MONUTA ramen, kozijnen en deuren schuifwanden puien in vele kleuren serre's en veranda's balkonhekken INGEGROEIDE NAGELS kunnen we tegenwoordig op de nieuwste manieren behandelen, waardoor uw klachten vaak blijvend tot het verleden behoren. BEHANDELING OP AFSPRAAK Welzijn - bos in het Recreatie gebied Rotteme- ren Collecte opbrengst Reuma fonds Intermezzo-concert Zeven Muzen Bromfietsverzekering 117,60 289,60 Clazina Maria Steenbergen KWEKERIJ MORGENZON Unicef Kinderkleding en Speelgoedbeurs C. Koren, Nrd.Dwarsweg 44,01802-1370 Groensvoorde 74 WADDINXVEEN 01828-12887 CHR. BASISSCHOOL "DE EENDRAGT" Bent u op zoek naar En eist u een... Perfekte afwerking Snelle levering Gunstige prijs Werkplaats: Nijverheidscentrum 42, 2761 JP Zevenhuizen Tel:01802-2244 7 Vergelijk de premie die u nu bet® met die van on- «s» «H""» Onderlinge BrandwaarborgMggd^ Sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje en aile beetjes die je stierf 'tis vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Toon Hermans Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij gedurende haar lange leven voor ons betekend heeft, is voorzien van het H. Sacrament van de Zieken, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgroot moeder sinds 1937 weduwe van Gerardus Jacobus van Oosten 13-07-1891 Waddinxveen: Driebergen: Heemstede: Eist (O.B.): Nieuwerkerk a.d. Nieuwerkerk a.d. Abbekerk: 125-03-1990 J.P. van Oosten M.J. van Oosten-Post H.M. den Hollander-van Oosten P.S. den Hollander M.W. van Oosten zr. Angela W.J. Postma-van Oosten A.J. Postma IJssel: P.C. van Oosten E.C. van Oosten-Mourits IJssel: J.M. Compeer-van Oosten G. Compeer t A.M. Warnar-van Oosten t C. Warnar Klein- en achterkleinkinderen 1e Tochtweg 78 2913 LP Nieuwerkerk a.d. IJssel Moeder is thuis opgebaard. Woensdag 28 maart zal er om 19.00 uur een Avondwake worden gehouden in de parochiekerk, 's-Gravenweg 91 te Nieuwerkerk a.d. IJssel. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de pastorie. De Uitvaartdienst zal plaatsvinden donderdag 29 maart om 10.30 uur in bovengenoemde parochiekerk. Aansluitend zal zij ter ruste worden gelegd op het Parochiekerkhof. Wegens sterfgeval is onze zaak donderdag 29 maart gesloten. van Oosten 1e Tochtweg hoek Zuidelijke Dwarsweg Nieuwerkerk a.d. IJssel Zevenhuizen- De kinderkleding en speelgoedbeurs t.b.v Unicef heeft een bedrag van f 770,— opgebracht. Alles is weer goed verlopen, ledereen, helpsters, mensen die kleding brachten en zij die kleding en speelgoed kochten, worden door de or ganisatie hartelijk bedankt en hopen 'tot over een half jaar wanneer er weer een kledingbeurs voor Unicef wordt gehouden. UITVAARTVERZORGING Meidadres voor Zevenhuizen en omstreken: b.g.g. 01820-12231 Monuta verzorgt de gehele uitvaart inclusief de opbaring in Zevenhuizen Zevenhuizen- De provin cie Zuid-Holland krijgt van de Nationale actie "Gezond Groen" bomen aangeboden voor de aanleg van een "Welzijn- bos" in het recreatiege bied Rottemeren, in de Nessepolder te Zeven huizen. De actie "Gezond Groen" is een initiatief van de ziekenfondsen. Ter gelegenheid van het 12 1/2-jarig bestaan van hun koepelorganisatie, de Vereniging van Ne derlandse Ziekenfondsen (VNZ) te Zeist, hebben zij een Bomenfonds opge richt, waaruit alle 12 provincies een bos krij gen aangeboden. De zie kenfondsen willen daar mee tot uitdrukking bren gen dat de volksgezond heid sterk afhankelijk is van een goed milieu. Bossen zijn de groene longen van de samenle ving en kunnen niet wor den gemist. ook de lezers