REGIONIEUWS Instuif voor alleenstaanden De Kring veilt aubergines... Nagekomen kerkdiensten Riagg cursus adoptie ouders Open dag Samen werkings- school Optie perceel grond Swanlaweg voor benzinestation Land en tuin- jbouw ongeren ivonden Finale Nederlands kampioenschap Libre Klein Waddinxveense Podotherapeut houdt Open Huis Kerkdiensten Nieuwerkerk a.d. IJssel 27 januari De Paddestoel zaken. Ingezonden Dorpskrant 393/23 januari 1991 pagina 13 I Waddinxveen- Op zaterdag 2 fe- I bruari houdt de Samenwerkings- I school voor HAvo-Atheneum te I Waddinxveen een 'open dag' van 110.30 tot 14.00 uur. Toekomstige leerlingen en hun I ouders kunnen kennismaken met de Ivakken, het lesmateriaal, leerlingbe- I geleiding, en beleids en structurele Moerkapelle- In de Hervormde kerk van Moerkapelle gaat cand. T. van Bruggen uit Alblasserdam zondag morgen 27 januari voor. Woordverkondiger in de avond dienst, die om 18.30 uur begint, is drs. J.W. van Estrik. I Hoerhuizen-Aan de raad wordt ver- Izocht de optie voor een perceel Igrond van ca. 1000 m2, nu tot ca. 11700 m2) met een half jaar te ver lengen ■Dit is gelegen aan de Swanlaweg en Ihierop zal een benzine-verkooppunt Iworden gerealiseerd. De oorspron kelijke optie gold twee jaar. Deze lloopt per 1 februari a.s. af. |De redenen van de verlenging zijn Idat de vergunningverleningen inge- Ivolge de Hinderwet en de Woning- Iwet nog niet afgewikkeld zijn door ■ingediende bezwaar-en be- Iroepschriften. De aanvraag, gedaan ■door Handelsonderneming Hercules |B.V. te Ouderkerk a.d. IJssel - werkmaatschappij van Gebr. Jong- [ste B.V.is bedoeld voor verplaatsing ton het benzineverkooppunt aan de Dorpsstraat van Jan Abbekerk. Regio-De jongeren land-en tuin- pouw-organisatie "De Kring- Delft- |streek'organiseert avonden voor ongeren in de land en tuinbouw in de leeftijd van ca. 16 tot 35 jaar. In januari worden er twee avonden ïehouden. Op maandag 28 januari jwordt er eën avond gehouden over Pe Gatt-onderhandelingen". Deze pvond is afgestemd op de 'veehou- JfênjHet belooft, volgens regio ver tegenwoordiger Jacco de Ruiter, een T'eressante avond te worden, want ^ATT en inkomsten achteruitgang Ijken harde werkelijkheid, i Tuinbouwavond [personeelsbeleid in de Tuinbouw" Is pnderwerp van een 'tuinbouw- ivond die op dinsdagavond 29 ja nuari aanvang 20.00 uur gehouden Forden. [Een goed personeelsbeleid is in de laren 90 een belangrijke factor in de Pnbouw". Jp avonden worden gehouden in het [erkelijk centrum aan de Zuideind- ^ew'eg 7a in Delfgauw. •v-teL 01802-216,3, Waddinxveen- De heer J.P. Wessels, controleur bij Westnederland te Waddinxveen, werd zaterdagmor gen 19 januari, totaal verrast door de van de vestiging van Westnederland in Boskoop. Na verwelkoming en een bloemen hulde, vertrok het gezelschap naar Rotterdam voor een rondrit door het Als verrassing werd aan de familie en enkele bekenden een broodmaaltijd aangeboden. Naast het controleurschap verzorgt de heer Wessels al jaren mede de wijze waarop op informele wijze aan dacht aan zijn afscheid werd ge schonken. Zonder dat hij hiervan op de hoogte was-'s-morgens was hij gewoon naar het werk gegaan - werden familie, bekenden, collega's en oud-collega's met de bus opgehaald, om daarna de scheidende functionaris op te halen havengebied. Voordat de heer Wessels bijna 30 jaar geleden bij - toen nog Citosa- in dienst trad, had hij reeds enkele jaren vanuit Brabant werknemers naar de Rotterdamse haven gereden. In Rozenburg werd een koffiestop gemaakt, waarna weer richting Wad dinxveen werd gegaan. opleiding voor het chauffeursdiplo ma voor nieuw personeel. Tot aan de examens in april a.s. zal hij als cursusleiders blijven functio neren. Op 17 mei a.s. vindt het officiële afscheid plaats en wordt hem een receptie aangeboden. Nieuwerkerk a.d. IJssel-In een kol kende wereld, waarin alleenstaande christenen met of zonder kinderen elkaar steeds nadrukkerlijker en meer