Rolling '90 organiseert Rolschaatsdemonstratie van formaat Kampeerterrein Zevenhuizen Buurtfeest Oud-Verlaat Sleuteluitreiking 31 seniorwoningen Pr. Bernhardlaan- J.v. Stolberglaan continental Singers live in concert Opbrengst Rode Kruis- collecte DRUKKERIJ ELGERSMA ZOEKT U: - computerpapier - faxrollen -computer-etiketten dan bent u bij: Dorpsstraat 62a - Zevenhuizen Tel. 01802-2289 aan het juiste adres!!! zatel wam*f [«P%1 Hi Hansen en Jan v.d. Berg voor hun nieuwe verkoophal, achter de vier huisjes die ook als Irkoopruimte voor gebruikte goederen dienst doen. fcerkapelle- Om 12.30 uur begint Idorpshuis "Op Moer" een rol- patsevenement waar tijdens de jdige rolschaatsers van Moerka- en omgeving die lid zijn van Ing 90" een diploma kunnen middag is tevens een "open waarop iedereen hartelijk torn is. De 33 leden zullen a.s. rag hun beste beentje voorzet ten op deze middag, waarvan het hoogtepunt ongetwijfeld de grootse demonstratie vormt van "jeugdpaar- rijden". Jongeren van elders die de rol- schaatskunst zeer goed bij machte zijn, zullen knappe staaltjes preste ren. Kom dus eens kijken naar deze: Jeugdpaarrijden demonstratie rolschaatsen Dat belooft om 15.00 uur een geweldig boeiend schouwspel te worden. Deze grandioze show be looft zo fascinerend te zijn dat menig een ervan zal genieten, ledereen die van stijlvol rolschaatsen houdt, de meest acrobatische kun sten in het paarrijden wil zien, kan z'n hart ophalen tijdens deze show op de "Open Middag" die tot ca. 17.30 uur duurt. V.. [Continental Singers zijn voor de Keer op toemee door Neder- >s het thema "Hold up the Continental Singers is 1 avond een avond vol beweging en dyna miek en heeft daarmee een breed publiek veel te zeggen. Het program ma van deze zomer is vooral boeiend omdat het veel nieuw repertoire heeft. van6?' ^ajer<^a9 gaat op kampeerterrein Zevenhuizen het "Zomersei- VanafSvarpt 12.00 uur wordt er weer een Rommelmarkt gehou- sen va - uur 's er een Playback en Soundmixshow waarvoor alle Pordeclt 50 jaar zich kunnen aanmelden. Een deskundige jury p net talent. 3 m'ddag een speciaal optreden van het Rotterdamse duo Cris en 6r een deerlijke barbecuepartij in en rond de kantine van camping rjnhuiiei Het is te hopen dat a.s. zaterdag 30 juni het weer meewerkt om het jaar lijkse Buurtfeest bij gebouw "De Vierkap" in Oud-Verlaat, geslaagd te maken. Aan het enthousiasme van de organisatoren ligt het zeker niet. Na net een bijzonder geslaagd volley baltoernooi achter de rug te hebben, hebben ze er duidelijk zin in om iedereen weer op de "braderie", "feestmarkt' te ontmoeten. Deze begint om 15.00 uur. Wat valt er allemaal te beleven? Er is een "rommelmarkt" met attrac ties voor de jeugd er zijn "kinderspel letjes": kortom voor elk wat wils. Peuterspeelzaal "Dikkie Dik" heeft een stand waarin tweedehands speelgoed te koop wordt aangebo den en waar je een button kunt laten maken. En wat te denken van een schiettent, waar je naar hartelust in mag knal len? Dat spektakel regelt de Oranje vereniging van Oud-Verlaat. De Be- jaardensoos organiseert "sjoelwed strijden". Pannekoeken zullen er zeker bij jong en oud, als "koek" ingaan. Het jeugd-en jongerenwerk heeft iets met "vissen" en een "touwtrekwed strijd" in petto. De Hervormde kerk is met een boe kenkraam vertegenwoordigd, terwijl een dame uit Ommoord Derde We- reldlanden-produkten verkoopt. Help de lepra bestrijden De