de beuk d'r in! op naar MOö! Love'70 op naar 2000 Lustrumviering Love '70 sssajffis-H Perfecte show Rolling Uitvoerin! JaiiM'l DE GEMEENTE MOERKAPELLE fe? BIJ U THUIS Foto's in de Dorpskrant V. drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62 a, worden afge haald. Is de foto reeds afgehaald, dan kan deze besteld worden: kosten f 7.50 per foto en vooraf te betalen. bon voor GRATIS KLEINTJE TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN Burgerlijke stand Collecteschema Vergadering Woonruimte-adviescommissie worden: kosten f j Love 70 ALARMERING Brandweer2666 b.g.g01820-24255 Politie1333 b.g.g. alarmnr.. 071-410041 Informatie01803-14444 MEDISCHE HULP Ambulance dienst 01820-16066 Arts1687 STORINGSDIENSTEN Gas Elektriciteit 071-252911 Waterleiding01736-6940 C.A.102522-17553 MILIEUKLACHTEN 01820-28011 Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie1940 Werkplaats (van 8.00-9.00 uur)1940 OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie elke werkdag van 8.00-12.00 uur POLITIEPOST maandag en woensdag van 16.00-18.00 uur en zaterdag van 10.00-12.00 uur. Huisvuil: iedere donderdag Grof vuil: iedere donderdag Oud ijzer: iedere laatste donderdag van de maand Klein chemisch afval iedere werkdag van 8.00-9.00 uur in de werkplaats Koelkasten/diepvriezers: iedere vrijdag na telefonische afspraak. Geboren: Pieter Nicolaas, zoon van Van den Berg, Nicolaas Pieter en Hoogerdijk, Pietertje Elizabeth, op 22 juni 1990; Noraly Bastina Goverdina, dochter van Stange, Willem en Staijer, Ingrid G., op 30 juni 1990. Gehuwd: Molenaar, Eric Jan en de Jager, Anneke op 5 juli 1990. Tot en met 18 juli 1990 worden er geen collecten en/of inzamelingen gehouden. De geplande vergadering van de woonruimte-adviescommissie van 6 augustus a.s. vindt geen doorgang. De eerstvolgende vergadering vindt plaats op 1 oktober a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden een vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: DORPSKRANT - Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a - 2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen kleintjes voor maandagmorgen binnen... woensdag in de krant! De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in de Dorpskrant te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Envelop niet dichtplakken a.u.b. "De beuk erin" Moerkapelle- Groot was de verras sing van de ca. 80 aanwezige leden van "Love'70" toen tijdens het lu strumfeest zaterdagavond, de robot "Giovanni" uit België, ten tonele verscheen. Best een griezelige ge waarwording dat een man zich zo kan bewegen dat het net lijkt of hij inderdaad een robot is. Dit bezorgde hem dan ook een vermelding in het Guinnes Book of Records. Deze robot die bij Love'70 op bezoek kwam, heeft het record "stilstaan" op zijn naam, nl. 10 uur en 41 minuten. Dankzij sponsoring van diverse Moerkapelse zaken kon hij naar Moerkapelle komen om samen met Gerrit van Meeteren, die het langste lid in jaren is van de 20-jarige Moer kapelse tennisvereniging, een beuk te planten. Dit gebeurde 's-avonds rond tien uur op het tennïscomplex onder het motto De beuk Love'70 op naar 2000". Lustrumtoernooi Na de gezellige zaterdagavond wss zondag een geslaagd lustrum nooi dat 60 deelnemers tel nieuwe leden en beginners g: acte de présence en namen kregen als aandenken hanger met vermelding •90" Moerkapelle- Het weer werkte niet mee om het "Open Huis" van Ten nisclub "Love 70" uit Moerkapelle, een geslaagd evenement te maken. Dat het tenslotte toch een geweldig leuke happening voor de leden werd, was niet van het weer afhankelijk, maar van het enthousiasme van de organisatoren en de opkomst van de leden. De festiviteiten werden gehouden i.v.m. het 20-jarig bestaan van de Moerkapelse Tennisclub "Love '70". In het nieuwe clubgebouw troffen we zaterdagmiddag enkele bestuursle den en wat jeugd aan. Die jongeren deerde de regen niet en waren de hele middag in de motregen aan het ballenslaan. Deze ballen waren af komstig van het ballenkanon dat voor dit "Open Huis" op de baan geplaatst was. De jeugd kreeg overi gens een barbecue aangeboden in het gebouwtje dat van het oude club huis overgebleven is nl. 