Let op: decern DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS Bekendmaking bouwplan Afscheid" Moerkapelle bon voor GRATIS KLEINTJE Collecteschema Vergaderschema Burgerlijke stand GEMEENTE ZEVENHUIZEN GEMEENTE MOERKAPELLE Verkiezing van de leden van de gemeenteraad Bekendmaking van de uitslag Wijziging kantooradressen E.W.R. O, lieve Sint Nicolaas Gratis kleintj voor particulieren fb!b& TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN nieuwjaars moeten opge worden voor mm V-— pagina 4 Dorpskrant 387/28 november 1990 ALARMERING Brandweer2666 b.g.g01820-24255 Politie1333 b.g.g. alarmnr.. 071-410041 Informatie01803-14444 MEDISCHE HULP Ambulance dienst 01820-16066 Arts1687 STORINGSDIENSTEN Gas Elektriciteit 071-252911 Waterleiding01736-6940 C.A.102522-17553 MILIEUKLACHTEN 01820-28011 Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie1940 Werkplaats (van 8.00-9.00 uur)1940 OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie elke werkdag van 8.00-12.00 uur POLITIEPOST maandag en woensdag van 16.00-18.00 uur en zaterdag van 10.00-12.00 uur. Huisvuil: iedere donderdag Grof vuihiedere donderdag Oud ijzer:iedere laatste donderdag van de maand Klein chemisch afval iedere werkdag van 8.00-9.00 uur in de werkplaats Koelkasten/diepvriezersiedere vrijdag na telefonische afspraak. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: - Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen met de Bijbel Moerkapelle, voor het uitbreiden van een schoolgebouw, plaatselijk be kend Raadhuisstraat 38 te Moerkapelle. Bovengenoemd plan ligt vanaf 29 november 1990 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bezwaar indienen bij ons college. Moerkapelle, 28 november 1990, Burgemeester en wethouders voornoemd, de wethouder, de burgemeester, Jac. van der Spek. A.W. Lips. In verband met de gemeentelijke herindeling per 1 januari a.s. wordt de bevolking, de verenigingen/instellingen en het bedrijfsleven de gelegen heid geboden op informele wijze "afscheid" te nemen van de leden van het gemeentebestuur. Hiertoe wordt er op 18 december a.s. van 19.30-21.00 uur in het dorpshuis "Op Moer" een receptie gehouden. Aangezien het niet mogelijk is iedereen persoonlijk een uitnodiging te zenden, is besloten tot het plaatsen van deze algemene kennisgeving. Wanneer U van de gelegenheid tot spreken gebruik wenst te maken, verzoeken wij U dit vóór 15 december a.s. te melden bij de heer A. Wessels uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden een vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: DORPSKRANT - Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a - 2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen kleintjes voor maandagmorgen binnen... woensdag in de krant! De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in de Dorpskrant te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Envelop niet dichtplakken a.u.b. van de gemeentesecretarie. Graag hopen wij velen van U te ontmoeten! Burgemeester en wethouders van Moerkapelle, de wethouder, de burgemeester, Jac. van der Spek. A.W. Lips. Tot en met 31 december 1990 worden er geen collecten en/of inzamelingen gehouden. 4 december 1990: Vergadering commissie Welzijn c.a. te 19.30 uur; 6 december 1990: Vergadering commissie Openbare Werken c.a. te 19.30 uur; 10 december 1990: Vergadering commissie A.B.Z./Financien te 19.30 uur; 18 december 1990: Vergadering gemeenteraad te 15.00 uur; 18 december 1990: Buitengewone raadsvergadering te 16.00 uur. Bovengenoemde openbare vergaderingen worden in het gemeentehuis gehouden. Gehuwd: Noorland, Antonie en Vlietstra, Alberdina Maria, op 23 november 1990. De voorzitter van het hoofdstembureau c.q. het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Zevenhuizen en Moerkapelle maakt ingevolge artikel P 20, lid 2 van de kieswet bekend, dat op vrijdag 30 november a.s., te 09.00 uur, in een openbare zitting van de bureau in het gemeentehuis van Zevenhuizen de uitslag van de op 28 november 1990 gehouden verkiezing zal worden bekendgemaakt. Zevenhuizen, 21 november 1990. De voorzitter voornoemd, (A.H. van Gent) Regio- Klanten in de gemeenten: Alkemade, Woubrugge, Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen, Hazerswoude, Koudekerk a.d. Rijn, Rijnsater- woude en Leimuiden, kunnen vanaf 1 december a.s. terecht op het dis trictskantoor in Alphen a.d. Rijn. Tot die datum konden zij voor vragen terecht bij het voormalig E.W.R.