Ier Baas introduceert iger duurt dan 'n kopje koffie. Cadeautjes voor Zevenhuizen Popwork-shop in Zevenhuizen Auto Baas NISSAN SERVICE NISSAN QUALITY QUICK SERVICE. ORIGINEEL BETER. ini-containers en gescheiden inzameling G.F.T.-afval Brinkman volleybaltoernooi een succes! Postduiven De Stormvliegers Uitnodiging Wij hebben onze garage uitge breid met een Nissan Quality Quick Service afdeling. En dat is goed nieuws. Want vanaf nu bent u voor een uitlaat, banden, accu, schokdempers en kleine reparaties veel sneller en voorde liger uit. Ook voor de APK-keuring. U bent welkom zonder afspraak en ter wijl u geniet van een vers kopje koffie wordt uw auto snel en vakkundig in orde gemaakt. Een nieuwe service die u zekerheid geeft. De zekerheid van originele onderde len met originele garanties. De zekerheid van gedegen vakwerk en liefst 12 maanden werkplaatsgarantie. Plus de zekerheid van zeer scherpe prijzen. Kijk en vergelijk: met onze Nissan Qua lity Quick Service bent u altijd beter uit. Want waarom zou u genoegen nemen met imita tie als de originele onderdelen en de originele service wel zo voor delig zijn. Kom snel bij ons langs voor de service die niet langer duurt dan een kopje koffie. Kijk en vergelijk: Voor Sunny incl. montage prijs per band excl. balanceren v.a Voor Micra incl. montage onderhoudsvrije accu, 2 jaar garantie v.a. Voor Sunny incl. montage originele Nissan uitlaat v.a. QUALITY QUICK Zuidelijke Dwarsweg 1B, Waddinxveen. D Telefoon 01828 -17713. Geopend van 07.30 tot 17.30 uur. Zaterdag van 08.30 tot 12.00 uur. réén- Het ligt in de lijn der c!ing dat de raad van de Ne Zevenhuizen zich morge- zal uitspreken voor het ge- inzamelen van groente- Jituinafval, en daarbij gebruik 1 van mini-containers. Eén flier op verzoek van het Ge- phappelijk Vuilverwerkings- |Wden-Holland en Rijnstreek (G.V.B.) om een principe-besluit te nemen, zodat de invoering hiervan per 1 januari 1991 kan plaatsvinden. Wat de mini-container betreft: B. en W. van Zevenhuizen spreken zich hierbij uit voor het twee-minicontai- nersysteem: één container voor huis vuil en één container voor G.F.T.- afval. ft® Punt "Mededelingenbehorend bij de te behandelen 'zaken F «gemeenteraadsvergadering van morgenavond, wordt aan de raad T^f-vee schenkingen onder dankzegging te aanvaarden. Beide zijn in- ^Seplaatst. faterfonteintje richting Drinkwater- Ir urinkvvaterfonteintje j ['Voetgangersbrug over flvenzuii Lewi Architectuur in F«n yoor de op het r^ Reden: n.a.v. de of- 1 Up'vanFrewi. De zuil centrum. leiding "De Tien Gemeenten" aangeboden, het is inmiddels de Hennipsloot geplaatst. Zevenhuizen, is een verwijszuil Nijverheidscentrum gevestigde ficiële opening van het nieuwe staat bij de ingang van het Nij- HH Op dit. voor de vijfde maal in succes sie. door Rentokil-ZVH georgani seerde volleybaltoernooi voor de A- jeugd. viel vaak van goed spel te genieten, jl. zaterdag in sporthal 'Swanla". Bij de meisjes waren het vooral de teams van Brezan/SSS en Sliedrecht Sport die de aandacht trokken. Een terechte finale tussen deze twee ploegen, waarbij uiteinde lijk Brezan/SSS aan het langste eind trok. Het juniorenteam van Rentokil- ZVH speelde een goed toernooi maar kwam in de beslissende mo menten duidelijk ervaring tekort. Toch wist dit team alsnog de derde plaats te behalen. Bij de jongens ontliepen de teams elkaar nauwelijks in kracht. In de voorronde kwamen Zovoc uit Zoe- termeer. Sliedrecht/Sport en VCM uit Maarssen vaak tot uitstekend spel. Door een blessure van de sterkste aanvaller van Sliedrecht/Sport werd de finale betwist tussen Radius uit Gouda en de jeugd van Rentokil- ZVH. ondanks het feit dat in de voorronde de Zevenhuizense jeugd nog gemakkelijk had gewonnen van datzelfde Radius, werd in de finale het Goudse team de winnaar. De organisatie kan op een geslaagd toernooi terugzien, waarbij de teams het gevolgde systeem