priorin werkt van-binnen-uit". JAN VERHEUL Voorjaars Vakantie Bijbelclub Benthuizen Zang- en Muziekavond in Ned. Herv. kerk te Benthuizen Koffiebar de Schuilplaats Disco in B.O.C.-inn "DE RUITERTJES" Grote PRIMULA'S in alle kleuren "Sleutelbloem1' 3voor. 4.50 C.V. Sanitair Installatie- en onderhoudsbedrijf Dorpsstraat 138, 2731 AT Benthuizen Tel. 079 - 313722 310845 Voor alle kinderen van 5 t/m 12 jaar: Zeg weet je 't al...? Priorin verkrijgbaar bij: U zoekt personeel??? plaats een advertentie in de DORPSKRANT!!! Nkom n 48. Benthuizi BIEFSTUK of SCHNITZEL pitte kinder rijbroekenaanbieding! ^flekterende banden, voor neus, benen, teugels. koningstijden: 11.00-18.30 uur I ''Idagavond koopavond - zaterdag tot 17.00 uur. RUITERSHOP «M.W.V.MUH* rrtWJiwn.-Hv Pr. W. Alexanderplein 10 - Benthuizen Tel. 079-31 34 37 Zn Zeg weet je 'tal? Volgende week is het weer Kinderfeest in Benthuizen. Alle kinderen van 5 t/m 12 jaar zijn hartelijk welkom op de Vakantie Bijbelclub, die in het gebouw van de christelijke school aan de Graaf van Bloisstraat wordt gehouden. Natuurlijk had je er al op gerekend, want het is al vele jaren een gewoon te om in de Voorjaarsvakantie zulke leuke dagen te hebben. Het feest begint dinsdagmorgen om 9.45 uur en duurt tot 12.00 uur. Ook woensdagmorgen en donder dagmorgen duurt de Vakantie Bijbelclub tot 12.00 uur.... maar: op donderdagmiddag is er een slotattractie. Dan zullen poppen de kinderen te vermaken. Misschien dat de kinderen dan inmiddels de antwoorden kennen op de vraag "Zeg weet je 't al?!anders begrijpen ze het door dit poppenspel misschien nog beter. Deze slotmiddag begint om 14.00 uur. Wat zal er allemaal gebeuren op de Vakantie Bijbelclub? Komen er net zoveel kindern als vorig jaar, toen waren er zeker 150! En worden er weer net zulke fijne Bijbelse verhalen verteld, leuke liedjes gezongen en leuke dingen geknutseld? Vast! Natuurlijk ga je kijken: meedoen is helemaal gratis. En, "Zeg weet je 't al?", de mensen van de Evangelisatie commissie van de Hervormde kerk in Benthuizen hebben alles voorbereid en zullen, als alles gaat zoals verwacht wordt, ervoor zorgen dat het weer een hele fijne Vakantie Bijbelclub is. Wil je meer weten dan mag je bellen tel. 079 -313 856, mevrouw Ada Vermeulen. Priorin capsules werken echt Bij veel mannen en vrouwen heeft Priorin geholpen. Een onderzoek onder 1000 Priorin capsule gebruikers heeft bij 75% van deze gebruikers positieve resultaten opgeleverd. Bij 19% ontstond nieuwe haargroei en bij werd de haaruitval geremd. De werking van Priorin capsules is het gevolg van een verbeterde voeding van de haarwortels. De biologische capsules geven geen enkele bijwerking. Priorin shampoo en haar-elixer. Priorin shampoos (drie soorten) versterken de werking van de capsules. Priorin haar-elixer, dat uitwendig wordt aangebracht, versterkt en beschermt het haar en geeft tevens meer volume. Door het gebruik van het elixer wordt het haar minder snel vet. Dorpsstraat 69 BENTHUIZEN Tel. 079-313940 "WA Amsterdam Biologische capsules légen haaruitval voor iovverxlïg gebruik j wterkt p" fahtth.'A PM Benthuizen- Op 2 maart zal er een 'zang- en muziekavond' gehouden worden in de Ned. Hervormde kerk van Benthuizen. Het belooft een mooie avond te worden, waar de samenzang niet zal ontbreken. Maar dat niet alleen, men kan ook luisteren naar panfluitist Peter Hoogendijk en fluitiste Mariëlle Lievaart die de avond muzikaal zullen omlijsten met enkele solo's. Het koor wat op deze avond medewerking verleend is "De Morgenster" uit Stolwijk, o.l.v. diri gent/pianist/organist Wiecher Man- demaker uit Berkel en Rodenrijs. Ook zal Wiecher samen met Wim Breedijk enkele 4-handige piano solo's ten gehore brengen. Verder werken aan deze avond mee de alt Maaike Pos en sopraan Marijke van Zanten. Beiden zullen ook samen met het koor optreden. Kortom, een avond die de moeite waard is om te beluisteren. De avond begint om 19.30 uur en de toegang is gratis. De opbrengst van de collecte zal be stemd zijn voor het zendingswerk van Timen en Corry Eilander- Noordam in Peru. Hervormde kerk 9.30 uur en 18.00 uur ds. J. Boer Herv/Geref. De Hoeksteen 10.00 uur dr. J. Haitsma Boskoop Geref.Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. G.J. van AAlst Oud Geref. 10.00 en 17.00 uur dienst 24 en 25 februari dokter P.J. Bom Burg. Colijnstraat 60 Boskoop tel.01727 -12136 "'huizen- Zaterdag 24 februari wordt 'door de bezoekers van de koffiebar e Schuilplaats" in Benthuizen, geke- F' achter de schermen van het "Occul- pme 'eciale gast op deze avond is Sipke v.d. r die het één en ander hierover naar ^ren ^rnt brengen. De avond begint 20.30 uur, maar iedere jongere 16 jaar is al vanaf 20.00 uur ■n gebouw "De Bron", Dorps- Benthuizen- Zaterdagavond 24 februari is er weer een disco-avond in het Ben- thuizer Ontmoetingscentrum. Aanvang 21.00 uur. De entree is vijf gulden voor niet leden. Leden betalen drie gulden. Ook deze avond worden er weer gouwe ouwe platen gedraaid en de nieuwste top 40 hits op verzoek door de disk jockeys van drive in discotheek "Fire ball" Het B.O.C. Inn is gelegen tussen de sportvelden en dorpshuis "De Tas" Niet alleen voor poffertjes en pannekoeken kunt u bij ons terecht.ook voor een heerlijke bent u bij ons op het poede adres!!!! Ook voor bruiloften, partijen, ukenlunch en koffietafels Wij zijn elke dag van het jaar geopend met de gebruike lijke openingstijden van dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 21.00 uur 'S MAANDAGS GESLOTEN KRUISWEG 8 - 2665 HB BLEISWIJK TELEFOON 01793-1945 Benthuizen - Tel. 079 - 31 57 34 MP t? ïïït V, VrtOu -9 *.4«484"* ft-

Dorpskrant | 1990 | | pagina 9