BENNING 1699/ HANS v. WIJK MOTOREN MONUTA NAAI MACHINES VD. FA.J.VD.JRGT&Zn. ar/ier i NAAIMACHINECENTRUM Politieberichten Yamaha FS1: geen betere manier om te beginnen! Rentokil-ZVH sluit play off feestelijk af autobekleding meubelen caravan kussens komplete interieurs I I I I I I Keuze uit wel 100 modellen en merken. I I I I I I I I I I I I I Oranjelaan 29 - Zoetermeer - Tel. 079-166759 I (Wijk 12 bij 't Oude Dorp) Vrijdag koopavond 10 minuten met de auto vanaf Zevenhuizen. De Yamaha FS-1Een bromfiets die voor vele jonge rijders de beste combina tie tussen spanning en plezier betekent. Zijn 49 cc, 2 pk motor geeft 'm de sportieve allures van een echte motorfiets. De al jaren bekende en succesvol le FS-1 staat garant voor betrouwbaarheid en perfect rijgedrag. 17 inch wielen, goede vering, een voetgeschakelde 4-versnellingsbak en een goed doseerbare koppe ling zorgen voor een sportief rijgedrag in de stad en een comfortabele rit op de buitenwegen. De benzinetank van 9 liter geeft daarbij een voldoende actieradius. De Yamaha FS-1. Er is geen betere manier om te starten met bromfietsrijden! nu ZEGWAARTSEWEG 4 - ZOETERMEER - TEL.: 079-315532 Voor het vakkundig stofferen van Bermweg 22 Zevenhuizen Tel. 01803-12806 C. Koren, Nrd.Dwarsweg 44,01802-1370 Ier mu/t de aHier Levering en reparatie van alle topmerken. Pfaff - Lewenstein - Husqvama - Elna - Singer - Bernina - Toyota - Riccar - Anker Zig-Zag vanaf 299,-t/m 3600,- De grootste naaimachinespeciaalzaak van de Randstad! Het adres waar u door onze enorme omzet altijd goedkoper slaagt! Verloren: meisjesfiets parelmoer), gouden oorbel (bloemmodel), wieldop (talbot), sleutelbos (huissleutel 2 volvosleutels), portefeuille rose-paars), sleutelbos (5 sleutels in bl. etui), goudkl. bedeltje (v. armband een hoofdmodel), hond (Dobberman van 5 jr.). Aanrijding met lantaarnpaal: Terwijl de bestuur ster van een personenauto vanaf de Nrd. Dwarsweg de Leliestraat in draaide zwaaide zij naar een kennis. Op het moment dat zij weer voor haar naar de weg wilde kijken zag zij tot haar verbazing een lantaarnpaal. Remmen had geen zin meer. Tijdens het zwaaien was zij zodanig uitgeweken dat zij de berm instuurde. Ge volg, een horizontale lantaarnpaal. Dumpen huishoudelijk afval: Een bewoner van de Boslaan zag een bestuurder van een personenauto keurig netjes wat huisvuil aan de Boslaan zetten, waarna die man vervolgens weer wegreed. Echter was het nog lang geen woensdag en de ophaaldienst liet dus nog enige dagen op zich wachten. Het genoteer de kenteken kon uitkomst bieden en tegen de dader wordt proces-verbaal opgemaakt. Vrouw valt van paard: Tijdens een rondrit langs de Zevenhuizerplas viel een inwoonster uit Gouda van haar paard. Door de val raakte zij tijdelijk buiten bewustzijn en werd gevonden door een voorbijganger. De vrouw is per ambulance naar het ziekenhuis ver voerd met hoofdletsel. Auto te water: Op het moment dat de bestuurder van een personenauto, rijdende over het Zuideinde, een inrit in wilde draaien vergat hij een van de belangrijk ste dingen bij het veranderen van richting, namelijk richting aangeven. Een achterhem rijdende auto mobilist had namelijk net een inhaalmanouvre ingezet en zag plots dat de voor hem rijdende auto de inrit in wilde draaien. Het gevolg was dat de inhalende auto de Ringvaart inreed. Een ieder kwam er met de schrik af. Aantreffen gestolen auto: Op de vrachtwagenpar keerplaats op het Nijverheidscentrum werd deze week een te Boskoop gestolen auto aangetroffen. Een chauffeur