nodig hebben, is begin dit jaar een clubje opgestart dat eens per twee weken bijeenkomt. Laat ook zien dat je je geloof en wat je zoal verder bezighoudt, wilt delen en ver menigvuldigen met anderen. Geef je op als deelnemer. We zijn van plan om op vrijdag 15 februari a.s. een instuif te organiseren voor alleen staande en positief ingestelde ouders of jongeren tot ca. 40 jaar. Reserveer vóór 11 februari en probeer vrienden over te halen dit ook mee te maken. De kosten zullen ca. f 12,50 per persoon bedragen, op dezelfde avond te voldoen. Informatie en/of reservering: Niek Kelderman, Wormserstraat 28, 3067 EW Rotterdam, tel. thuis: 010 -421 1862, kantoor 010-4145 000 tst.473. Bleiswijk/Regio- Nadat eerder deze week de eer ste paprika's aangevoerd werden, zijn nu op donderdag 17 januari, de eerste aubergines ge veild op veiling "De Kring". Commissionair S. van Ruiten kocht de eerste aubergines van gemiddeld 175 gram voor zes gulden per kilogram. Deze aubergines werden aangevoerd door J.C.M. van der Knaap uit Bleiswijk. Vanwege de grote hoeveelheid licht in de laatste weken van het oude jaar en de eerste weken van het nieuwe jaar, groeiden de planten sneller en zijn de aubergines enkele dagen eerder aange voerd dan in 1990 Gouda In de finalepartij van het Nederlandse kampioenschap Libre Klein 5e klas (biljarten), te Gouda, zaten nog drie titelkandidaten: Luijer met tegen contra V.d. Berg. De Waaij won van V.d. Berg in 35 beurten. De strijd tussen Luijer en Verbruggen verliep moeizaam. Luijer werd uit- staadetA- Vedaruggerwen De.Waaii.eindelijk, ia JL9. beuüen,.ka/oi/ioen_ van Nederland. Eindstand: 1. J. Luijer; 2. W.v.d. Berg; 3. R. de Waaij; 4. J. Slaghuis; 5. A. Verbruggen; 6. G. Gerritsen; 7. J. Vos en 8. Pw.d. Broek. Hervormde Gemeente oude kerk 9.30 uur ds. J.J. Verhaar 18.45 uur ds.D.J. Cuperus nieuwe kerk 9.30 uur ds. D.J. Cupe rus 17.00 uur ds. J.J. Verhaar Hervormde Gemeente De Bron 10.00 uur mevr.I.Uytdewilligen Nwk. a.d. IJ 17.00 uur ds. H.C. v. Itterzon Gouda Geref.kerk 9.30 uur mevrouw ds.P.H. Couveé 17.00 uur ds.H.C. v. Itterzon Gouda R.K. St. Joseph zaterdag 26 jan19.00 uur parochie kerk pastor Hammerstein 27 janzondagmorgen 9.30 uur idem en 11.30 uur Ontmoetingscentrum pastor Hammerstein Waddinxveen- Wijk-en speeltuinver eniging "De Paddestoel" in Wad- dixnveen, houdt vrijdagavond 25 ja nuari een "Diso-avond" voor de jeugd van 6 tot 12 jaar van 19.30 tot 20.45 uur. Stijldansen Stijldansen kan iedereen op het Nieuwjaarsbal met live muziek vrij-, dagavond 25 januari van 21.30 tot 24.00 uur. Ook de wat oudere leden en donateurs zijn welkom. Gouda- Vrijdag 1 en zaterdag 2 fe bruari organiseert de Waddinxveen se podo-therapeut, mevrouw J.K.C. de Groot-Kleijer, twee voorlich tingsdagen in haar Praktijk aan de Heuvellaan 3 te Gouda. Op vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur en op za terdag van 10.00 tot 16.00 uur. Deze voorlichtingsdagen zijn be doeld om meer mensen in Midden- Holland bekend te maken met de behandelmethoden van een podo therapeut. Ruim 80% van de Ne derlandse bevolking kampt met voetklachten. Podotherapeuten kunnen veel voor deze mensen doen. Een podotherapeut is als 'parame dicus' ingeschreven bij de inspectie voor de Volksgezondheid en als zo danig erkend. Inl.praktijk Podotherapie De Groot tel. 01820- 70911. Regio-Het Riagg Midden-Holland start binnenkort een cursus voor adoptie-ouders. Alle ouders die adoptie-kinderen hebben, kunnen deelnemen. Redenen om mee te doen zijn bijv. -je vraagt je weieens af, hebben alle kinderen dit of is het typisch voor adoptiekinderen? -je vindt het leuk om wat meer te horen over de ontwikkeling van je adoptie-kind; -je wilt graag praktische steun en tips van collega-ouders krijgen; enz. enz. Inl. 01820-16422. (De cursus gaat op 21 februari a.s. van start en omvat 10 bijeenkomsten óp donderdaga vond van 20:00 tot 22:00 uur)

Dorpskrant | 1991 | | pagina 13