Volleybal Vierkap Politieberichten Moerkapelle tUTIE-PERSBERICHTEN. Jeugdafdeling Voetbalvereniging Moerkapelle sluit succesvol seizoen grandioos af Uitslag ballonnen wedstrijd Koninginnedag ZEVENHUIZEN Jacobus (Co) de Wit l:*,dibloemstraat 15- GP Zevenhuizen. [Hek Jam maak je ook zonder suiker met natuurlijk geleermiddel "Unigel" Nu in de aanbieding 1 zakje f 2,50 2 zakjes voor f 3,80. Montagne, Noordeinde 17, Zevenhuizen. Open n.m. ma,di,do,vrijd. en zat. van 9.00 tot 16.00 uur. woensdag gesloten^/ WÊÊÊÊÊ1Ê"1ÈÊÊÊËÊ$ÊÊÊ$I$ fjfy ft m 16 tm 22 JUNI 1990. JONDEN: xgrÏJZË DAMESLAARS iOBENl Ejeütels Jmet blauwe portemonnaie jiitteband §01 ketting "anneke" Ijevan paard gevallen. Ttreeks 16.10 uur viel op zondag Xieen meisje van haar paard. Een hersenschudding en iets aan elleboog werd zij afgevoerd Iket St. Franciscus ziekenhuis in Jonden fietsen. lis juni werden op de Zuidplas- |twee herenfietsen gevonden, nhet merk Union en één van erk Raleigh. Indien u een der- Ie Sets verloren bent kunt u deze alen op het politieburea. 1 geld. Ier. tuindersbedrijf aan de Knib- »gwerd uit twee jassen, die in de lurhingen, geld gestolen, terwijl Jjenaren in de kas aan het werk In. Ook hier geld dus: BUIT ER Stal uit auto's. Inacht van maandag op dinsdag Ihet inbrekersgilde Oud-Verlaat Irrwerden 4 auto's opengebro- I Veel geluk hadden de inbrekers Vanuit 1 auto werd een hoeden- K ontvreemd. ser op de Rijksweg. Insdagochtend werd een bejaar- fctser op de Rijksweg aangetrof- I Hij reed tegen het verkeer in J de vluchtstrook in de richting IBleiswijk. Hij was het spoor een ie bijster geraakt en kon de Rot- fen niet vinden. Hij is daarbij 1de politie geholpen en afgele gde plaats waar hij moest zijn. fcidscontrole. pgen woensdag werd op diver- jatsen in de gemeente, waaron- |üud-Verlaat, snelheidscontrole |™en. In totaal werd 225 keer ijsbteerd dat er te snel werd |den. De hoogst gemeten snel- P oedroek 106 kilometer per uur f® plaats waar 50 gereden Pworden. De overtreders zullen verblijd met een "bewijs van gedrag". Aanrijding. Op 21 juni vond een aarrijding plaats op de Middelweg, kruising met het Zuideinde. Beide auto's kwamen vanaf de Middelweg. De voorste auto stopte te ver op de rijbaan van het Zuideinde en liet zich wat terug zak ken om het verkeer op het Zuideinde niet te hinderen. Hij had niet in de gaten dat er een andere auto dicht achter hem stond, waardoor hij ach teruit tegen deze auto botste. VADALISME: Een probleem in onze samenleving. Er wordt wat vernield vandaag de dag. Op steeds meer plaatsen is het zicht baar. De omvang neemt nog steeds toe. Wat is er aan te doen?? Als ouders/verzorgers/opvoeders reageren. Bij constatering in elk geval AANGIFTE doen of de politie bellen. Eventueel vemielrs aanspreken. VANDALISME hoort niet en lost niets op. Wij kunnen mer z'n allen vandalisme voorkomen. Helpt U ook mee Een nette omgeving voorkomt van dalisme. Het voorkomen van misdrijven is toch een zaak van ons allemaal De vorige week gehouden Volleybal manifestatie, die drie dagen duurde, was in Oud-Verlaat weer een succes volle. De organisatie ervan berustte bij de heren Theo Suurland en Tonny Boudewijn. Van de 16 deelnemende teams aan dit Vierkap-volleybaltoernooi" werd het team Rottekade winnaar. Hierin speelden twee dames die niet meer tot de jeugd gerekend kunnen wor den, bijzondere prestaties, nl. Janny Stofberg en Riet Paul. Het team 'Jong Oud- Verlaat' werd tweede. Er nam ook een bestuursteam van "De Vierkap" aan het spektakel deel. Na afloop reikte J. Suurland de beker uit. Het team van "het pleintje" dat de vorige keer winnaar werd, moest nu met de laagste plaats (de 16e) genoe gen nemen. Moerkapelse junioren gezamenlijk bijeen tijdens het Zwa rteveld-bokaal vier tegen vier toernooi" om de "G. !n noodlottig ongeval is geheel onverwacht uit ons midden weg komen, mijn lieve man, onze zorgzame, vader, schoonvader en «onzoon, broer, zwager en oom Afgelopen zaterdag werd het seizoen van de Moerkapelse jeugdafdeling officieel afgelopen. Om 9.00 uur verzamelden alle pupil len en meisjes (meer dan 60 kinderen zich op het