- kantoor aan de Langegracht in Leiden. Op 1 januari 1989 is het E.B.R. deel uit gaan maken van de N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland. Dit bedrijf, dat haar hoofdkantoor in Leiden heeft, verzorgt de distributie dan gas en electriciteit in het noordelijk deel van de provincie Zuid-Holland. Teneinde een optimale levering van produkten en service-verlening aan de klanten te kunnen bewerkstelligen, is het verzorgingsgebied in vier districten verdeeld. Eén van de districten, district Rijnstreek, heeft haar districtskantoor in Alphen a.d. Rijn. De gemeenten Alphen a.d. Rijn, Alkemade, Woubrugge, Zevenhuizen, Benthuizen, Hazerswoude, Koudekerk a.d. Rijn,. Rijnsaterwoude, leimui den, Boskoop, Ter Aar, Nieuwveen, Nieuwkoop, Zevenhuizen en Moerka pelle behoren tot dit district. Voor wat de levering van gas en electriciteit betreft, verandert er voor de klanten in genoemde gemeenten niets. Met betrekking tot de contacten over aan- en afsluitingen, verhuizingen, financiële en technische aangelegenheden, kunnen de klanten terecht op het districtskantoor van het district Rijnstreek. Het districtskantoor is gevestigd aan de pr. Bernhardlaan 1 te Alphen a.d. Rijn, loopafstand (ca. 200 m.) van het N.S. station. Het kantoor is geopend van 08.00 tot 17.00 uur en telefonisch bereikbaar onder nummer 01720- 86868 Voor storingen buiten kantooruren kan men bellen: 06- 0677 De klanten in het betreffende gebied worden over deze wijziging persoonlijk geïnformeerd. Soms zou ik willen dat ik Sint- was. Op dezelfde dag dat hij gevolg in ons drijfnatte Nee voet aan wal zette, heeft hij z' talloze steden en dorpen lat nenleiden. Ieder jaar weer vraag ik me derophalend af hoe zo'n nr klaarspeelt. Daarbij nog rustig! ook en iedereen vriendelijk toe Daar moet je, denk ik, een h bisschop voor zijn, om op zo radisch voorkomende hoge I zoveel energie aan de dag te k1 leggen. Wat het weer betreft heeft hij keer wel bijzonder slecht getrJ vanuit de behaaglijke tempera zijn milde Madrid, aan land te ten stappen bij storm en regen iJ kletsnatte landje. Het is maar goed dat de gri altijd gekleed gaat in een langef me mantel, en zijn oude hoof dekt heeft met een flinke mijt* Dit jaar zal hij - vanwege de f wind- dat pontificale hoof toch wel met een klittebandi zijn grijze baard hebben m, vastzetten. Oh.... wat zeg ik nou toch: band, onder een behaardekeel.J kan ik het bedenken voor zo n man... Helaas. Het is uit mijn pen. Nuï hopen dat de goeierd deze geen tijd heeft om de Dorps lezen, anders zou het wel eens nen gebeuren dat hij tegen zijn jes-Piet zegt: "Rijd haar deurtjel stilletjes voorbij". Vol verwachting klopt mijn ha Corrie van Nierop. Particulieren die een "kleintje 1 plaatsen hoeven dit niet te bet Deze kleintjes zijn gratis! Zaken, instellingen en zij die o rend goed willen verkopen dien kleintje te betalen. Dit geldt ook zo voor hen die sussen op deze wijze willen a" zen- u Hiervoor geldt: een ingevulde betaalkaart van tien gulden p» tekst op de invulbon met de tekst het kleintje zenden aan: d" Elgersma, Dorpsstraat bi 2761AG Zevenhuizen. Opgelet: Op 5 december tr u een bon in de Dorpskrant aan die bestemd is voor ee Kerst- of Nieuwjaarswens. Alleen die bon mag ingezo den worden: één per afaen Hierbij geldt nadrukkelijk:alleen voor particulieren!!!! Bedrijven/instellingen/vere gingen/stichtingen e.d. ku hier geen gebruik van Deze Kerstwensen worde" de laatste Dorpskrant van 1990 geplaatst, nl. op W december. De Dorpskrant. •y" neem contact op 2289. met»1

Dorpskrant | 1990 | | pagina 4