Borgo Antico ;De vlag blijft wapperen Allerlei activiteiten sporthuis JAN DROOG (ANO-VERHUUR Italiaans specialiteiten Restaurant Pizzeria div. NU 10-40% KORTING voetbalschoenen NU 10-40% KORTING 2 HALEN1 BETALEN Plaats 15 - Bleiswijk Telefoon 01892-15280 dat is lekker ontspannen in de Ga je mee even naar Jan Droog; ik wil nog etn voordelig jogging of trainingspak Dorpssstraat 41 - Zevenhuizen - Tel. 01802-2688 Eigenaar Eduardo Marfella kijkt zeer tevreden terug op de afgelopen -nen is bijzonder tevreden over de vaste klantenkring die hij heeft nen opbouwen en wil bij deze zijn vaste klanten bedanken voor het vertrouwen dat ze in hem geschonken hebben. Voor diegene die nog geen kennis heeft kunnen maken met "Borgo Antico" is het van harte aan te bevelen om hier eens te komen eten. tgo Antico" biedt naast 20 verschillende pizza's een zeer gevarieerde kaart met diverse Italiaanse pasta-, vis- en vleesspecialiteiten. De beste kwaliteit en versheid staan hoog in het vaandel! Wie op Recreatiecentrum Hitland. De Bonk, Caravanpark De Randstad of kampeerterrein Zevenhuizen bivakkeert kan alle kanten uit. Is ook in een wip in Rotterdam. Daar valt in de zomervakantie van alles te beleven. Workshop Euromast In de week van 13 t/m 17 augustus organiseren de Vrije Academie en Stichting Kunstzinnige Vorming Rotterdam een workshop "Schilderen op de Euromast" De organisatie "Euromast" biedt ruimte voor een expositie van de werkstukken van de deelnemende cursisten aan deze workshop. Inl. St. Kunstz.Vorming Calandstraat 7 Rotterdam. Jeugdland in Ahov Voor de 33e maal wordt in Rotterdam "Jeugdland" gehou den. Een evenement waar kinderen dagelijks veel vertier wordt geboden en toegankelijk voorde jeugd van zes tot en met twaalf jaar. Een bezoek aan Jeugdland kost vijf gulden. Deze prijs is inclusief openbaar vervoer van de RET naar het Ahoycom- plex in Zuid. Jeugdland is van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur. Er zijn ook kaarten voor vijf bezoeken verkrijgbaar of voor vijf personen die slechts achttien gulden kost. Er is van alles op touw gezet om de jeugd te vermaken. Jeugdlandexpress De "jeugdland-express 1" rijdt van 16 juli tot en met 3 augustus (bussen) om 9.15 uur van de sporthal Zevenkamp. Jeugdland -express 2 vertrekt vanuit Ommoord van de Hesseplaats om 9.10 uur. Dansen Alle bezoekers aan "Jeugdland" wordt de mogelijkheid geboden de dans "De Rotterdam- shuffle" aan te leren. De bedoeling is om op 31 augustus met duizend kinderen deze dans uit te voeren op het Schouwburgplein. Rivoli met familieprogramma Een dag minder mooi weer? Trek er dan eens op uit naar Rivoli b.v. Een grootse mani festatie (Kermis voor jong en oud)in Rotterdam op de Miil- lerpier tussen 14.00 en 17.00 uur met een speciaal pro gramma, in het kader van 650 jaar Rotterdam. Donderdag 26 juli De Ed en Willem Bever-show; 27 juli Jaap-Aap show; 28 juli ABC-show quiz en poppen kast; 20 juli Clown Didi en poppenkast; 31 juli Hans Ka zan- show en poppenkast; 1 aug. Fabeltjeskrant en poppen kast, 2 aug. Tonny Wilson show en poppenkast, 3 aug. Peter Vogel Kindershows en poppenkast, 4 aug. Les Diao- liques Jeugfshow en poppenkast. 7 aug. Ome Joopshow en poppenkast, 8 aug. Circus Custers en poppenkast enz enz. Poppentheater in Plaswijckpark Iedere woensdagmiddag en soms op zondag is er een poppentheater in het Plaswijckpark, De voorstellingen zijn geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Ook bestaat er de mogelijkheid om op afspraak met groepen te komen van tenminste 60 personen. De kaartjes voor een bezoek aan het poppentheater worden iedere woensdagmiddag vanaf 14.15 uur verkocht bij de ingang van het poppentheater en kosten f 3,per persoon inclusief de entree (kinderen) voor het Plaswijckpark. De voorstellingen beginnen om 15.00 uur. Voor het reserveren van kaartjes en informatie voor groe pen kan men bellen tel. 010 4188 995 of 418 3932. Het programma ziet er als volgt uit: 1 augustus "Dromen Mathias" door John de Winter. 