Verkiezing van de leden van provinciale staten Verkiezing van de leden van provinciale staten DRUKKERIJ ELGERSMA Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer Stemmen bij volmacht VERGADERSCHEMA 1991. ZOEKT U: - computerpapier - faxrollen -computer-etiketten pagina 4 Dorpskrant 393/23 januari 1991 dan bent u bij: Dorpsstraat 62a - Zevenhuizen Tel. 01802-2289 aan het juiste adres!!! 88^88888% Gemeente Moerhuizen De burgemeester van Moerhuizen maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. a. Schriftelijk verzoek 1Ter secretarie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar formulie ren voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk 14 dagen voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 20 februari 1991, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstel ling (22 januari 1991) in het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproepingskaart, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. b. Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zijn oproepingskaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproe pingskaart vervoegen ter secretarie van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (22 januari 1991in het kiezersregister is opgeno men, om deze te doen omzetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 1 maart 1991 Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in een stembureau van zijn keuze binnen de woonprovincie. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Moerhuizen, 22 januari 1991 De burgemeester voornoemd, (A.W. Lips) De burgemeester van Moerhuizen maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. a. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. Ter secretarie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar de formulieren voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 20 februari 1991, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (22 januari 1991in het uittreksel uit de gemeentelijke bevolkingsadministratie c.q. het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd wanneer aan de verzoeker is toege staan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag van de kandidaatstelling als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een vol- machtbewijs. Hij dient de volmachtstem tegelijk met zijn eigen stem uit te brengen. b. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn oproepingskaart, tot en met de dag der stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn oproe- voor de raad en de raadscommissies van advies en bijstand aan burgemeester en wethouders. Algemeen. a. De vergaderingen van de commissies vangen aan om 20.00 uur. b. De raadsvergaderingen vangen aan om 19.30 uur. datum dinsdag 29 januari maandag 11 februari dinsdag 12 februari woensdag 13 februari donderdag 14 februari dinsdag 5 maart maandag 25 maart dinsdag 26 maart woensdag 27 maart donderdag 28 maart donderdag 28 maart dinsdag 16 april dinsdag 23 april maandag 6 mei dinsdag 7 mei woensdag 8 mei maandag 13 mei dinsdag 28 mei maandag 10 juni dinsdag 11 juni woensdag 12 juni donderdag 13 juni dinsdag 2 juli maandag 19 augustus dinsdag 20 augustus woensdag 21 augustus donderdag 22 augustus dinsdag 10 september maandag 23 september dinsdag 24 september woensdag 25 september donderdag 26 september dinsdag 15 oktober maandag 21 oktober dinsdag 22 ïiktober woensdag 23 oktober donderdag 24 oktober dinsdag 12 november dinsdag 19 november maandag 25 november dinsdag 26 november woensdag 27 november donderdag 28 november dinsdag 17 december commissie Raadsvergadering Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimte zaken c.a. Raadsvergadering Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimtezaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Raadsvergadering, gevolgd door Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Raadsvergadering (tevens begroting) Raadsvergadering (reservedatum) Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimtezaken c.a. Raadsvergadering Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimtezaken c.a. Raadsvergadering Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimtezaken c.a. Raadsvergadering Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimtezaken c.a. Raadsvergadering Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimtezaken c.a. Raadsvergadering (tevens begroting) Raadsvergadering (reserve) Cie. Alg. Bestuurlijke Zaken, Economische Zaken c.a. Cie. Openbare Werken, Volkshuisvesting c.a. Cie. Ruimtelijke Ordening, Sociale Zaken c.a. Cie. Financiën, Onderwijs, Woonruimtezaken c.a. Raadsvergadering pingskaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (22 januari 1991) in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in het stem district waar hij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aan nemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in per soon aan de stemming deel te ne men. Nadere inlichtingen worden ter ge meentesecretarie verstrek. Moerhuizen, 22 januari 1991 De burgemeester voornoemd, (A.W. Lips)

Dorpskrant | 1991 | | pagina 4