DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS 1 januari samenvoeg» Zevenhuizen Moerkapelle telefoonnummfrs openingstijden bon voor GRATIS KLEINTJE Als u het met mij eens bent dat: Zevenhuizen en Moerkapelle herkenbaar moeten blijven door het behoud van natuur landschap en beeldbepalende panden: Stem dan op Lijst 5 J.S. Bakker Dorpskrant 384/7 november 1990 pagina 4 Collecteschema Hinderwet Kennisgeving en bekendmaking beschikking Vergaderschema Burgerlijke stand Bekendmaking bouwplan Afgegeven bouwvergunningen Verklaring geen bezwaar methylbromide uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden een vakje open laten! Naam Adres Plaats Inleveren bij, of opsturen naar: DORPSKRANT - Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a - 2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen kleintjes voor maandagmorgen binnen woensdag in de krant! ALARMERING MILIEUKLACHTEN Brandweer2666 01820-28011 b.g.g01820-24255 P°'hie1333 Gemeentelijke diensten b.g.g. alarmnr.. 071-410041 Gemeentesecretarie 1940 Informatie01803-14444 Werkplaats (van 8.00-9.00 uur)1940 MEDISCHE HULP Ambulance- OPENINGSTIJDEN dienst01820-16066 Gemeentesecretarie elke Arts1687 werkdag van 8.00-12.00 uur STORINGSDIENSTEN POLITIEPOST Gas Elektriciteit 071 -252911 maandag en woensdag van Waterleiding01736-6940 16.00-18.00 uur en C A-'02522-17553 zaterdag van 10.00-12.00 uur. Huisvuil: iedere donderdag Grof vuil: iedere donderdag Oud ijzer: iedere laatste donderdag van de maand Klein chemisch afval iedere werkdag van 8.00-9.00 uur in de werkplaats Koelkasten/diepvriezers: iedere vrijdag na telefonische afspraak. 5 t/m 11 november 1990: Nederlandse Brandwonden Stichting- 12 t/m 18 november 1990: Nationaal Jeugd Fonds. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 23 oktober 1990 vergunninq is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van fa. Kadiks B. V. te Moerkapelle voor het oprichten en in werking hebben van een elektrotechnisch buro, loodgieterswerkplaats, magazijn en kantoor gelegen aan de Industriestraat 3 te Moerkapelle. De beschikking van alle terzake zijnde stukken liggen in het gemeentehuis ter inzage en wel van 8 november 1990 tot 8 december 1990 elke werkdaq van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 15.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalinqen mi lieuhygiëne staat tot beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhyqiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhyqiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden ingezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. 20 november 1990 Vergadering gemeenteraad te 20.00 uur. Bovengenoemde openbare vergadering wordt in het gemeentehuis qe- houden. a Geboren: Joyce, dochter van Bakker, Gerrit V. en Olsthoorn, Maria AC op 24 oktober 1990; Eelco Benjamin, zoon van Van Laviere, Gijsbert en Paul, Jannv op 26 oktober 1990; Kevin Arjen, zoon van Breedijk, Hendrik en Wijn, Alida H„ op 31 oktober 1990. Gehuwd: Bac, Daniel en den Hertog, Boukje Engelina, op 1 november 1990. Moerkapelle, 7 november 1990. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle, de wethouder, de burgemeester, Jac. van der Spek. A.W. Ups Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, verqunninq te verlenen aan: - Hogerwerf en Van Laviere B.V., Nijverheidstraat 3 te Moerkapelle, voor het vergroten van een bedrijfsruimte, plaatselijk bekend Nijverheidstraat 3 te Moerkapelle. Bovengenoemd plan ligt vanaf heden gedurende 14 dagen ter gemeen tesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bezwaar indienen bij ons college. Moerkapelle, 7 november 1990, Burgemeester en wethouders voornoemd, de wethouder, de burgemeester, Jac. van der Spek. A.W. Lips. