Gemeente Zevenhuizen 00K IN DE GLASBAK J ér HOU t:E Zevenhuizei Moerkapellj f dörpskKS MILIEUSCHADELIJKE STOFFEN IN HET HUISHOUDEN Trouwplannen Vader of moeder worden? Jubileum te vieren? KERKDIENST!) mosterd Verleende bouwvergunningen Bestemmingsplan "Woonwagencentrum" Uitbreiden kas Knibbelweg 28 Voorbereidingsbesluit Met een mooie kaart wordt het allemaal nog leuker! Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a - Zevenhuizen 01802-2289 9 september MEDISCHE DIENSTEN MA Dl "ZUIDPLAS Zoals al eerder is gepubliceerd heeft de gemeente speciaal voor milieuschadelijke stoffen, zoals afgewerkte olie, fotochemicaliën, batterijen en verfprodukten, een depot ingericht. Van daaruit wordt het chemisch afval verder getransporteerd. Vervolgens vindt een milieu-veilige verwerking plaats. Maak in uw huis een plaatsje vrij voor het voorlopig even bewaren van de milieuschadelijke stoffen. B.v. in schuur, berging, trapkast of kelder. Zorg er wel voor, dat kleine kinderen hier niet bij kunnen komen! Bewaar ook lege glazen flessen en potten en breng die nu en dan naar de glasbak. WAARHEEN BRENGEN! Van maandag t/m vrijdag kunt u de milieuschadelijke stoffen inleveren bij gemeentewerken op het adres Burgemeester Klinkhamerweg 22. De openingstijden zijn vanaf 10.00-10.30 uur en vanaf 15.00-15.30 uur (buiten deze tijden alleen na telefonische afspraak, tel. 01802-1644). En op woensdagmiddag van 13.00-16.30 uur. Tevens verlenen de volgende winkeliers hun medewerking aan de inzameling: - J. Pigmans, Dorpsstraat 39 - Fa. Benning, Dorpsstraat 111 - De Zilverberk, Nrd. Dwarsweg 82 - Weikoop, Dorpsstraat 110 - Familux-Schotte-de Vakman Dorpsstraat 151 - A. Rodenburg, Dorpsstraat 73 Flessen doet u er al in. Maar waarom de glazen potjes niet7 Want glas is glas en dat kan allemaal de glasbak in. GLASBAK Bedankt namens glasbak, reinigingsdienst en natuur. In principe kunnnen de afvalstoffen worden ingeleverd bij de winkelier, welke nieuwe artikelen van dat produkt verkoop. VOOR NADERE INFORMATIE EN VRAGEN KUNT U BELLEN MET GEMEENTEWERKEN: TELEFOON 01802-1644 In de periode van 29 augustus t/m 5 september 1990 zijn door burgemees ter en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven voor: - het vernieuwen en vergroten van de berging aan de Dorpsstraat 163; - de plaatsing van een fietsenstalling aan het Nijverheidscentrum 38; - het wijzigen van het dak aan de Bonk 70; - de bouw van een 50 KV-station tussen de Bredeweg en de Julianaweg naast camping "De Randstad". Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de verlening van één van de bovenstaande vergunningen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter inzage ter gemeente secretarie op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 89). .De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat de gemeenteraad op 19 juli 1990 het bestemmingsplan "Woonwagencentrum" ongewijzigd heeft vastgesteld. Het bestemmingsplan ligt vanaf donderdag 6 september 1990 gedurende één maand voor een ieder ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening, ter inzage. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend kunnen gedurende de termijn van terinzageligging bezwaren indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met ingang van donderdag 6 september 1990 gedurende veertien dagen, ter gemeentese cretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage ligt: - de bouwaanvraag van de heer C.J.J.M. Meewisse, voor het uitbreiden van de kas aan de Knibbelweg 28 te Zevenhuizen. Het bouwplan is gelegen in het vigerende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1974" alsmede het op 28 augustus 1990 vastgestelde maar nog niet vigerende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990". Op grond van het bepaalde in artikel 50, lid 2, van de Woningwet dient het bouwplan te worden aangehouden totdat onherroepelijk op het ontwerp-bestemmings- plan "Landelijk Gebied 1990" is beslist. