kees de nobel bloemsierkunst van der linde KAMERHOGE (spiegel) KASTDEUREN Eddy de Goey komt naar Moerkapelle Veel activiteiten jeugdafdeling VV Moerkapelle 'Bfoemctje (ippere ivondetcuirs natuurlijk in, IVO -collecte Koffiebar De Schuilplaats Benthuizen Jeugd EHBO Dauwtrappen in Moerkapelle Huurverhoging Jl/O @3[aÊ3EE§][aÊ]E [gêiÊi cyiï TIIE DOOHS Aluminium schuifdeursysleem van 16 mm (spiegel) deuren Wat kost zo'n THE DOORS kast nu eigenlijk? Een voorbeeld: Een 2-deurs spiegelfront 160 cm breed, kamerhoog f 1238,- Een hang-en leg-indeling f 53L- f 1.769,- Uw kastindeling of wand bepaalt het aantal deuren: 2,3,4 of meer. Als u langs komt met de maten van uw wand, vertellen wij u precies hoe weinig dat kost. Op uw maat gemaakt in onze werkplaats. Pr W. Alexanderplein 10 - Benthuizen V/AjV Tel. 079-31 34 37 l\Jft/| C V. Sanitair Installatie- IUK en onderhoudsbedrijf Dorpsstraat 138, 2731 AT Benthuizen Tel 079-313722 310845 Geslaagden voor het jeugd-EHBO-diploma zijn: u kunt onze fijne Griekse specialiteiten ook afhalen! GRIEKS SPECIALITEITEN RESTAURANT Hechte griekse sfeer en allure Hsstraat 17 - Zoetermeer - Tel. 079-163636 l°We dorp t.o. R.K.-kerk) VOLDOENDE PARKEERGELEGENHEID voor DE DEUR! 0P MAAT GEMAAKT must de Cartier sont arrivés aux Ponts du Roi fflu/t de a//ü>f binnenhuisarchitektuur bv tel. 01892-15233, fax 01892-17830 dorpsstraat 83 bleiswijk Op zaterdag 26 mei vindt de Natio nale Voetbaldag plaats in het PSVB- stadion te Eindhoven met o.a. de finale van de Nationale Jeugdcompe- titie. Een aantal A junioren zal hierbij aanwezig zijn. Uitgaansdag Op zaterdag 16 juni wordt het sei zoen definitief afgesloten. Als klap op de vuurpijl zullen alle pupillen - en meisjesteams deze dag uitgaan. Hoewel het programma nog niet helemaal rond is, wordt alvast ver klapt dat o.a. Drievliet op het pro gramma staat. Nieuwe leden hartelijk welkom Nu al is het jeugdbestuur druk bezig alles te plannen voor het komend seizoen. Nieuwe leden zijn van harte welkom, zowel bij de pupillen- als bij de junior-afdeling. Het komend sei zoen zullen ook de meisjes weer in competitieverband uitkomen, na een succesvol verlopen eerste jaar. Nieu we meisjesleden zijn eveneens van harte welkom. Iedereen die geïnte resseerd is, wordt verzocht contact op te,nemen met het jeugdbestuur via jeugdvoorzitter C.F. Rutgrink (tel. 01793-2262) Het jeugdbestuur hoopt en rekent op een grote opkomst en veel publiek op woensdag 23 mei. De F-jes bijten het spits af en dat zal zijn om ca. 14.30 uur. Dit evenement zal om ca. 17.30 uur afgelopen zijn. Toernooi om de "In Memoriam Gerrit Zwarteveld bokaal". Op zaterdag 19 mei vindt er op de terreinen van v.v. "Moerkapelle" een grandioze pupillendag plaats. Alle pupillen- en meisjesteams, zullen dan strijden om de "G. Zwarteveld-bo- kaal". Voor hen wordt er een soort tienkamp georganiseerd, waarin de voetbalsport centraal staat. Deze dag begint om 10.00 uur en zal duren tot ca. 15.00 uur. De junioren strijden om deze bokaal op zaterdag 2 juni. Zij doen dat middels een onderling toernooi, gespeeld in vier tegen vier vorm. Uitwisseling Op vrijdag 8 en zaterdag 9 juni krijgt de C-jeugd bezoek van hun leeftijds genoten uit het Drentse Gasselte. Dit is een tegenbezoek, want vorig jaar al bracht de Moerkapelse jeugd daar een weekeinde door. Bezoek PSV stadion Moerkapelle- De voetbalcom petitie van het seizoen 1989/ 1990 zit er op. Nog een aan- tal weken meedoen aan de II toernooien en de velden zul len dichtgaan. Bij de jeugdaf- J deling van voetbalvereniging -P "Moerkapelle' is er nog niets van te merken dat het seizoen z'n eind nadert. Integendeel: in de komende weken zal het bruisen van de 11 activiteiten. georganiseerd A door het zeer actieve jeugd- bestuur. Eddy de Goey Op woensdag 23 mei zal weer I li; de jaarlijkse strijd om de "Marcel Drost Penaltybokaal" I plaatsvinden. Niemand min- W der dan de zeer talentvolle LJB Sparta keeper "Eddy de Goey" heeft zich voor de der de achtereenvolgende maal weer bereid verklaard naar Moerkapelle te komen om te proberen zoveel moge lijk penalty's van