't Overschot. Zondag namen leden, oud-leden, bestuursleden en oud-bestuursleden, deel aan een geslaagd Lustrumtoer nooi. Het reilen en zeilen Tennisclub "Love '70" werd 20 jaar geleden opgericht en groeide uit tot een grote vereniging met ca. 310 leden, vijf tennisbanen, en sinds dit voorjaar, een fraaie clubaccomoda- tie. Trots is de vereniging op hetgeen, mede door de inzet van de leden, in zelfwerkzaamheid tot standkwam, terwijl veel onderhoud, in ieder geval dat van de Matecobanen, zelf ter hand wordt genomen. De banen vergen overigens weinig onderhoud, zijn het hele jaar. dus ook in de winter, bespeelbaar. Het is zelfs mogelijk dat leden van vereni gingen elders, hier gedurende het winterseizoen,hier een winterabon- nement kunnen nemen.... Jeugdkampioenschappen Het "Open Huis" en de lustrumvie ring, vormden het besluit van een geslaagd tennisseizoen, met de ge bruikelijke hoogtepunten. Zo o.m. het Open tennistoernooi en vervol gens de jeugdclubkampioenschap pen. Bij de jongens A wera i"1"' sing eerste. Bij de meisjes ^J" Pothecary. J Bij de jongens B: Norbertt 1 pen en meisjes B: Ellen Ha' I Heren dubbel: Jeroen M"* Sarah Pothecary niafnJ B-tjes gemengd dubbel: 0 en Jessica van Vuurde. ,1 Heren dubbel: Ruud L Kristian v.d. Wel. u, start. Moerkapelle- Het jeugdpaarrijden op de rolschaats, zaterdagmiddag in Moerkapelle, was een lust voor het oog. Kinderen in de leeftijds catego rie van zo'n 10 a 11 jaar, een derge lijke perfecte show zien geven, houdt een belofte in voor de toekomst. Het was dan ook het neusje van de zalm op rolschaatsgebied, dat zaterdag middag voor het voetlicht in sporthal "Op Moer" trad. Nationale bekend heden als Judith v.d. Heijden en Henk Verkuil en Sabrina Broekmeu- len en Michel van Eeuwijk, verdien den in feite meer belangstelling dan het aantal dat nu de tribune van de sporthal bevolkte. De overgrote meerderheid van deze aanwezigen kwam overigens niet alleen naar deze prachtige show kij ken, maar zeker ook voor hun kind (eren) die zich ook op deze middag, manifesteerden. Zo'n dikke dertig rolschaatsers gaven leuke shows, verpakt als sprookjesfiguren en grap penmakers. Dat ze al aardig rol- schaatsvast zijn, die Moerkapelse leden van Rolling '90, werd duidelijk tijdens het diploma-schaatsen waar bij de diploma's A, B en C werden behaald. Eigenlijk is de vloer van de sporthal te zacht voor rolschaatsen. Deze is van overigens van deugdelijk materiaal vervaardigd en berekend op dit soort evenementen, maar voor rolschaat sen zouden de rolschaatsertjes in Moerkapelle graag een eigen baan hebben. Die wens werd door Ciska Dijkemajurylid en oprichtster van de sinds één seizoen draaiende club, publiekelijk geuit. Ingrid Compeer fungeerde verder de hele middag als 'ceremoniemeester' en sprak de ver bindende teksten bij het schaatsen. Kinderen die door het kijken naar deze leuke demonstratie zin in rol schaatsen gekregen hebben, kunnen zich in verbinding stellen met Marian Krispijn tel. 01793- 2792 of Ciska Dijkema tel. 01793- jelaka De eerste rolschaatsles tie is op vrijdagmiddag om 15.30 uur. Moerkapelle- Een 1 belooft a.s. zater^ te wor^j voering van 3azzt^oer". dorpshuis Op seiH 14.30 uur. zullen alleraardigs dez«4 tonen aan het publiek op j 301 ringsmiddag die to n^aa^5,1 duurt, o.l.v. Angels

Dorpskrant | 1990 | | pagina 4