WADDINXVEEN Futura en beeldende kunst IVOORMAN/PLOEGBAAS 2 SPORTIVITEITIN Loop van Oud-Verlaat LEUNE Schoolverlaters opgelet I Huisvrouwen en moeders LEUNE aannemers 0NDERH0UDSTEGELZETTER LEERLING TIMMERMAN LOODGIETER Skeeler-toertocht Bleiswijk part-time kracht fo avond voorzienin gen gehandicapten Coenecooploop Aannemingsbedrijf van der Meer b.v. Gevraagd: WIE WIL MEEGROEIEN IN EEN DYNAMISCH BOUWBEDRIJF? ELTB - aanleg en onderhoud van: - grondwerk en rioleringen - sportvelden en recreatieprojecten - beschoeiingen en damwanden - uitbreidingsplannen - verhuur aannemingsmateriaal Wij zoeken een: voor riolerings-, grond- en slootwerken. in bezit van groot rijbewijs B.E. leidinggevende capaciteiten wij bieden voor deze functie een goed salaris auto van de zaak beschikbaar werkzaamheden regio Rotterdam Cultuur- en Civieltechnische werken BENTHUIZEN Wij zoeken met spoed full-time medewerkers voor de kassa. Functie-omschrijving: kassawerkzaamheden bestellen en vullen van eigen art. groep Leeftijd: 16-20 jaar. Ervaring is niet vereist. Ook hebben wij plaats voor: die ons bij ziekte en drukke tijden kunnen komen helpen. Leeftijd: 25-45 jaar. Ervaring is niet vereist. Trekt één van deze twee vacatures u/jou aan, bel dan naar 079-419068 of kom even langs. Kortimarkt Winkelcentrum Leidsewallen Vraag naar de heer J. de Wit (Bedrijfsleider) of mejuffrouw C. van der Linden (Hoofdcassière). Hulp in de huishouding in Moerkapelle, gewend zelfstandig te werken voor 2 a 3 ochtenden per week. Tel. reacties overdag 01793-1671 mevr. v.d. Berg. 's Avonds 01793-2959 fbouwgroep Viseert ten nieuwbouw. 1H0UDSGROEP «een o.a. STALLATIEGROEP r l69 van AANNEMERS - benthuizen BOUWGROEP ONDERHOUDSGROEP INSTALLATIEGROEP PLUSPUNTPROJEKTGROEP Werven 7 Postbus 54 2730 AB Benthuizen Telefoon 079-423932 Zoekt u een administratieve met kennis van W.P. 4.2 en typen? Kan per direkt aan de slag Tel. 01802-3326 jixveen- Op woensdagavond 26 september [ganiseert het Platform Gehandicapten Wad ten. een informatie-avond voor lichamelijk ge- tapten. ize avond wordt uitgebreid ingegaan op hulp- Hen en vergoedingen die lichamelijk gehandi- p kunnen aanvragen voor thuis, maar ook voor rk. Deze avond is de eerste activiteit van het m, na haar oprichting op 6 augustus, ieder die [resseerd is, is woensdagavond van harte wel- jnxveen- Op dinsdag 11 september zal huis-aan- let inschrijfformulier voor de Tweede Coene- »p worden bezorgd. Iedere inwoner van Wad- tn en omgeving: 21.000 adresssen, worden xfigd om deel te nemen aan dit evenement op 6 i op het industrieterrein Coenecoop Waddinx- I georganiseerd door schaatsclub "De Gouwe Waddinxveen- Gedurende drie dagen wordt in Wad- dinxveen de beurs "Futura" gehouden. Donderdag 13 september van 14.00 tot 21.00 uur. Vrijdag 14 september van 14.00 tot 21.00 uur en zaterdag 15 september van 10.00 tot 17.00 uur. "Futura" wordt in de Tennishal aan de Sniepweg gehouden. Naast stands van bedrijven en voorlichtingsorganisa ties, treft de bezoeker er ook een aan van Marius Erkelens, binnenhuisarchitect. Samen met Nelly v.d. Spek organiseert hij op vier achtereenvolgende zater dagen cursussen, nl. schilderen, tekenen en boetseren. Deze cursussen worden in "atelier 6e tocht", aan de Zesde Tochtweg in Waddinxveen gegeven. Meer infor matie tijdens de beurs op stands nummer 16 en 22. 