8 augustus "Brammetje en Cato" door Anneke Strack. 15 augustus "Aju de Paraplu"/ "het huisje van prof. Broekhoest" door John de Winter. 22,26 en 29 aug. "Op visite met Koning Vrolijk" door Agnes Spruit. 120 zitplaatsen met aparte bovenzaal voor zakenlunches, recepties en partijen etc. Reservering in het weekend gewenst. Traditioneel Italiaans specialiteiten restaurant "Borgo Antico" bestaat bijna 2 jaar. Arriverderci al "Borgo Antico" (Anders dan anderen op vakantie) In een tijd waarop jongeren zich niet altijd even positief gedragen volgt hier een artikel over vier Zevenhuizense positieve jonge mannen die naar Hongarije op vakantie zijn gegaan en aan het Balatonmeer ongetwijfeld veel bekijks hebben. illegale gasinstallatie werd uitgebouwd. Het benzineverbruik is dan wel 1:4, maar dat vinden de jongens geen probleem, immers alle kosten worden door vier gedeeld en dan valt het reuze mee. Na de vakantie is hun vervoermiddel weer te koop tel. 01802-1051) Ze hebben zes weken lang in de avonduren en in de wee keinden aan de wagen gewerkt, inclusief 20 uren poetsen. Technische adviezen kregen ze van de heer Leen van der Graaf. In feite zouden ze deze nauwelijks nodig hebben ge had, getuige hun opleiding. Walter is vierde jaars HTS- student Auto-techniek, Marcel is geslaagd voor het HTS- diploma electro-techniek. Martin is gediplomeerd werk tuigbouwkundige en technisch tekenaar van beroep en Brent doet (herexamen) HEAO. Het zijn 'mannen' die voor geen kleintje vervaard zijn, vele uren sleutelend in de tuin van de familie Clausing aan de Goudsbloemstraat hebben doorgebracht. Niet alleen met deze zwarte publiekstrekker, maar een veelvoud van uren aan een viertal Volwkswagens (kevers) en een cabriolet. Mevrouw Clausing is blij dat haar tuin eindelijk weer een beetje toonbaar wordt. Haar zoons en hun vrienden zijn haar veel dank verschuldigd, prijzen haar om haar nooit aflatende zorg met koffie, fris en lekkers. De Hollandse vlag die voorop de zwarte aandachttrekker wappert, is door haar vervaardigd... Dat hij blijft wapperen is de wens van zowel de vrienden als hun familie. 111 Vraag een folder en/of maak een afspraak: Arthur Parisiusstraat 2 3069 RX Rotterdam Tel. 010-4210864 Zevenhuizen- Vier jongeren in leeftijd variërend van 21 tot 24 jaar zijn zaterdagmorgen op vakantie naar Hongarije vertrokken. Op zich geen opzienbarend feit, ware het niet dat ze een vervoermiddel hebben dat onderweg veel be kijks krijgt. Marcel en Walter Clausing, Brent Spekman en Martin van der Graaf rijden namelijk in een voormalige "lijkwagen". Deze grote zwarte stationcar van het merk Oldsmobile Custom Cruiser 16V, met een motorinhoud van 350 cicl.V8., die vele jaren als begrafeniswagen dienst heeft gedaan, vervoert tevens twee tenten. Deze denken de jon gelui niet nodig te hebben, omdat ze alle vier ook in de wagen kunnen slapen. De wagen tikten ze op de kop via een advertentie in een ochtendblad. Ze zijn vervolgens gaan kijken en waren op slag verliefd, kwa afmetingen en model. De 'mannen'; "Vol van voren, een groot voorsteven en een lekker kontje; strak van achter. We hadden plannen om een grote Amerikaan te kopen, maar dit vervoermiddel sloeg alles en was buiten verwachting." De werkzaamheden die verricht moesten worden waren: uitlaat vernieuwen naar eigen ontwerp; nieuwe banden; carburateur reviseren; radiateur vernieuwen; achterbank en laadvloer inbouwen en vervolgens werden onderdelen opnieuw afgesteld en gerepareerd, terwijl een Kampeerterrein Zevenhuizen Tel. 01802-1654

Dorpskrant | 1990 | | pagina 17