van een op het Nijverheidscentrum geves tigd bedrijf had voornoemde auto al een geruime tijd op dezelfde plek zien staan en waarschuwde de politie. Poging inbraak: Een bewoner van de Nrd. Dwars weg ontdekte eerder deze week schade aan zijn raam kozijn. Vermoedelijk heeft men geprobeerd in te bre ken. Aanrijding met lichtgewon-de:Op de Nrd. Dwars weg ontstond donderdag een aanrijding tussen een bus van West Nederland en een bromfietser. Terwijl de bus richting aangegeven had naar links wilde een achter de bus rijdende bromfietser de bus toch nog links voorbij. De bromfietser reed tegen de zijkant van de bus. Luchtdrukpistolen: 2 jeugdige inwoners van Zeven huizen beoefenden hun schietkunsten buiten de deur en op de openbare weg. De luchtdrukwapens van de heren zijn inbeslag genomen. Slapende vakantieganger: In de nacht van vrijdag op zaterdag werd de politie geconfronteerd met een slapende man nabij een huis op het Zuideinde. Toen de man wakker geschud was bleek deze inwoner van Haarlem onderweg te zijn naar zijn vakantiebestem ming te Spanje. De man had geen voetreis gewonnen maar bekostigde deze zelf. Een bewoner van het Zui deinde gaf de man een warmere slaapplaats waarna de man de volgende morgen zijn reis heeft voortgezet. Aanlijnplicht honden: Op het moment dat een hon denbezitster een loslopende hond bij haar (aangelijnde) hond uit de buurt probeerde te houden liep zij zelf een beet op van die loslopende hond. Om dit soort problemen te voorkomen willen wij u nogmaals wijzen op de aanlijnplicht voor hondenbezitters binnen de bebouwde kom. Ook buiten de bebouwde kom ziet men steeds vaker een aanlijngebod verschijnen. Deze treffen wij ook aan in delen van het recreatiegebied. Deze aanlijnplicht is in het "leven geroepen" om het jonge wild te beschermen tegen de verstoring van loslopende honden. Door verstoring van broedende vogels, etc sterft ieder jaar een aanzienlijk gedeelte van de jonge aanwas. Doorrijden na aanrijding: Op de Rottekade vond deze week een aanrijding plaats waarbij de veroorzaker is doorgereden. Mogelijk is de schade aan de rode personenauto veroorzaakt door een vrachtwagen. De aanrijding is gebeurd in de nacht c.q. vroege morgen van vrijdag op zaterdag. De politie stelt een onderzoek in naar de dader. Fietser op de snelweg: Tijdens een zondags fiets tochtje door Zevenhuizen besloot een 7 5 jarige fietser uit Nieuwerkerk aan den Ussel eens een andere route Wij zijn officieel dealer van Yamaha, Aprilia, Fantic, Suzuki, Honda, Tomos, Puch Maxi en Vespa bromfietsen MAANDAG GESLOTEN - VRIJDAG KOOPAVOND te nemen. Hij reed daarop over de rijksweg A-12 richting Den Haag. Om ongelukken te voorkomen heeft de politie de fietser een lift naar huis gegeven. Aanrijding met gewonde: Zondagavond reden vier jeugdige inwoners van Rotterdam op hun bromfietsen over het fietspad, gelegen aan de Zevenhuizerplas. Ter hoogte van de fietsenstalling gingen de vier bromfiet sers achter elkaar rijdenOp het moment dat de voorste bestuurder af begon te remmen werd het de tweede bestuurder duidelijk dat hij niet tijdig tot stilstand kon komen. Om niet op zijn voorganger te rijden stuurde hij zijn puch-maxi naar links en kwam dus aan de linkerzij de van het fietspad terecht. Aan die linkerzijde kwam uit tegengestelde richting een andere bromfietser en een frontale botsing was het gevolg. De bestuurder van de puch maxi (naar links uitwijkende bestuurder) raakte hierbij zwaar gewond. Hij zal een groot gedeelte van zijn tanden moeten missen en werd