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens om met gebruikmaking van artikel 50, lid 8, van de Woningwet de vergunning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid gedurende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen. Het bezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burgemees ter en wethouders. De burgemeester der gemeente Zevenhuizen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 28 augustus 1990, waarbij: I. wordt verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor ge bieden, gelegen tussen de Bredeweg, de Zuidelijke Dwarsweg en de Knibbelweg, die op de bij dit besluit behorende en als zodanig ge- VII. wordt verklaard, dat dit besluit terstond in werking treedt. Hervormde kerk lO.OOuui Vermeulen Valkenburg IS* ds. E. Teijgeler Zeist Oud Verlaat 10.00 uur 4 Gaasbeek Geref.kerk 9.30 uur ds. Wil 18.30 uur drs. P.B. Btj Zwammerdam Hervormde kerk 9.30 uurètl Duyn Krimpen a.d. Ussel IS jj drs. J.W. van Estrik Geref. Gemeente 9.30enl-:| ds. D. Rietdijk waarmerkte tekening middels een rode omlijning is aangegeven; II. wordt bepaald, dat het verboden is op of in de gronden voor zover op de bij dit besluit behorende kaart aangegeven zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de volgende werken, voor zover geen bouwwer ken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren: a. het aanleggen of verharden van wegen, paden, banen of parkeer gelegenheid en het aanleggen van andere oppervlakteverhar dingen; b. het bodemverlagen, afgraven, ophogen of egaliseren van de grond; c. het aanleggen of aanbrengen van oeverbeschoeiingen, kaden of aanlegplaatsen; d. het aanleggen van dijken of andere taluds of het vergraven of ont graven van reeds bestaande dijken of taluds; e. het aanleggen van waterlopen of het vergraven, verruimen of dempen van reeds bestaande waterlopen; f. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse transport-, energie- of telecommunicatieleidingen en de daarmee verband houdende constructies, installaties of apparatuur; g. het scheuren van grasland; h. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewassen; III. wordt verklaard, dat het verbod als hiervoor gedoeld niet van toepas sing is op werken of werkzaamheden: - die het normale onderhoud en beheer betreffen; - reeds in uitvoering zijn op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; IV. wordt verklaard, dat de werken of werkzaamheden als hiervoor be doeld slechts toelaatbaar zijn, indien daardoor de natuurlijke waarden niet onevenredig worden aangetast, dan wel de mogelijkheden voor herstel of opbouw van de waarden niet onevenredig worden ver kleind; V. wordt verklaard, dat alvorens over een aanlegvergunning te beslis sen, burgemeester en wethouders schriftelijk advies inwinnen bij de directeur Landbouw, Natuur en Openluchtrecreatie in Zuid-Holland omtrent de gevolgen van de voorgenomen werken, voor zover geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden voor het behoud en/of her stel van de natuurlijke waarden van het gebied en de eventueel te stellen voorwaarden; VI. wordt verklaard, dat een vergunning in afwijking van het oordeel van de betrokken directeur Landbouw, Natuur en Openluchtrecreatie in Zuid-Holland slechts wordt verleend, indien vooraf van Gedeputeerde Staten de verklaring van geen bezwaar is ontvangen, dat zij daarte gen geen bezwaar hebben. Burgemeester en wethouders brengen bij afwijzend oordeel het advies schriftelijk ter kennis van Gedeputeerde Staten. Zaterdag 8 september: óch Vroegindeweij, Beatrixlaan kapelle, tel. 01793-1687. Zondag 9 september: Voorthuyzen, Lijsterlaan 2: wijk, tel. 0 1 892-15241. Spreekuren gezinsven»» Zevenhuizen: ma, di. do s 9.00-10.00 uur, tel. 2622a Moerkapelle: ma en woe 8 uur, tel. 2589. Spreekuren maatschap) werk: Zevenhuizen: ma 10.00 uur, tel. 2622en® Moerkapelle: di 9.00-10-JS tel. 2589. stichting sos telefo» hulpdienst rijnmond. Dag en nacht bereikbaar een gesprek van mensto TEL. 010-4 36 22^ Kruiswerk Midden-Hol ttaljeg wijkgebouw: Dorpsstr 01802-1280: spreekuur pleegkundigen en uitleen maandag, woensdag, vrijdac u. tel. 01802-1280 Acute hulpvragen voor, nacht en weekenddienst: 29466 en op werkdag® 16.30 u. tel. 01828-1737', LedenadmCentraal Gouda, tel. 01820-2946 V.B.O.K. Hulp aan* kind bij ongewenste zwafljj1,. Tel.: 0 1802-2947en 01'* Landelijk: 033-620244^ Onafhankelijk informatief^ Verschijnt eenmaal Per woensdag in een opb3e 16.000 exemplaren. Redaktie-adre* Drukkerij Wf Dorpsstraat bi 2761 AG Zevenhui Postbus 85 2760 AB Zev«df Tel. 01802- Fax. 01802-35 of: Noordeind® 2761 BN Zeveu f Tel. 01802-1653 De redaktie van de 0° zich niet aansprakelijk^ inhoud van de adverten ingezonden medede krant. jA-: Bovendien behoudt recht voor, zonde: ofv' reden, advertentie» u*- katie in de dorpskrant Voor klachten over I van de dorPf ra"^ag^l bellen, vanaf donde 9.00 uur: 010-42 30-

Dorpskrant | 1990 | | pagina 2