1311 tfende firtieden, ïiaars en childers. Een dynamisch bedrijf LEUNE AANNEMERS, een bouwonderneming in het zuidwesten des lands, groeit steeds door. Al jaren. Hoe dat komt? Leune Aannemers is een bedrijf dat kwaliteit héél hoog in het vaandel draagt. Bijna 20 jaar ervaring en ruim 50 kwaliteitsbewuste medewerkers hebben het bedrijf een ijzersterke reputatie bezorgd als kwaliteitsbouwbedrijf. Wie wil meegroeien? Van dat accent op kwaliteit, zien we nu steeds duidelijker de vruchten: wéér moeten we groeien om al onze klanten goed van dienst te kunnen zijn. En daarvoor hebben we ambitieuze mensen nodig, die ons kwaliteitsbeleid met alle inzet willen ondersteunen. Zulke mensen vinden bij ons: maximale ontplooiingsmogelijkheden, een goed salaris en prima secundaire voorwaarden. We eisen natuurlijk wel een kwaliteitsbewuste, klantvriendelijke en uiterst correcte uitvoering van het werk. Wij zijn voor de onderhoudsgroep op zoek naar de volgende mensen die zelfstandig onderhoudstegel- en metselwerk gaat verrichten. voor informatie of sollicitatie kunt u zich wenden tot dhr. C.J. Hoogerbrug (tel. privé 01825-2772) en voor de installatiegroep een Zevenhuizen/Oud-Verlaat - Op zaterdag 15 septem ber a.s. zal de derde Loop van Oud-Verlaat plaatsvin den. Zoals gebruikelijk vanaf het begin, starten er slechts een maximaal aantal deelnemers(sters). Begon nen met een aantal van 80, is dit jaar het aantal van 150 reeds een week geleden bereikt. Het absoluut auto vrije parcours, slingerend rond de Zevenhuizerplas, de organisatie en het prijzenpakket garanderen dit jaar wederom een ijzersterk startveld. Erik Brommert (win naar 1988), Don Jassies (winnaar 1989), Enk Punt (2 e 1989) Dick van Santen (le Rotterdammer Philips Rotterdam Marathon 1990) Joop Ruter (Eur. kam pioen veteranen 2 op de 25 km), Robin Punt en topveteraan Rob van Kempen en Frits Boudewijn. De start zal plaatsvinden om 16.00 uur bij het buurt huis "De Vierkap", hoek Vlietkade/Wollefoppenweq 1 i r i 1 r O in Oud-Verlaat. (De loop is volgeboekt) TGROEP welke geheel zelfstandig kan werken. Voor informatie of sollicitatie kunt u zich wenden tot: Dhr. P. de Vrij, tel. 01728-9585 of Dhr. J. Hoogerbrug, tel. 01827-2026. Op zaterdag 15septembera.s. organiseert de 'schaats- trimvereniging Bleiswijk' haar tweede skeeler-toer tocht over de afstanden 20, 40 en 60 km. Deze skeeler-toertocht is mogelijk gemaakt dankzij vele sponsors. Het parcours voert door het recreatiegebied Rotteremeren en door de gemeente Bleiswijk, wijk Oosthoekeind. Het gehele parcours is over geasfalteer de wegen, terwijl verzorging onderweg aanwezig is langs het parcours. Er wordt geskeelerd in gesloten formatie onder begeleiding van politie en diverse vrij willigers. De start van deze skeeler-toertocht, is om 10.30 uur bij het clubgebouw "De Sneeuwbal", aan de Lange Vaart te Bleiswijk. De deelnamekosten bedragen f 10, Aanmelden kan men tel. 01892- 15436 Ook is het mogelijk in te schrijven op de dag zelf vanaf 8.00 uur tot een half uur voor de start. In het clubgebouw is kleed- en doucheruimte aanwezig. Iedereen die deze skeeler-toertocht uitrijdt ontvangt een speciaal ontworpen herinnering. t»V >'i V'

Dorpskrant | 1990 | | pagina 9