kees de nobel r kantoor Tulpen 4,95 per bos in diverse kleuren Erwtensoepdag in Benthuizen Eéndagsbestuur Plattelandsvrouwen Kerkdiensten Benthuizen Medische diensten Oud Papier De Schuilplaats Vrouwenochtend Benthuizen Koffiebar Benthuizen 1 bloemsierkunst De dienstverlening ziet er als volgt uit: \emeentegids Rijneveld zondag 20 januari Ingezonden: Verbreepark 6 Benthuizen -Accountantscontroles; ■Administraties voor: onderwijsinstellingen en midden- en kleinbedrijf; -Belastingtechnische en bedrijfs economische adviezen; -Belastingaangiften (ook t.b.v. particulieren); -Verzorging van bedrijfs- financiële- en loonadministraties d.m.v. eigen computerverwerking; -Jaarrekeningen en jaarverslagen; -Het verlenen van overige diensten in de administratieve sfeer Verbreepark 6 2731 BR Benthuizen Postbus 70 2700 AB Zoetermeer 'Tel. 079-310800 Fax. 079-315053 Dorpskrant 392/16 januari 1991 pagina 7 Pr. W. Alexanderplein 10 - Benthuizen Tel. 079-31 34 37 De gemeenteraad van Rijneveld heeft op 10 januari 1991 een besluit genomen over Ie dienstverlening in Benthuizen. De dienstverlening zal de eerste paar weken nog plaatsvinden vanuit het voormalig ;emeentehuis. Daarna zal dit gebeuren vanuit het gebouw van Gemeentewerken, leelaertspark 6. De wijzigingsdatum zal worden gepubliceerd. l iedere donderdag (behoudens feestdagen) wordt het steunpunt opengesteld van 1.00 uur tot 13.00 uur; tijdens voornoemde openstelling zullen de volgende funktionarissen aanwezig tijn; a. een lid van het kollege van burgemeester en wethouders; b. een medewerker/ster van het bureau burgerzaken; een medewerker/ster van het bureau sociale zaken; d. een gemeentebode. I indien inwoners van Benthuizen specifieke vragen hebben op het terrein van I Juimtelijke zaken, bijvoorbeeld over een bouwvergunning, zal er na een telefonische I Ifspraak voor gezorgd worden dat óók een medewerker/ster van de sector ruimte- Ijke zaken die inwoners in het steunpunt te woord kan staan; indien men om fysieke redenen onmogelijk het gemeentehuis in Hazerswoude/ Rijndijk kan bezoeken, kan een afspraak worden gemaakt voor huisbezoek; Ivoor wat betreft de afdeling burgerzaken kan men voor de volgende zaken Terecht: I aanvragen van paspoorten I aanvragen van toeristenkaarten laanvragen van wijzigingen c.q. aanvullingen in paspoorten aanvragen van rijbewijzen aanvragen van uittreksels bevolkingsregisters en registers van de burgerlijke stand aanvragen van bewijzen van goed gedrag aanvragen van bewijzen van Nederlanderschap aanvragen van attestaties de vita aanvragen c.q. verlening van rijtijdenboekjes aangifte van mutaties in het bevolkingsregister Banvragen van uitstel en vrijstelling van militaire dienst of herhalingsoefeningen aanvragen van herkeuring en zakenverlof lp verzoek afhalen van paspoorten en rijbewijzen. het voltrekken van huwelijken zal voorlopig nog plaatsvinden in het voormalig ^meentehuis van Benthuizen. furgemeester en wethouders hebben aan de gemeenteraad toegezegd dat nog zal worden onderzocht of het steunpunt tweemaal per week kan worden opengesteld, lodra hierover een besluit wordt genomen hoort u er meer van. He voormalige gemeente Hazerswoude gaf al vele jaren, in samenwerking met Bgeverij/reclamebureau Holland Advertising te Den Helder jaarlijks een gemeen tegids uit. Volgens het afgesloten contract zal deze uitgeverij nog enkele jaren de gemeentegids iogen verzorgen. Holland Advertising is op dit moment bezig met het verzamelen van gegevens van j~' mogelijke instanties in de dorpskernen Benthuizen, Hazerswoude en Koude- ■Krk aan den Rijn. t0t nU t0e bekende maatschappelijke organisaties in de gemeente worden Hefonisch door een medewerkster van Holland Advertising benaderd om de in de r«meentegids van de voormalige gemeente Hazerswoude bekende gegevens te controleren en eventueel bij te stellen. tBjereen wordt verzocht de nodige medewerking te verlenen. Blverteerders worden er op attent gemaakt dat alleen uitgeverij Holland Adverti ng gerechtigd is tot het werven van advertenties voor de gemeentegids Rijneveld. acquisiteur zal zich legitimeren met een originele brief van het gemeentebestuur