alle pupillen en ju nioren te stoppen. Voor elke leef tijdsgroep is een mooie beker voor de winnaar beschikbaar gesteld en de totaalwinnaar gaat met de "Marcel Drost" wisseltrofee naar huis. Na een opleiding bij Instituut Prae- hep, zijn mevrouw E. Lindeman uit Waddinxveen en de heer L. den Hollander uit Zevenhuizen, beiden geslaagd voor het officiële Praktijkdi ploma Boekhouden (P.D.B.). Verder slaagde de heer A.A.A. Moons uit Waddinxveen voor het officiële Praktijkdiploma Moderne Bedrijfsadministratie. (M.B.A.) i geeft, denkt aan een ander Dzet zich al meer dan 60 jaar in (de integratie van de gehandi- n. fcij de financiële steun van het fckisAVO al jaren in staat om de bdicapten een menswaardiger pan te geven o.a. door: -het si van voorlichting; - het bemid- nnaarwerk; - het financieel steu- ®n integratieprojecten; - het ptjkmaken om vrije tijd zo zinvol pjk te besteden; - maar ook icieel steun te geven aan die ïjehandicapten waarvoor wet- is voorzieningen ontoereikend pis daarbij hard nodig. Vergeet 'omditjaarde AVO-collecte niet. te geven draagt men bij aan de S* van gehandicapten in de oleving. Moerkapelle- Hemelvaartsdag 24 mei a.s. zal om ca. 5.30 uur het traditionele Dauwtrappen weer van start gaan van dorpshuis "Op Moer" Dit evenement wordt georganiseerd door het Oranjecomité van Moerka pelle. Vanaf 5.15 uur kan men zich 's -morgens in laten schrijven. De route, voert door het polderland schap van Moerkapelle en omstre ken. na terugkeer in het dorpshuis wordt een broodje geserveerd. Kof fie of chocolademelk zullen bijdragen om de inwendige mens te versterken. Voor iedere deelnemer ligt er een leuke herinnering gereed. Benthuizen- Zaterdag 19 mei komt ds. P. Vermaat de koffiebar-avond verzorgen in gebouw "De Bron" naast de Hervormde kerk. Het thema van de avond, die om 20.30 uur begint is "jongeren en hun relatie(s)". Wie geïnteresseerd is en 15 jaar of ouder is, is hartelijk welkom op het adres van koffiebar "De Schuil plaats": Dorpsstraat 48. Deur open 20.00 uur. Gerard Rijman, Brigitta van der Zwan, Marcelle Buitendam, Martijn van der Kamp, Ralph Kuyster, Bar bara de Rijck van der Gracht, Daniël- le Boerdijk, Natascha Rombouts, Louise Lubbe, Marco Kromkamp, Robin Rotteveel, Judith Bijl, Britta Schreuder, Deepa Sundararaman, Paul Looijen, Lucien de Jon ge, Bianca Bor. Wie doet er mee? Jeugd EHBO-cuisus Wat doe je als je vriend met z'n hoofd op het klimrek is geval len? Wie bel je het eerst bij een on geluk? Wat moet je doen als je kleren in brand staan? Wat doe je als je vriendin haar arm gebroken heeft? De 18 cursisten die deel heb ben genomen aan de Jeugd EHBO-B cursus, georgani seerd door het jeugd Rode kruis, afd. Zoetermeer/Ben- thuizen, weten hierop een antwoord. Zij lieten dit blijken tijdens het examen dat dinsdag 1 mei werd afgenomen door dokter Begemann en de heer Blom. Op dinsdag 8 mei hebben ze een kleine demonstratie gege ven aan hun ouders tijdens de diploma-uitreiking. Cursusleidster Anneke van der Kamp mag nu even rust ne men om nieuwe energie op te doen voor de volgende cursus die op dinsdag 11 septem ber van start gaat. Cursus De cursus is voor jongeren van 13 t/m 15 jaar en wordt ge houden op dinsdagavond van 19.00 uur tot 20.30 uur in het Rode Kruisgebouw, Bijdor plaan 10 in Zoetermeer. Er zijn kosten aan verbonden, die zo laag mogelijk gehouden zijn, nl. f 20,Hierin begre pen is het Inschrijfgeld, een EHBO-B-boekje, verbandma teriaal, excursies, iets te drin ken, kortom alles wat nodig is om de deelnemers in ca. 20 lessen zoveel te leren, dat ze slagen voor het examen. Er kunnen max. 20 jongeren meedoen, dus wordt aangera den zo snel mogelijk aan te melden bij Marijke Westveer, ..tel. 079-410168.. Moerkapelle- De gemeenteraad van Moerkapelle ging akkoord met de verhoging van de huurprijs met 3% van de panden Nassaustraat 2, het postkantoor aan de Jhr. V.d.Weistraat 9 en het multifunctio- neelcentrum "Moerveen" per 1 juli a.s. 'UWEUER WN KONINGSBRUOGEN Promenadeplein 104 - (in het stadshart) 2711 AB Zoetermeer - Tel. 079 - 4125 35

Dorpskrant | 1990 | | pagina 7