'zfips nook je Je naam ingoud^oftp, De (Dorpskrant. Het best geCezen! SFCmmmetr SPQimim 'M JUBILEUMKOLLEKTIE Collecte TVv Tourclub Zevenhuizen '80 fpeningsrit 10 maart Judo wedstrijden Gratis boekje: Benzinepomp Reactie B. en W. Slotconclusie: pkm. intcrcanl een goede keuze. Dit mooie Intercard-boekje krijg je bij ons, wanneer je als a.s. bruidspaar, zo'n mooie trouwkaart uitzoekt uit de nieuwe Intercard-kollektie. Jullie eigen naam en trouwdatum in goudfolie op luciferdoosjes, menukaarten onderzettertjes enz. Kom eens langs. drukkerij elgersma - dorpsstraat 62a - zevenhuizen - telefoon 01802-2289 De Kennemer Jubileumkollektie, speciaal voor die hoogtijdagen, welke om zo'n exklusieve uitnodiging vragen. drukkerij elgersma dorpsstraat 62a - zevenhuizen Ithetde automobilist duurder gemaakt om van z'n vervoer- L gebruik te maken. Openbaar vervoer wordt dan gestimu- f, denkt Paul v.d. Meer. to NS-station naar een Benzinestation, gepland aan de lilaweg, de weg in het verlengde van de BK-wegeen drukke Lrsader door Zevenhuizen. Ldit aan de doorgaande weg wordt gebouwd, dan zou het n betekenen dat de omleidingsweg de eerste tien jaar niet haat. We kregen de indruk dat het gemeentebestuur zoiets mondeling tegen de vertegenwoordigers van AVIA heeft Lege die verontrusting heeft de Bewonerscommissie een lek aangevraagd met de heren Struik en Van Veen van Jongste BV, directie van de AVIA. Lens heeft men op 20 december jl. een brief naar de ge- Iteraad geschreven. Kt dit gesprek is ons gebleken dat de Gebr. Jongste BVeen teerder een aanvraag had ingediend voor een bouwvergun- en een hinderwetvergunning. Beide aanvragen betroffen ompstation in het verlengde van de BK-weg aan de iilaweg. ter hoogte van de heer Bos. jicchten eraan u erop te wijzen dat een vestiging op deze Ie strijdig is met het streven naar de realisatie van een ïidingsroute voor de BK-weg op korte termijn. Onze com- ie verwacht dat het vestigen van een pompstation op jemd punt er mede toe zal leiden dat de plannen van een idingsroute uitgesteld en eventueel zelfs afgesteld worden, instaande ontwikkelingen zijn voor ons aanleiding alle juri- 1e stappen te nemen die de vestiging van het pompstation n voorkomen dan wel ongedaan kunnen maken. Reeds een vrachtwagen dendert over de veelgesproken weg een afvaardiging van de bewoners commissie burg. klinkhamerweg bij goedkeuring van de bouwvergunning zal onze commissie bezwaar aantekenen. Dit voornemen is ook aan Gebr. Jongste BV kenbaar gemaakt. Ons inziens verdient het de voorkeur een pompstation te bouwen aan de Zuidplasweg, op een lokatie die niet strijdig is met de realisatie van een omleidingsroute BK-weg. Te denken valt aan de Zuidplasweg, ter hoogte van de Bierhoogtweg. Als bewonerscommissie zullen we alle ontwikke lingen die de toekomstige afsluiting van de BK-weg bedreigen, nauwlettend volgen. B. en W. reageerden met de mededeling dat de raad op 2 februari aan Jongste BV een optie voor het betreffende perceel heeft verleend. Tevens dat het bouwplan opgenomen is in het vooront werp-bestemmingsplan, zoals dat t.b.v. een inspraakronde ter visie heeft gelegen. Het definitieve ontwerp-bestemmingsplan zal binnen afzienbare tijd ter visie worden gelegd. Vanaf dat moment kan tegen de voorgenomen bouw van het benzinestation formeel bezwaar worden aangetekend. Hierna zal door B. en W. worden overwogen een vrijstellingsprocedure ex artikel 19 van de Wet op de R.O. te starten. Ook aan zo'n procedure is een bezwaarschrif tenprocedure gekoppeld. "Gelet op bovengenoemde procedures achten wij het niet ge wenst om nu reeds inhoudelijk op de door u genoemde bezwaren in te gaan". De Bewonerscommissie BK-weg blijft zich sterk maken voor een omleidingsroute van de BK-weg, ondanks alle tegenwind. Want zo stelt de commissie, de BK-weg is niet alleen een milieu -en vei ligheidsprobleem van de bewoners, maar van geheel Zevenhui zen. Als het aan de BK-bewoners ligt is het probleem eerder VANDAAG dan MORGEN opgelost! ïnhuizen - Tourclub Zevenhuizen '80 houdt op Fa9 10 maart a.s. haar openingsrit. De te J" afstanden zijn: 25, 50 of 75 km. fijd voor de 25 km is tussen 10.00-13.00 poor de 50 en de 75 km tussen 9.00-12.00 uur. bij café De Roerdomp aan de Tweemanspol- route gaat richting Boskoop en Hazers- f 'lm' naar Reeuwijk (plassen) en Gouda en de Gouda, Reeuwijk, Driebruggen, Waarder, •9'aven en terug naar Zevenhuizen. I afstandi Moerkapelle - In de sporthal "Op Moer" te Moerkapelle worden a.s. zaterdag 10 maart judowedstrijden gehouden van sportschool Leu- nis. 90 Judoka's hebben zich ingeschreven. Inlichtingen: 01828-15576. Wie wil in september de collecte voor het Prinses Beatrixfonds in Moerkapelle organiseren? De opbrengst van de collecte is bestemd voor mensen die last hebben van ademhalingsstoornissen, spierziekten en polio. Aanmelden s.v.p. bij het gemeentehuis te Moerkapelle Tel. 01793-1940 of tel. 01793-2836 len zijn uitgepijld. Tel. 01802-2289

DK | 1990 | | pagina 21