de voormalige gemeente Hazerswoude. '"neer Uw organisatie nog niet op de infokaart van Benthuizen of in de gemeen- P van He voormalige gemeenten Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn prkomt, kunt U gegevens schriftelijk toesturen aan de gemeentesecretarie van Inevcld, afdeling Bestuurs- en Personeelsondersteuning, t.a.v. de heer P. de Bruin, ■stbus 115, 2394 ZG Hazerswoude. ■t gaat met name om de naam van de organisatie en het adres en telefoonnummer 5' 1 secretariaat. B nodig kan ook de vaste locatie, dus de plaats waar Uw activiteiten plaatsvinden, We S'ds vermeld worden. De - gids vermeld worden, gevens moeten UITERLIJK 30 JANUARI A.S. BINNEN ZIJN!! Benthuizen-Op zaterdag 26 ja nuari a.s. is er weer een "erw tensoepdag" in Benthuizen. De opbrengst is bestemd voor het kinderkoor "De Benthuizer Zangertjes". Het kinderkoor treedt nogal eens belangeloos op, omdat dit toch geldt kost wordt er voor dit koor, ter ondersteuning, een erwtensoepactie gehouden. De erwtensoep wordt gekookt bij de familie P. Verwey, Dorpsstraat 33 en kost f 3,95 per liter. Deze ,is af te halen tussen 11.30enl2.30 uur op Dorpsstraat 33. Iedereen wordt verzocht zelf een pan mee te nemen. Bestellingen kunnen worden opge geven voor vrijdag 25 januari 1991 op tel. 079- 313 247; 414 458 en 412 839. Benthuizen- Op woensdaga vond 23 januari organiseert het 'eendagsbestuur' van de afdeling Benthuizen van de Néd. Bond van Plattelands vrouwen een leerzame avond. Met mevrouw Koppen uit Zoetermeer zien de dames langs oude boerderij en en kunstvoorwerpen in Zoeter meer: in beeld gebracht. "U ziet Zoetermeer voortaan met heel andere ogen", staat er op de convocatie.... "Plaats: De Tas, aanvang 20.00 uur. Hervormde Gemeente 9.30 en 18.00 uur ds. J. Boer S.O.W. gemeente De Hoek steen 10.00 uur ds. D. van Arkel Geref.Gem 9.30 en 18.00 uur ds. G.J. van Aalst 19 en 20 januari dokter R.J.M.P. van Wiechen Voorofscheweg 182 Boskoop tel. 01727 -14450 t, ,i» Benthuizen- Koffiebar "De Schuilplaats is een jonge rencentrum dat bijna 12 jaar bestaat. Zo'n 11 1/2 jaar waren we in de periode van september t/m mei iedere zaterdagavond geopend. Sinds september 1990 is dit éénmaal in de veertien dagen. Koffiebar "De Schuilplaats" opereert vanuit een christelijke achtergrond. Dit komt o.a. tot uiting in haar programma's en dat dit ook geld kost is niemand vreemd. Om die reden is de koffiebar ca. 10 jaar geleden begonnen met het ophalen van oud papier. Zeker de laatste jaren toen iedereen op diverse wijzen op zijn of haar verantwoording t.o.v. het milieu ge wezen werd, is de hoeveelheid papier dat werd opge haald zodanig gegroeid dat het nu flink wat moeite kost om alles in te zamelen. In 1990 was de opbrengst maar liefst 71800 kgEn dan te bedenken dat er in Benthuizen nog vier organisaties zijn die papier ophalen. Wij willen de bevolking die voor ons papier spaart, via deze wijze dan ook hartelijk bedanken voor het ver trouwen. Zoals u al uit dit stukje kunt opmaken is het inzamelen een heel werk. Voor een gladjes verloop van de inzameling kunt u ook een bijdrage leveren door het b.v. goed gebonden en tijdig aan de weg te zetten. Dit is voor ons van groot belang om alles vlot en netjes te laten verlopen. Wees nu eerlijk, niemand vindt het toch leuk de volgende dag zijn eigen papier weer op straat tegen te komen.... Met dank aan u.... het koffiebarteam. Benthuizen- Op donderdag 24 januari a.s. wordt er in gebouw "De Bron" bij de Hervormde kerk in Benthui zen, weer een 'koffie-ochtend' georganiseerd. Spreekster is Edith Schouten. Het thema dat zij be handelt is "De 'waaroms' van het leven". De ochtend begint om 9.30 uur. Er is kinderoppas aanwezig. Inl. tel. 079 313856. Benthuizen- Koffiebar "De Schuilplaats" vertoont a.s. zaterdag 19 januari de boeiende film "Operatie Thun derbolt". Deze film geeft een spannend verslag van de vermaarde overval door Israëlische commando's om gegijzelde passagiers uit een vliegtuig op Entebbe in Oeganda te bevrijden. De film begint om 20.30 uur. Om 20.00 uur staat de koffie klaar in gebouw "De Bron" achter de Hervormde kerk. ZAAL

Dorpskrant | 1991 | | pagina 7