^spanning contra ontspanning De Terp papier drukkerij elgersma Vluchtelingenwerk Moerkapelle vraagt om huisraad Het nieuwste Intercard album met geboortekaartjes is net uit! Stap eens bij ons binnen. Wij tonen U graag vrijblijvend de uitgebreide kollektie. Ook de tekst kunnen wij met U samenstellen. lü intcrcarri Ingezonden een grote boog achter de bebouwde omgeving van de Onderweg, richting 'oude dorp'. Mijn aandeel in de vierdaagse zit erop. Verder ben ik actief in het kijken naar man en kinderen, hoe ze met vereende krachten zich inspan nen om zo snel mogelijk de geperste balen hooi naar binnen krijgen. De zon laat het afweten en... het kan maar binnen zijn. Na dat zware karwei is er een verfris sing voor de dorstige kelen en tijdens het uitblazen oppassen geblazen om geen koutje te vatten aan de over- bezwete lijven. Corrie van Nierop. Een aantal weken geleden heeft "Vluchtelingenwerk Moerkapelle" om huisraad gevraagd, om een huis mee in te richten in Moerkapelle, waar nieuwe vluchtelingen in komen te wonen. Als reactie op onze oproep zijn er al veel benodigde spullen binnengekomen op een paar artikelen na, waar "Vluchtelingenwerk Moerkapelle" alsnog uw aandacht voor vraagt. Nog nodig is: keukengerei, lakens, serviesgoed, klein huishoudelijke artikelen, lampen, wandversiering, handdoeken, planten, krantenbak, voorraadbussen, strijkplank, tuinmeubelen en een gasstel. Mocht u één van deze spullen wegdoen en u vindt het zonde om deze bij het grof vuil te zetten, belt u dan met: Renate Boomgaard/ Jan- Hendrik Blaauw, tel. nr. 01793 -1909. geboortekaartjes stallaties. dorpsstraat 62a - 2761 ag zevenhuizen - tel. 01802-2289

Dorpskrant | 1990 | | pagina 9