cUps iMtje houwéoq Jenaatvungouc($ofe Modeshow Bac: zonnige vooruitzichten |Turncompetitie in Woerden Foto's in de Dorpskrant Let op!!! Gratis boekje: 1 31 maart was er turncompetitie 'n Woerden. O.S.S. eindigde op een 4e F met een puntentotaal van 141.60. B.AT.O. ^eerste, Velocitas II was tweede en Thor II was J^ueel eindigde Nathalie op een fraaie vijde s oor O.S.S. turnden verder mee: Angela, Pa, Moniek en Ruth. Een foto in de Dorpskrant geplaatst mag uitsluitend vanaf donderdagmorgen 8.30 uur, de dag na de verschijning op woens dag, tegen betaling van vijf gulden bij druk kerij Elgersma Dorpsstraat 62 a, worden afgehaald. Is de foto reeds afgehaald, dan kan deze besteld worden: kosten f 7.50 per foto en vooraf te betalen. 13 intcrcanl Dit mooie Intercard-boekje krijg je bij ons, wanneer je als a.s. bruidspaar, zo'n mooie trouwkaart uitzoekt uit de nieuwe Intercard-kollektie. Jullie eigen naam en trouwdatum in goudfolie op luciferdoosjes, menukaarten onderzettertjes enz Kom eens langs drukkerij elgersma - dorpsstraat 62a - zevenhuizen - telefoon 01802-2289 Zevenhuizen/Moerkapelle- Was er vorige week dinsdagavond al sprake van een grote belangstelling in de winkel van de firma Bac in Moerkapelle: ca 160 dames en een enkele heer: in Zevenhuizen moesten ijlings stoelen worden aangesleept van de buren, toen woensdagavond daar de nieuwe voorjaars-en zomermode geshowd werd. Op vlotte en charmante wijze toonden de 'bekende' modellen weer draagbare en combineerbare kleding. Ook voor de allerkleinsten heeft Bac veel in huis, getuige hetgeen de allerkleinsten showden. Ontwapenend lief waren ze die kleintjes, met combinaties in streepjes en bloemetjes en kleurrijke dessins: erg leuk! Voor en door meisjes en jongens werd ook het nodige getoond: broe krokken voor de meisjes, lange wijde rokken en een enkele wat strak kere. Ook voor de meisjes veel ensembles. Jongens kunnen kiezen uit leuke jacks, blouses, truien, pantalons met op elkaar afgestemde kleuren. De dames in de dop weten nu ook dat deze winkle veel 'jonge mode' in huis heeft. De jonge heren, kunnen ook hun keus maken bij Bac, want er valt heel wat te combineren, jazelfs kostuums zijn er voor de 'aankomende' heren en zij die zich nog jong voelen, in stijl en op leeftijd afgestemd, voorradig. Leuk waren ook de strandsets, gebloemde blouses, die me nige jongeman gewaagd zal vinden, maar meer gedragen kunnen worden dan alleen maar op een zomerse dag aan het strand. De dames en heren die de 20 zijn gepasseerd en de vlotte vrouw en man die al wat ouder zijn, kunnen eveneens hun slag slaan bij Bac, want ook voor hen werd een fraaie, draagbare collectie geshowd. De wat rijpere vrouw zag een frisse en kwalitatief goed ogende collectie voorbijtrekken waarvoor elk wat wils bij was. Ook de oudere dame genoot van hetgeen er voor haar leeftijdscategorie geboden wordt: Kleurrijke en ingetogen ensembles, japonnen, mantels, jasjes, rokken en blouses: streepjes, stipjes, bloemetjes en eveneens, marine/wit en rood: de marine-look. Grote kragen zijn 'in', spijkerkleding blijft gewild en de kleuren zijn vooral veel lente-groen, al dan niet gecombineerd met de warme kleur van terra. Mevrouw Bac, die, zoals gebruikelijk, als lady-speaker fungeerde deelde de bezoeksters aan de shows mede dat de modelijn plus kleuren, doorloopt in de winterkleding, met enkele nuance verschillen. Zo was het afgelopen winter b.v. veel lila en zien we deze zomer paars. Wat het aanstaande winter verder wordt, verklapte ze niet, wel dat ze daar al voor aan het inkopen is. De seizoenen lopen vanwege de zachte winters, in elkaar over. Dat marine-blauw mooi combineerbaar is met geel werd de bezoekers ook duidelijk. Ook dat de namen van bekende modemerken garant staan voor kwaliteit. Nicole Ferrat bijvoorbeeld, of La Kerko, Pierre Monnee, voor pantalons b.v. Youth voor kinderkleding RTM en Pats Boum. Roberto Sarto voor pullovers van 50% acryl en 50% katoen. Ook bij t-shirts wordt vaker gekeken of er iets kunstvezel in verwerkt is, dan hebben ze een langere levensduur en blijven mooier. De brede schouderlijn zet zich voort in jasjes en in japonnen, terwijl de wijde jasjes meer plaatsmaken voor de getailleerde. Erg veel mooie blouses en pakjes heeft het merk Marianne Paris, die een goede pasvorm hebben. Kortom: de zomermode is mooi. de marine-look siert de Hollandse vrouw en de frisse lente-gras-groene kleur staat veel vrouwen mooier dan ze zelf vermoeden. Dus: gewoon eens gaan kijken, keuren en passen.... idopen weekend werden we voor de tweede keer verwend met schitterend [enteweer! bij ■Ml mm een goede keuze Lente! foto's: bac

Dorpskrant | 1990 | | pagina 17