Vrouwenvereniging "De Scha kel" uit Oud-Verlaat heeft diverse leuke attracties. Zo kan er naar de naam van een grote beer geraden worden, kun je een boodschappen mand winnen, wordt er een spel gespeeld en worden er artikelen verkocht vanuit een stand, b.v. bloe men en planten. De dames uit Oud-Verlaat steunen met de opbrengst van hun attracties en verkoopprodukten, een project van Tear Fund voor de leprabestrij ding in Somalië, met name in het plaatsje Jilib. Hier werkt een Neder landse verpleegkundige, Ria Bosma. Maandelijks ontvangt zij een finan ciële bijdrage van de vrouwenvereni ging. Sinds een jaar bestaan de con tacten. Zuster Bosma is met de Kerst met verlof naar Nederland geweest en vertoonde toen zelfgemaakte dia's over de leefsituaties van de leprozen aldaar. Dit is overigens niet de eerste keer dat "De Schakel" een project spon sort. Eerder deed deze vrouwenvere niging dat al diverse malen. Eten en drinken Wie van al die evenementen dorst of honger heeft gekregen kan zich op het buurtfeest tegoed doen aan heer lijk gegrilde vleeshapjes van de bar becue. "s-Avonds wordt er feest gevierd in "De Vierkap" met muziek van de "Sahera's" uit Alphen a.d. Rijn, v.a. 20.00 uur. Deze groep komt voor de vijfde keer op het jaar lijkse buurtfeest spelen. S,0t0--Werd 9enomen van een groep Continentals die deze winter een bezoek aan Nederland tijdens een optreden in het Oranje Nassau College in Zoetermeer. Waddinxveen- Op donderdag 5 juli a.s. om 16.00 uur, een aantal eerste sleutels worden uitgereikt aan enige huurders van de gereedgekomen 31 seniorwoningen op de hoek van de Pr. Bernhardlaan en de J. van Stol berglaan. Burgemeester C.M. v.d. Linden ver richt deze uitreiking. De Woningbouwvereniging "Samen Sociale Woningbouw" (SSW) is de opdrachtgever voor de bouw van dit complex woningen. Het woongebouw is ontworpen door architectenbureau Stuurman Part ners B.V. uit Waddinxveen en ge bouwd door bouwbedrijf Frans Vink en zn. B.v. Moordrecht. Het complex omvat 28 woningen met 3 kamers en drie woningen met twee kamers. Deze drie woningen bevinden zich boden de multifunctionele ruimte, welke is gesitueerd op de begane grond in de hoek van het gebouw, het gebouw heeft een lift en er zijn ook extra gelkuidwerende maatrege len getroffen. De woningen zijn voor rolstoelge bruikers toegankelijk, terwijl in de woningen ook voorzieningen of mo gelijkheden getroffen zijn om deze doelmatig te laten zijn voor minder- validen. De huren zijn voorlopig vastgesteld op f 529,voor de drie-kamerwo ningen en f 510,voor de twee-ka merwoningen. Hierbij komen nog de kosten voor algemene verlichting, schoonmaken, glasverzekering, tui nonderhoud en CAI. Deze kosten bedragen voorlopig f 55,20 p. mnd. De woningen zijn inmiddels alle toe gewezen. De jongste 'senior' is 55 jaar oud, de oudste is 82 jaar. De ge middelde leeftijd is 68 jaar. Op donderdagavond 12 juli treden de Continentals op in de Salvatori- kerk, Willem de Zwijgerlaan, in Alp hen a.d. Rijn Inlichtingen 01720 -42913 - 95763. 2-l654°Ver de Rommelmarkt en de Soundmixplaybackshow: tel. De jaarlijkse straatcollecte van het Rode kruis, die in Zevenhuizen ge houden werd door de heer L. van Zuylen, heeft f 901,30 opgebracht. De collecte heeft in Oud-Verlaat f 113,45 opgebracht. Collectanten en gevers worden namens het Rode Kruis hartelijk bedankt voor hun medewerking.

Dorpskrant | 1990 | | pagina 11