met hersenletsel naar het ziekenhuis vervoerd. Toedracht: Onderzoek door de verkeersgroep wees uit dat de bromfiets (puch-maxi) opgevoerd was. Door de te hoge snelheid waarmee gereden werd, knapten bij het gebruik de remkabels van die bromfiets. Diverse malen probeert de politie d.m.v. diverse controles de jeugd te wijzen op de gevaren die opgevoerd rijden met zich meebrengen. De bromfietsen worden gebouwd op de snelheid waarvoor ze ontworpen zijn. Door het verhogen (opvoeren) van het vermogen (snelheid) worden bijv. de remmen bij plotseling remmen te zwaar belast waardoor de remmen kunnen knappen. Inbrekers aangehouden: Door het forceren van een raam waren twee inwoners van Gouda een kantine aan de Knibbelweg binnengedrongen. Juist op het moment dat zij dachten dat niemand iets van hun actie gemerkt had ging plots de voordeur open. Vluchten had geen zin meer, verstoppen werd nog geprobeerd, waarop de politie de twee achter de bar heeft aangehouden. De twee worden verdacht van meerdere inbraken en zijn ingesloten. De laatste play-off wedstrijd ging voor Rentokil-ZVH verloren, maar dat was ingecalculeerd. De Zevenhuize- naren zijn landskampioenen met 4 punten voor op de nrs. 2: Brother Martinus en Normis Orion. De eind stand van de lange volleybalcompetitie is 1Rentokil- ZVH 27-42; 2. Brother/Martinus 27-38; Normis/ Orion 27-38; 4. Detach/Animo 27-34; Deltalloyd/ AMVJ 27-34; 6. TDK/Brevok 27-28. Feest - Het carnavalsorkest "Net Zat" uit Vught bege leidde zaterdagavond de feestelijkheden die zich in de Zuidplashal afspeelden ter ere van de landskampioen Rentokil. (Onder de klanken "We are the Champions" kwamen de spelers de feestzaal binnen. Uiteraard onder luide aanmoedigingen van de supporters. Voor zitter Willem Visser sprak het team toe en liet de spelers één voor één even in de schijnwerpers komen. De naam van de desbetreffende speler werd dan door de supporters even hard uitgeroepen. Hierna kreeg Rentokil-directeur Europa, de heer Altink het woord. Deze verwoordde de goede samenwerking tussen Rentokil en de bezielende vereniging en merkte op dat eén en ander niet toevallig was. Hij overhandigde een plaquette, waarop vermeld staat dat Rentokil-ZVH kampioen van Nederland is geworden aan alle spelers en de begeleiders. Voorzitter Visser bracht vervolgens een schriftelijke felicitatie over aan de spelers namens het gemeentebestuur. Van het districtsbestuur Zuid- Holland kregen de spelers een pen. Penningmeester van Bruggen feliciteerde de spelers met het kampioenschap. Hierna kon het feest pas goed losbar sten. t.k. peugeot 104 ZL bj '82 apk 09-90 69.000 km. 3750,- Tel. 01828-17361 t.k. elektr. orgel met ritmebox bem. rodeo 49 f 250,- Tel. 01802-2171 t.k. ca. 550 oude 5 duns* klinkers vr.pr.f 200.-: Bi 14, Tel. 01802-21571 t.k. Puch Maxi prijs f 500,- Tel. 01803-15137 Ma, gefeliciteerd met je Sarah- t.k. baby-zitje voor autoOj leeftijd. Peter Diantha f 65,- Tel. 0180? t.k. gevraagd: zonnehemel 10 lampen t.k. citroen visa bj '83 2750,-Tel. 01828-16371 t.k. Black en D.Striemer graskant t.k. Puch maxi Pt maaier f 45,- als nieuw 5x de brommer bouwj.W'] gebruikt Tel. 01793-1344 Tel. 01828-160' UITVAARTVERZORGING Meidadres voor Zevenhuizen en omstreken: b.g.g. 01820-12231 Monuta verzorgt de gehele uitvaart Inclusief de opbaring in Zevenhuizen JUWELIER VAN K O N I N G S B R U G G E N les must de Cartier sont arrivés aux Ponts du R( JUWELIER VAN KONINGSBRUGGEN 77?™/r ^nitermeer - Tel-079 4125 2711 AB Zoetermeer -

Dorpskrant | 1990 | | pagina 18