dorpshuisplein, waarna in auto's naar het pretpark "Drie- vliet" werd gereden. Daar vermaak ten ze zich de hele dag naar hartelust. Tevens werd er nog genoten van een boottochtje op de Vliet. Opgetogen werd teruggereden naar Moerkapelle en alle kinderen keken terug op een seizoen met veel activi teiten en leuke resultaten. Zo kwam dit jaar het meisjesvoetbal van de grond, werden twee E pupillen teams kampioen en draaiden ook alle ande re teams leuk mee. Verder werd er dit jaar weer op twee zaterdagen gestreden om de "G Zwarteveld bokaal". Deze dagen verliepen zeer succesvol. Ditzelfde kan gezegd worden van de strijd om de "Marcel Drost penalty bokaal", waarbij Eddy de Goey weer liet zien tot één van de betere keepers van Nederland te behoren. Nu al streeft het jeugdbestuur van de w Moerkapelle ernaar het komend seizoen weer net zo aan de weg te timmeren als het nu beëindigde. In de winter maanden zal het zaalvoetbal toernooi weer worden georga niseerd., dat staat nu al vast. Verder is het leuk te constateren, dat steeds meer Moerkapelse jeugd de gang naar het voetbalveld weet te vinden. Dit heeft tot gevolg gehad dat er het komend seizoen met 1 F-, 2 E (zeven minstens 2 leiders/leidsters beschikt. Natuurlijk zijn er nog veel meer meis jes-pupillen en zeker ook junioren van harte welkom. Zij die interesse hebben worden ver zocht contact op te nemen met nde leeftijd van 53 jaar. D. de Wit-Nieuwland Gert en Gertine Elma en Edwin B. Nieuwland H. Bouwmans en verdere familie. pjuni 1990 |Seli taMftheidtcrt condoleren in het rouwcentrum "De Zevenster", School- 8 te Zevenhuizen, vrijdag 29 juni 1990 van 19.00 tot 20.00 uur. beq |üljr o6D9rdp!0n'szal Plaatsvinden zaterdag 30 juni 1990 om ongeveer 10.50 Qe gemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen. ;3n het rouwcentrum "De Zevenster" om 10.30 uur. 'ouwcpe?rafen'S'3'ec^'9^e'c' 's er no9 gelegenheid tot condoleren in het ntrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. De gelukkige prijswinnaars samen met Marcel Drost en Eddy de Goey na de strijd om de "Marcel Drost penalty bokaal". tallen), 1 D-, !C-, 1 B-. 1 A en 2 meis- jeugdvoorzitter jesjunioren-teams aan de competitie 01793-2262) wordt meegedaan en elk team over C. Rutgrink (tel. INBRAKEN In de nacht van 14 op 15 juni werd ingebroken in twee bedrij ven op.het industrieterrein. Met behulp van een breekijzer kwam men binnen. De buit bleef in beide gevallen gering. SNELHEIDSCONTROLE Op 19 en 20 juni werden er controles gehouden op de Moerkapelse Zijde. In totaal twee uur tijd werden er 94 bestuurders bekeurd. AANRIJDING MET LICHT GEWONDE Op 23 juni vond 's avonds een aanrijding plaats op de Nassau- straat tussen een personenauto en een kind. Het kind werd voor onderzoek overgebracht naar het Bleulandziekenhuis te Gou da. Daar bleken geen ernstige verwondingen, waarna ze weer naar huis kon. Gevonden voorwerpen 1 wit kinderschoentje links een grasparkiet een gehoorapparaat Verloren voorwerpen goud hangertje met bloedkoraal bos sleutels gouden armband met naam ANNE KE LET OP Op het bureau ligt ook nog een geld bedrag van meer dan f1000, dat werd gevonden in Moerkapelle. De echte verliezer kan ons vertellen hoe hoog het bedrag precies is en waarin zich het bevond. X Ingezonden De ballonnenwedstrijd van "Amnes ty International" op Koninginnedag is gewonnen door Rachel Veerman uit Zevenhuizen. Haar ballon is in Oostvoorne terechtgekomen. Rachel zit op de openbare basis school "'t Reigerbos" en heeft in haar klas de prijs in ontvangst mogen nemen. Gefeliciteerd!!! Wist u trouwens dat Amnesty goed bekend is in Zevenhuizen en bij de post!!? Wij ontdekten het door de ballonnen wedstrijd. Een brief uit Engeland met het vol gende adres is toch goed aangeko men. "Van Koninginnedag volgeblazen, door de Amnesty International groep van Zevenhuizen Moerkapelle, Hol land". Dit kaartje is gevonden in Ipswich, Engeland, maar helaas... was het ballonkaartje niet ingevuld. De bal lonnen zijn naar de zee geblazen en dat is de reden dat er dit jaar weinig kaartjes zijn teruggestuurd.

Dorpskrant | 1990 | | pagina 19