13 meiHou 'm vrij! Tiffany: snorfiets met Allure 1699,- HANS VAN WIJK MOTOREN MEI BATflVUS EEN jAAR LANG GRATIE BLOEMEN VOOR MOEDER Landelijke fietsdag Moederdag HOOGERWAARP Uitslag Unicef verloting Help een koe in het zwembal Avondvierdaags] Zevenhuizen 25 - 29 juni J. Pigmans BATAVUS Kerkdiensten Nieuwerkerk a.d. IJssel ZEGWAARTSEWEG 4 - ZOETERMEER - TEL. 079-315532 Prestatieloop Nieuwerkerk Verloting Tarzan/Jazztar Moerkape'l TIFFANY is de naam van een eigentijdse snorfiets met een nostalgisch tintje, waar door deze snorfiets allure uitstraalt. Door de krachtige motor en het speciaal ontworpen fietsframe is er een balans ge vonden tussen moeiteloos accelereren en stabiel rijgedrag. Comfort wordt gecreëerd door de oversized bandenmaat en de speciale voorvering, waarbij vele andere "snorfietsen" het nodige tekort komen, als het om comfort gaat. Deze TIFFANY-snorfiets is juist geschikt voor woonwerkverkeer en kan moeiteloos een kinderzitje bergen op de stabiele baga gedrager. Uiteraard zijn de gebruiksmoge lijkheden onbegrensd en een plezierige bij komstigheid is, dat er geen helmplicht geldt voor deze snorfiets met allure. Rijwiel- en bromfietshandel Dorpsstraat 39 - Tel. 01802-1275 2761 AB Zevenhuizen (ZH) Bromfiets-dealer: Yamaha - Honda - Suzuki - Kawasaki - Fantic - Aprilia - Tomos - Puch Maxi - Vespa 's Maandags gesloten - Vrijdagavond koopavond. Moerkapelle- Vorige week maandag, op Koning! dag, werd de Moerkapelse vrijwillige brandweer gj meerd omdat er een koe in een zwembad particulier was beland. Van een weiland in de omgeving van de Rottekade| een geschrokken koe door de afrastering g schrik was groot, maar die van de bewoners n Door touwen en kabels onder de buik van de kol spannen is de koe als het ware uit het zwenl 'gelicht'. De koe bleek ook nog een verwonding) haar uier opgelopen te hebben, welke wondveral werd. Gelukkig hield ze er geen longontsteking! over, want de zon liet haar vacht snel drogen. Gelukkig dat de brandweer er is Evenals voorgaande jaren organiseert het pla. comité A4D, de Avondvierdaagse voor ZevenhJ en omgeving. L In dit lustrum-jaar wordt de Avondvierdaagse gel den van 25t/m 29 juni. Ook dit jaar dus een extra# delavond, speciaal voor diegenen die een avondir ten missen wegens b.v. vaste verplichtingen eld Men notere de data alvast in de agenda?! Het comité A4D, rekent er op dat er in dit lustri een record aantal wandelaars zal zijn. Dus: Avoik daagse van 25 t/m 29 juni. Voor inlichtingen: A secretariaat: tel. 01802-1913. Op Koninginnedag was er voor het eerst ook een stand van Unicef in het dorp aanwezig. De verkoop van kaarten en vooral T-shirts en andere artikelen liep enorm goed. Er was tot 30 april een verloting georganiseerd waarbij allerlei leuke prijzen te winnen waren. De prijzen zijn gevallen op de volgen de nummers: 408, 424, 426, 435, 440, 460, 479, 486, 523, 541, 555 en 501. Ze kunnen worden afgehaald bij Wilma van Holst, De Patrijs 27 in Zevenhuizen. De verkoop van kaarten en kado- artikelen gaat het hele jaar door, zowel in Zevenhuizen als in Moerka pelle. In Zevenhuizen kan men terecht bij Wilma van Holst, de Patrijs 27 en bij Ina v.d. Hoek, Korenstraat 19. In Moerkapelle bij Joke Verhulst, Frisoplantsoen 2 en bij Francis Jan sen, Beatrixlaan 103. Wat zal moeder blij zijn met haar fonkel nieuwe Batavus! En met de prachtige bloemen, die ze iedere week krijgt thuisbezorgd. Want dat is de hoofdprijs van de grote Batavus foto wedstrijd. Doe mee en vraag bij uw Batavus dealer naar het wedstrijdformulier! woensdag 9 mei: Geref.Gemeente 19.30 uur ds. F. Malan Alblas- serdam zondag 13 mei Hervormde Gem.oude kerk 9.30 uur ds. G. Mul der, 18.45 uur ds. D. Cuperus nieuwe kerk 9.30 uur ds. D. Cuperus 17.00 uur ds. G. Mulder Herv. De Bron 10.00 uur mevr.I Uytdewilligen Nwk. a.d. IJ 19.00 uur ds. C. Baas Fijnaart Geref.kerk 9.30 uur mevr. ds. P.H. Couvée 19.00 uur ds. C. Baas Fijnaart (De Bron) Geref.Gem. in Ned. 9.30 en 18.30 uur leesdienst Rooms Katholieke Parochie St. Joseph 12 mei 19.00 uur Parochiekerk pastor Hammer- stein 13 mei 9.30 uur idem 11.30 uur Ontmoetingscentrum pastor Hammer- stein Nieuwerkerk a.d. IJssel- Zoals elk jaar organiseert 'Stichting Evenement' op Hemelvaartsdag de Nieuwerkerkse "prestatieloop" en wel op 24 mei a.s. De start en finish vinden plaats bij het Bachplein. De volgende afstanden zullen gelopen worden: 3 km. startom 18.00 uur; 4,5 km. start om 18.30 uur, 10 km. start om 19.15 uur. Het parcours is: Bachplein - J.S. Bachstraat- Schubertstraat- Batavierlaan- Sweelinckstraat - Van Beethovenlaan- Paganinipad- Zeemanstraat - Kamerlingh Onnestraat -voetpad achter Rabo bank - Lorentzstraat - Burgem. Vogelaarsingel - Bachplein. Het startsein zal door burgemeester H.B. v.d. Goot op het Bachplein worden gegeven. Inschrij ven is mogelijk aan de start vanaf 16.00 uur. De inschrijfkosten zijn f 2,50. Na afloop ontvangt iedere deelnemer een herin nering. Dankzij het mooie weer en het enthou siasme van de leden werd de Braderie voor gymanstiekvereniging Tarzan/ Jazztar, een succes. De jeugdgroepen van Jazztar lieten tweemaal een leuke dans zien, waarvan al foto's gepubliceerd zijn in de vorige Dorpskrant. De seniorleden verkochten vele loten. De prijzen zijn op de volgend 1 mers gevallen en kunnen aS worden bij de fam. A. Uittenbro helminastraat 14. Radiocassette wit 873; -tra,jJ wit 189; Glazen wit 41: Hancwj set rood 151; handdoekenset handdoekenset wit 46 7tasj lender wit 826. Natuurlijk naar: tweewielers f6147' Reigerhof 61 - Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 015 -

Dorpskrant | 1990 | | pagina 14