MACHINALE HOUTBEWERKER Hatha Yoga Voor onze moderne tomatenkwekerij zoeken wij: Een jonge enthousiaste medewerker(ster) J. Doove B.V. Enthousiaste typiste FAMILIEBERICHTEN Gevraagd: een allround of leerling. Aan de spitschop. Opbrengst collecte Nierstichting Voor een volledige werkweek. Betaling via de C.A.O voor de tuinbouw. Telefonische sollicitaties richten aan: C.J. de Vrij van Dort-Kroonweg 2 Waddinxveen Telefoon: 01828-16041. VAN EIJK UITZENDGROEPB Zuidkade 183, Waddinxveen. 01828-13197. Rolstoel- en revalidatietechniek Plaats 19 Bleiswijk Tel. 01892-16211 DAAR VERDIEN JE JE POEN IN HET GROE Vandaag inschrijven en morgen aan de slag? Dat kan op de volgende kwekerijen: -Potplanten: 4 dames voor stekwerk, 's ochtends of hele dagen, ervaring niet nodig. -Paprika's Vaste baan met doorgroeimogelijkheden. -Rozen Ervaring verreist, functie: bedrijfsleider. -Potplanten: Medewerkers gevraagd voor een kwekerij in Bergschenho en Moerkapelle. En wij hebben nog werk voor 2 mensen in een winkelen zoeken nog een administratief medewerkster (MEAO-nive Voor meer info: BEL NU 01892-16211 Martijntje Cornelia Adriana Zwerus - van der S Aartje Bijl-van Rijswijk Aartje pagina 8 Dorpskrant 383/31 oktober 1990 M U kunt nog steeds n lessen volgen in dorpshuis "Swanla" Maandagmiddag van M 13.45-14.45/ M 15.00 uur. JJ Inl. Kees Boers tel. 01726-11670 H (ook prive-lessen of jj kleine groepen) M Op het tijdstip dat ik dit stukje op papier zet. ne gen uur in de morgen, zit ik al in het "nette pak". En dat voor een huisvrouw. Een ATV-dag heb ik me zelf toegezegd, na vier dagen intensief werken in de bloementuinen. Twee lappen grond heb ik omgespit, van vijftien bij vier meter, en wel zo diep dat ik alle afgevallen bla deren van bomen en struiken, klein gemaakte takken en alles wat maar op te ruimen was onder de zwarte aarde heb wegge stopt. Als een paard heb ik gewerkt. Er zal nog veel meer blad vallen, dat verdwijnt dan in de composttonnen. Soms voel ik me een echte ho venierster. Mijn laatste karwei in die dagen is geweest, de pot planten die ik niet wil laten inpalmen door koning winter, uit de grond te nemen, even verzorgend toegesproken en een be haaglijk plekje gegeven binnenshuis. Cactussen in de knop. Vlijtig Liesjes volop in bloei en knop, waar ik in de komende weken nog veel plezier van hoop te hebben. Met zoveel tuin en gras rond om me heen hoeft ik nooit naar werk te zoeken, maar na zo'n weekje slavenar beid als nu achter me ligt houd ik het even voor ge zien, vandaar die ATV. dAN Móet ik me vroeg in de morgen in de nette kleren steken omdat; als ik dat niet doe, binnen de kortste keren weer in de laarzen stap en aan het volgende project begin. Soms zeg ik: "Ik was zo graag een luxe paard ge weest. Helaas. Ik ben een werkpaard." Corrie van Nierop. Zevenhuizen- De collecte van de Nierstichting heeft in Zevenhuizen plus Oud- Verlaat in de maand sep tember gehouden, totaal f 3.126,50 opgebracht Allen die meehielpen dit fraaie bedrag te bereiken worden door mevrouw Th. Kruis-Bemond harte lijk bedankt namens de Nierstichting. J.Doove b.v. is een modern bedrijf op het gebied van de rolstoel en revalidatietechniek. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn een: -tussen 20-25 jaar -minimaal MAVO dipl. -liefst enige type-ervaring Baan bestaat voor 75% uit typewerk en voor 25% uit algemeen administratief werk. Interesse?, bel 01802-2700 en vraag naar J.J.W. Doove. J.Doove b.v., Nijverheidscentrum 28, 2761 JP Zevenhuizen. Uw adres voor: Mobilofoons Telefoonrandapparatuur Telefooncentrales' voor bedrijf (diverse gerenommeerde merken) Telefax Autotelefoons Semafoons Alarmmelders Doorkiesapparatuur Vraag vrijblijvende offerte Noordkade 56A, 2741 EW Waddinxveen, Tel. 01828-30966, Fax. 01828-17502 Zie, Ik heb u in de beide handpalmen gegrint Jesajaê Na een moedig gedragen lijden heeft de HEERE op Zijn tijd en wijze uit ons midden tot Zich genomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder in de leeftijd van 47 jaar. D. Zwerus Hilda Joke en Gert Gerard en Karin 28 oktober 1990 De Beuk 4 2761 TX Zevenhuizen Mijn vrouw en onze moeder ligt thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 31 oktober van 19.00 tot 21.C De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donderdag 1 november om 10.30 in het kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente, Kerkstraat 8a te Moerkapel waarna omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats "Westhage", Akkerweg te Moerkapelle Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de bes plaats. Geen bloemen Dankbetuiging Gezien de zeer vele blijken van medeleven, wil ik langs deze weg, mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en andere familieleden onze hartelijke dank betuigen aan al degenen die hebben meegelee met mijn vrouw tijdens haar verblijf in het ziekenhuis. Vele kaarten, brieven met opbeurende woorden en bloemen alsme andere attenties mocht zij ontvangen. Zij was daar heel blij mee. Ook de bezoeken in het ziekenhuis, haar heel erg goed. Op 13 oktober 1990 om 21 uur 45 ging zij naar haar Heer en Heiland. Ook betoonde velen, aan ons die achterbleven, hun medeleven/00 het zenden van kaarten, brieven met woorden van troost en bij °e condoleren en afscheidnemen van Hartelijk d Voor uw hartelijk medeleven aan ons betoond, hetzij persoonlijk ot schriftelijk, na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, gr0°' overgrootmoeder HENDRIKA KLASINA STRIJDHORST-JANSEN betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw medeleven is ons tot steun geweest. Zevenhuizen, oktober 1990 Uit aller nai C.Strijdho

Dorpskrant | 1990 | | pagina 8