punt Heb ik dat alleen? Milieutip Jeugdig aktief administratief- commercieel medewerker baliemedewerker/reisadviseur (m/v) Januari: wintermaand met bevroren prijzen Prbecobv. Aletta de Langen naar Provinciale Turnkampioenschappen Rabobank Bergschenhoek at pagina 20 Dorpskrant 393/23 januari 1991 Wij hebben de prijzen bevroren, laat u uw c.v.-installatie niet bevriezen! Deze week „Danfoss" thermostaatkraan inklusief knelsetje van 51,45 Erkend Installatiebedrijf In de week die achter me ligt had ik op mijn adres een verjaardag te vieren. Rond tien uur in de morgen zwaaide ik vrolijk de voordeur open voor de eerste visite. Een echtpaar. Van ieder kreeg ik drie kusjes. "O jé", bedacht ik me opeens. "Dat krijgen we ook weer vandaag". Dit schijnt niet meer anders te kunnen. Nou heb ik niet echt iets tegen kusjes, maar.... een kwartier later weer twee gasten. "Weer zes kusjes", zei ik - naar de voordeur lopend- tegen mezelf. Van lieverlede kwamen er meer mensen en het gekus was niet van de lucht. Ik had er al heel wat te pakken, bij het vertrek van die voor-de-middag-visite, herhaal den zich dezelfde rituelen. Ik heb er iets tegen. 10 x 3 30 kusjes, dat tweemaal is 60. In de middag opnieuw bezoek. Er waren al weerlj wat stoelen bezet toen ik weer eens de deur opende! zingend zei: "Drie maal drie is nehegen, dat wordt J twee en zeventig". Ik was ze aan het optellen. "Waar heb jij het over?| Na de begroeting antwoordde ik: "over wat we 201 gedaan hebben". "O ja.... daar hé hij wat mee hè...?" Die dag waren zes en veertig personen ons wej feliciteren, (ik heb een ouderwetse grote fax waarvan er toch wel vijf en dertig aan de stel terugkerende ceremonie hebben deelgenomen Ik vind veel mensen aardig en lief en een kusje. Maar op één dag twee honderd en tien?! Nou...,ni Corrie van Nierop. Zevenhuizen- Op 12 januari werden in Lekkerkerk de regionale kampioenschappen 'turnen' gehouden. Gymnastiekvereniging O.S.S. was vertegenwoordigd door Alettta de Langen. In de categorie turnsters (meisjes van 16 jaar en ouder) behaalde zij een fraaie derde plaats. Haar puntentotaal bedroeg 30.00 punten. Dooré klassering is zij gerechtigd om op 23 februari a.s.L te nemen aan de Provinciale kampioenschappen. Dl tumwedstrijden worden gehouden in HellevoeM O.S.S. wenst haar daar veel succes! Dankbetuiging Hiermede willen wij iedereen bedanken voor de goede zorgen en warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Geertje van Prooijen - de Vries In het bijzonder danken wij het verplegend personeel van Bejaardentehuis "De Zevenster" en Ds. Gaasbeek voor zijn hartverwarmende woorden tijdens de rouwdienst die op ons een diepe indruk hebben gemaakt. Fam. van Prooijen Zevenhuizen, januari 1991 Veel van wat we kopen is tegenwoordig al voorverpakt door de producent. Verpakkingen verbeteren de houd baarheid van produkten en beschermen deze tegen vuil en beschadiging. Verpakkingen zijn een gemak voor winkelier en koper. Maar er is een schaduwzijde: de produktie van verpakkingen kost enorm veel kostbare energie en grondstoffen. Bovendien: bijna een kwart van al het huishoudelijk afval bestaat uit verpakkingen en we zitten toch al met een groot afvalprobleem. Een groot deel van alle verpakkingen is eigenlijk tol overbodig. Een voorbeeld van een meestal overbodi verpakking is de 'blister'. 'Blister' is het Engelse wol voor 'blaar'. Een 'blister' is een stukje kartonil daarop een doorzichtig plastic vormpje waaronder 1 produkt zit. 'Blisters' worden vaak gebruikt voor! verkopen van meerdere exemplaren in één keer, z-J batterijen en kauwgum, maar ook voor enkelvoud! exemplaren, zoals een doosje 'Pottertjes'. Veel pi dukten zijn al verpakt en hebben geen extra verpakfci nodig. Veel dingen (b.v. batterijen) kun je net zo goj los of in een papieren zakje kopen. Koop kritisch, 'ban de blister'! Inlichtingen: Postbus 101 Milieuvereniging Zeven Pluimvee-slachterij Markus B.V. zoekt een: Bij voorkeur met middelbaar of hogere opleiding. Reacties aan: Pluimvee-slachterij Markus B.V. Bermweg 26 - Zevenhuizen Tel. 01803-12528 M en 01 RINGVAARTLAAN 1 NIEUWERKERK A/D IJSSEL TEL. 01803-14112 Suzan, ik wens je nog veel succes met je toneelstuk Bolle Boos. liefs Manonü Onze Tonny wordt 50 jr. Daarmee feliciteren wij haar. Arie, Nel, André en Evelien. Te koop gevr. Ski-schoenen maat 43. Tel. 01793-2465 verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan partikulieren, bedrijven en instellingen. Zij maakt als zelfstandige bank deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3000 vestigingen. Voor onze afdeling Partikulieren zoeken wij een De aan te stellen medewerker adviseert en verkoopt op het gebied van spaarvormen, betalingsverkeer, reizen en vakantie bankdiensten en vormt hiermee een belangrijke schakel tussen bank en cliënt. Een commerciële, servicegerichte instelling is hierbij onontbeerlijk. Funktie-eisen: Opleiding op HAVO/MEAO-niveau, aangevuld of studerend voor SEPR - bereidheid tot het volgen van aanvullende vakgerichte studies of trainingen - goede kontaktuele eigenschappen. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze funktie, dan kunt u bellen met de heer R. Borst, Hoofd Partikulieren, telefoon 01892-15555. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direkteur van de bank, de heer J. R. A. Klaaijsen, Postbus 10, 2660 AA Bergschenhoek. Rabobank S Te koop2| bureaus zeerg staat pnjsj n.o.t.k. 018u 2719 Hiep Hiepl Hoera Deni Smit woral acht jan I gefeliciteeall Tante Asm Tante Gr» hartelijk gefelicitee met je I verjaardaf| van Anna» rieke W Af te half Ledikant j| breed (mek" incl. 31 matrassenl enkele de»] Alles ';zij tel. 018®l 2600 GertJ huishouda'J hulp 1 Mjl en 1 midtf per weekj] "ur0 19239 1 The Bosf wordt r maand# I

Dorpskrant | 1991 | | pagina 20