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle hebben op 7 november 1990 bouwvergunning afgegeven aan: - H.J. van Engelenburg te Voorburg, voor het vergroten/veranderen van een molenwoning, plaatselijk bekend Rottedijk 14 te Moerkapelle. Een ieder die meent in zijn/haar belang te zijn getroffen kan binnen 30 dagen na verzending van de beschikking ingevolge de Wet Arob een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Moerkapelle. De Hoofdingenieur-Direkteur voor de bedrijfsontwikkeling in de provincie Zuid-Holland heeft ingevolge de "Beschikkingvrijstelling methylbromide" verklaring van geen bezwaar voor het gebruik van methylbromide afge geven aan: - I.A. van der Spek en Zn., Herenweg 40 te Moerkapelle. Bovengenoemde beschikking ligt gedurende drie maanden voor een ieder ter gemeentesecretarie ter inzage. Zevenhuizen/Moerkapelle- Zot' Zevenhuizense als in het M- gemeentehuis, wordt momenteel achtig gewerkt om tal van zaken rijtje te zetten met het oog op jet ling per 1 januari a.s. Gelukkig is er reeds enige jaren r gehouden met de mogelijkheidv deling, zodat b.v. de geautom- apparatuur identiek is. Er kan veel voorbereidend werk gedaan, maar beleidszaken won mengevoegde gemeente, dievorf de naam "Moerhuizen" draagt, op behandeling van de nieuwe ge: raad. Voor de verkiezingervan woners van Zevenhuizen en Moe: op 28 november- net als die va huizen voor de nieuwe gemeent veld, naar de stembus. Gemeentewapen De nieuwe gemeente dient gemeentewapen te krijgen en een eigen vlag. De "hoge Raad» is bedreven in dit soort zaken, dusr gemeentewege een verzoek lij zowel een ontwerp van een geirr' pen als gemeentevlag te maken, verzoek is op dit moment nog - geerd Ambtenarencorps Wat de medewerkers van de ga Moerkapelle betreft, deze zijn va van een plaats in het Zevenhui» meentehuis. Er is door de desk1' adviseur van de O.D.R.P, (verbond' de Vereniging van Nederl. Ge/ die ervaring op dit gebied heel "functieboek' vervaardigd. Datis ganisatiemodel voor vier afdeling: nen het gemeentesecretarie. Bin afdelingen zijn op dit moment ale plekken met taak. heel uitgebrl schreven. Alle gemeentelijke m kers ook die van Gemeente», worden dezer dagen geconfrontc., dit functieboek. Zij mogen een be voorkeur uitspreken voor een funcT voorkeursstem van 1. 2 of 3 uitk voor welke functie men in de organisatie in aanmerking wil kon, Een inpassingscommissie, waarin tefeuillehouders van 'personeel: zitting hebben- in dit geval de bur ters Van Gent en Lips, plus twee genwoordigers van de vakorgan: van de regionale bond, gaande»' bekijken en beoordelen. Ditgeben» het een sollicitatie betreft, in se: gevallen zal het nodig zijn dateer, werker 'gehoord' wordt als er mei gegadigden voor een bepaalde zijn, opdat de invulling van alle plekken echt in goed overleg zal vinden. In het functieboek wordt een rit zeer nauwkeurig omschreven handelingen van werkzaamheo slechts driekwart uur per week dagen gebeuren. Er wordt naar gestreefd om in van 10 tot 15 december duid# deze situatie te kunnen verschaffen de gemeentelijke medewerken waar zij aan toe zijn. Als de samenvoeging per 1 jan'0 feit is, dan komen er 'binnen meentehuis 47 mensen te werken, voor is nieuw meubilair aangesc huidige werkplekken laten medewerkers bij kunnen. Over deze zaken en tal van vera gen, beleidszaken en raadsvoo wordt regelmatig door de dag# ren van Zevenhuizen en Moer, overleg gepleegd in een 'bestuur»)11 leg'. Collegevoorstellen van één ga te dienen tevens door de a.s goedgekeurd te worden... Verordeningen Een aantal zaken zal nog niet ee drie na 1 januari geregeld zijn.Hoewel beide gemeentelijke ten werken aan wijzigingsvoorste verordeningen, zullen die niet pasklaar aan de nieuwe raad worden aangeboden. Neem/1 mene Politieverordening. Er_iso nogal verschil tussen die van Ze en die van Moerkapelle. Verderde subsidieverordening. twee drie ook nog niet op - Daarom blijft voor MoerkapeW jaar de huidige van kracht, e huidige voor Zevenhuizen. Eenvoudige verordeningenn form het voorbeeld van ae Verej3 Nederlandse Gemeenten voor Besluiten over al deze zaK^ nieuwe gemeenteraad huizen" dienen te nemen.-- nneer deze beëdigd wort nog niet bekend. Heel spj' januari zal dat uiteraar nieuwe burgemeester ne vrij mandaat over de wijze de vergadering opent en In Moerkapelle wordt dej^ raad altijd met een 9ebea voorzitter geopend en De raad beslist vervolg wijze ook voor M°erH- kelijk gaat worden. jStot raad van Zevenhuizen werf ver altijd geopend met ee van de voorzitter

Dorpskrant | 1990 | | pagina 4