van een halve competitie als heel plezierig hebben ervaren. Zevenhuizen- De culturele commissie de 'Zeven Muzen' organiseert op 8 en 9 juni een popworkshop in dorpshuis 'Swanla" in Ze venhuizen. De workshop staat open voor ie dereen die in'een band popmuziek wil ma ken. Er wordt gespeeld op professionele synthesizers, electrische gitaren en drums, maar ook zangers en blaas- en strijkinstru menten zijn welkom. De deelnemende muzi kanten gaan kennismaken met blues, hard rock, funk, reggae, hip-hop, acid en andere popstijlen. Een workshop is letterlijk een plaats waar gewerkt wordt en in de popworkshop wordt er dus "gewerkt" aan popmuziek. Samen spelen en een band formeren is de manier om ervaring op te doen in het spelen van popmuziek: creatief muziek maken, samen met anderen! De popworkshop geeft hier gelegenheid voor. Aan bod komen de rollen van de diverse in strumenten in een popband. Hoe zit de ritme-sectie in elkaar. Hoe bouw je een solo op. Welke accordeon gebruiken we. Hoe arrangeer je voor blazers, strijkers of een koortje???. Dit alles wordt direct in de band toegepast aan de hand van bekende hits of. wellicht aan de hand van zelf te maken nummers. De workshop wordt geleid door Martien van Oostrom. Hij is zelf actief pop-en jazzmuzi kant. Momenteel toert hij met zijn popgroep "Pater Moeskroen", langs de Nederlandse podia. Deze band staat in de belangstelling met hun recente CD "Pater Moeskroen! Npoit van gehoord?" Naast "Pater Moeskroen" werkt Martien als muziektherapeut en is hij leraar "toetsen aan een muziekschool. Er zullen twee workshop-groepen samen gesteld worden, die drie keer bijeenkomen. De tijden zijn: 8 juni. 19.00 uur le groep of 20.30 uur. 2e groep. 9 juni: 9.00 uur of 11.00 uur en 13.00 of 15.00 uur. De minimum leeftijd voor deelname is 12 jaar. De kosten zijn ter introductie laag ge houden: f 27.50. Aanmelding bij Madeion Leewis (Zeven Muzen) tel. 01802- 3371. Zevenhuizen- Charties was het eind doel van de duiven van "De Storm vliegers" uit Zevenhuizen. Jl. zater dag bedroeg de afstand ca. 455 km. Bij een kalme noordenwind werden de duiven. 515 stuks, om 7.00 uur gelost: het was. zo zeiden de duiven- liefhebbers. echt postduiven-weer. N. Koppenaal werd voor de tweede maal overwinnaar met dezelfde duif. Deze duif is nog maar een jaarling en kan nog beter worden. Voor de tweede prijs meldde zich weer de fameuze 6140 van j.S. Heijkoop. Deze vloog met 25 m.m. per min. langzamer verslagen. Dat de duiven van H.P. Smaal de laatste weken steeds beter gingen vliegen was te merken. Deze week was het enorm. In 1.5 min. pakte hij vier duiven nl. de prijzen 3.4.5 en 6 en in totaal 13 in de prijzen van de 18 mee. geweldig. Hierdoor werd hij ook winnaar van het dagklassement gevolgd door Joh. Breediik en J.S. Heijkoop. Voor het onaangewezen kampioenschap had dit geen gevol gen. A. Clazing versterkte z'n eerste plaats. H. Brands blijft tweede metC. Zweere. derde, die hem kort op z'n hielen zit. C.v.d. Graaf miste z'n A- duif en zakte van de le naar de 4e plaats. J.S. Heijkoop is nu de lijstaan voerder. Hij rukte op van de vijfde naar de eerste plaats. A. Clazing wipte C. Zweere van de tweede die nu derde staat. De eerste 25 prijzen: N. Koppenaal 1. J.S. Heijkoop 2. W.H. Smaal 3.4.5.6 en 20. M.v.d. Wiel 7. Ton en Auk 8. H. Brands 9. Joh. Breedijk 10 en 17. N. Koppe naal sr. 11 en 22. C.v.d. Graaf 12 en 16. A. Clazing 13.15. 23 en 24. C. Zweere 14. 21; M. Strijdhorst 18.19 en 25. Verenigingen-( van Platte landsvrouwen, Zangkoren,tot Bridgeclubs enz.) opgelet: Voor de aanvang van het wintersei zoen willen we wekelijks een artikel plaatsen dat de aandacht op uw "ver eniging" vestigt. Bel ons voor een afspraak of schrijf zelf een leuk verhaal. We zien uw reacties graag tegemoet. Schriftelijk: Dorpsstraat 62 A 2761 AG Zevenhuizen. telefonisch 01802-2289 of 1653.

Dorpskrant | 1990 | | pagina 13