Zockje em job?,., reageer hier dan op!!!! enthousiaste medewerkers medewerker Bloemist Verkoopmedewerkermh] Leerling-medewerker Parttime medewerkersm" Stratenmaker/Hoveniern 1 ALL-ROUND ONDERHOUDSMEDEWERKER (m/v) MEDEWERKER m/v STICHTING SAMENWERKENDE WONINGBOUWKORPORATIES Politieberichten enkele medewerkers/sters Modeshow Bac Tuincentrum DE ZILVERBERK AGENT BEZORGER (ster) Het protestants- christelijk bejaardenoord CIO^Köt\\of in Rotterdam-Zevenkamp met 71 verzorgingsplaatsen en 131 servicewoningen zoekt op korte termijn die zich in willen zetten voor de verzorging van ouderen. Tevens is er plaats voor een m/v met ervaring in de verzorgende sektor, die bereid is om regel matig nachtdiensten te verrichten. Geboden wordt een werkkring in een prettige omgeving met salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO- Bejaardentehuizen. Kandidaten worden verzocht vóór 6 april 1990 schriftelijke sollicitaties, met vermelding van uitvoerige gegevens inklusief referenties en eigen telefoonnummer, te richten aan de direkteur van "De Aarhof', de heer J.A. Gerrits, Aar 193, 3068 HA Rotterdam. Telefonische informatie kan worden verkregen op werkdagen tussen 10.00 -12.00 uur bij het hoofd verpleging/verzorging, mevr. A. Monster-v.d. Heuvel (tel.: 010-4555188). Moerkapelle GEVRAAGD: Leeftijd 17-20 jaar op modern tuinbouwbedrijf Teelt komkommers FA. W.T. OOSTEROM en ZN. Intratuin Zoetermeer is een snelgroeiend tuincentrwA waar kwaliteit, service en assortiment op een zeerhooc peil staan. Door de snelle groei en enige wijzigingen in haar organisatie zoekt zij op korte termijn: m/v Hij of zij is verantwoordelijk voor de verkoop, presentatie er j verzorging van de kamerplanten/plantenbakjes e.d. op onze binnenafdeling. Funktie-eisen: M.T.S of L.T.S. leerlingstelsel. Ervaring vereist Voor onze buitenafdeling is hij/zij verantwoordelijk vooi de verkoop/presentatie van tuinplanten en de vele andere bij artikelen. Funktie-eisen: of i M.T.S. liefst A en O L.T.S. leerlingstelsel m/v Op diverse afdelingen kunnen wij jongens of meisjes plaat-1 sen die graag op een tuincentrum willen werken. Zij krijgen binnen ons bedrijf een opleiding en gaan 1 dag in de week naar school (leerlingstelsel). Funktie-eisen: Lagere Tuinbouwschool of Mavo Voor een periode van enkele maanden, in hoofdzaak voor de zaterdag. Werkzaamheden zullen bestaan uit aanvul len van artikelen en kassawerk. Funktie-eisen: 9 Minimaal Mavo-opleiding Ervaring niet beslist vereist Leeftijd vanaf 17 jaar Voor onze hoveniers-afdeling zijn wij op zoek naar een vak kundig stratenmaker die in staat is op een snelle, vakkun dige manier sierstraatwerk te verrichten. Daarnaast moe het geen bezwaar zijn om ook andere hovenierswerkzaam- heden te verrichten. Natuurlijk is dit een vaste baan en zee j geschikt voor iemand die van afwisselend werk houdt Funktie-eisen: Leeftijd 18-30 jaar Kollegiale en korrekte houding Zelfstandig kunnen werken Sollicitaties op bovenstaande funkties kunnen moncteMI (na telefonische afspraak) of schriftelijk aan ondeistaa l adres (t.a.v. de heer A. C. J. Droogh) worden gericht 079-515551 Zoetermeer, Voorweg 192, Tel. voor Moerkapelle I I I I I tel. 03486-4346 I I Mercuriusweg 27 - 2741 TB Waddinxveen - telefoon 01828-17177 De S.S. W. is de beheersorganisatie van de Woningbouwvereniging "Samen Sociale Woningbouw De Stichting beheert in Waddinxveen en Zevenhuizen ruim 1600 woningen in de sociale sector en 147 garages en winkets. Voor de uitbreiding van onze Technische Dienst zoeken wij een De aan te trekken medewerker zal worden belast met het vakbekwaam en zelfstandig uitvoeren van gevarieer de onderhoudswerkzaamheden. Deze werkzaamheden zullen liggen in de vakgroepen timmeren, metselen, riolering, sanitair en elektra. Gevraagd wordt: - diploma LTS-timmeren; - voor de andere vakgroepen vaardigheid op LTS-niveau' - ruime ervaring in onderhoudswerkzaamheden aan woningen; - vaardigheid in de omgang met bewoners; - rijbewijs B-E; - vermogen om in teamverband te werken. Voor het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO-woningbouwkorporaties van toepassing. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan ons kantoor Mercuriusweg 27, 2741 TB Waddinxveen, onder vermelding van SOLL in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Tevens bestaat de mogelijkheid de sollicitatie te doen door middel van een sollicitatieformulier. Dit formulier is telefonisch tijdens kantooruren aan te vragen. Inbraken: Op zondag 4 maart werd tijdens kerktijd ingebroken in een drietal woningen in Moerkapelle. De buit bestond uit diverse waardepapieren en sieraden. Aanhouding autoin brekers: Op maandag 5 maart werden twee 20 jaar oude mannen uit Zwanenburg op heterdaad aangehou den. Zij bleken te hebben ingebroken in auto's die geparkeerd stonden aan de Beatrixlaan en de Coy- manstraat en in een auto in Zevenhuizen. Verloren: gouden armband. Oogstpad 3 - Moerkapelle TELEFOON 01793-1162 intxatuin Zevenhuizen/Moerkapelle- Ook dit voorjaar worden er weer modeshows georganiseerd door de modezaak Bac uit Moerkapelle. In Moerkapelle vindt de show dinsdagavond 27 maart plaats in de winkel en op woensdagavond 28 maart wordt in de Zevenhuizense vestiging aan de Dorps straat een show gehou den. Aanvang 20.00 uur. intratuin GEVRAAGD; Nrd. Dwarsweg 80 - Zevenhuizen Tel. 01802-1463 Dagblad DE TELEGRAAF vraagt: bezorging 's ochtends voor 7.00 uur. i Uitstekende verdiensten. Informatie: de heer ErUelens tel. 0348b-A4£^,. .VI*-*

Dorpskrant | 1990 | | pagina 8