van het voorlichtingsblad "Wel zijn", dat door de VNZ wordt uitgegeven, droe gen een steentje bij aan de komst van de Welzijn- bossen. om mee te hel pen aan de actie konden zij een milieu-poster ko pen, waarvan de op brengst was bestemd voor het Bomenfonds. De betrokken provincies waren geheel vrij in de keuze van een geschikte plaats voor de aanplant van het Welzijn-bos, mits het gebied toegankelijk zou zijn voor het publiek. De Zuidhollandse loka- tie, het Nessebos, is een natuurbouwproject van het recreatieschap Rotte meren. het bos krijgt de kans zichzelf vanuit de eerste aanplant verder te ontwikkelen door natuur lijke uitzaaiing. Op deze manier ontstaat een bos met een evenwichtige opbouw en een hoge na tuurwaarde; in alle op zichten gezond groen Het bos krijgt ook een educatieve functie. In sa menwerking met het Rotterdamse Milieu-Edu catie Centrum "De Blijde Wei" zullen informatie borden en lespakketten worden ontwikkeld. De poster, die tips bevat voor een milieuvriende lijk huishouden, is nog beperkt verkrijgbaar. Wie f 4,75 overmaakt op girorekening 4024 van de VNZ of op bankreke- ningnummer 69.99.52.530 krijgt de poster thuisgestuurd en draagt daarmee bij de aanleg van het recreatie- bos in de Nessepolder. Zevenhuizen- De collecte voor het Nationaal Reu mafonds, in de week van 12 tot 18 maart een be drag opgebracht van f 3.078,50. De plaatselijke organisatie bedankt iedereen hartelijk voor de medewerking van collectanten en zij die een bijdrage leverden. Burg. Boerstraat lb Zevenhuizen Tel. 01802-1819 dir.: dhr. F.M..Witte adj. dir.: mevr. K.G. Stevens-Alblas I Binnenkort gaat uw kind wellicht voor het eerst naar de basisschool I (voor 4 t/m 12 jarige kinderen). Een grote stap. Zowel voor u als voor uw kind. Uw keuze voor welke school staat misschien al vast. Het is echter ook mogelijk, dat u nog nadere informatie wenst. J Die informatie geven wij U graag. I OP DINSDAG 3 APRIL A.S. HOUDEN WIT EEN I INFORMATIE-AVOND. AANVANG 19.30 uur. Wanneer U graag eens rustig thuis wilt praten, dan kan dat natuurlijk ook. Een telefoontje is voldoende. Ten aanzien van de identiteit van onze school, hebben we (bestuur, ouders en I team) een duidelijke keuze gemaakt. Als christelijke school proberen we een I gemeenschap te zijn, waarin de liefde tot God en de naaste centraal staat. Vanuit dit beginsel beschouwen we het als onze taak om elkaar (kinderen, ouden I en leerkrachten) te dienen en een ieder tot zijn recht te laten komen. I Kinderen van alle kerkelijke groeperingen en levensovertuiging zijn welkom or I onze school. Welkom zijn betekent: een vriendelijk gezicht, interesse en aandacht I WEES WELKOM! Zevenhuizen- Een geslaagd concert werd er zaterdagavond in de Gerefo kerk gehouden onder auspiciën van de culturele commissie Zeven Stichting "Orkest Intermezzo" verzorgde dit concert met een orkest van i De muziekwerken die ten gehore werden gebracht waren o.a. L antichi" van Herman Strategier; "Concert voor trompet en orkest Joseph Haydn en "De eerste symfonie, opus 11 van F. Mendelssonn (ooit op 15 jarige leeftijd door hem gecomponeerd) Bromfietsverzekering inclusief alle kosten (W.A.-dekking max. 5,000.000,-). W.A.-premte zonder versnellingen i W.A.-premie met versnellingen f W.A. Casco CA" Rtsk)-premie afhankelijk van de nieuwwaarde f Verzekeringsbewijs en -plaatje direct gereed! Bemiddel Nieuwerkerk a/d IJssel en on!>JffL.ii' \J Groeneweg 14 - 2761 DD Zevenhuizen tel.: 01 Als onderlinge aangesloten bij de Novo

Dorpskrant | 1990 | | pagina 14