kooij Reklame SCHAATSEN VAN GENNEP slagerij Jan Otterspeer PUCKS en STICKS BESCHERMERS VETERS SUJPAPPARATUUR SLEEËN PETTEN Lichtfeest voor jarige Koningin! "Oever Zes" tijdelijk gesloten! Piet Romijn vertrekt bij V.V. Moordrecht Cursus beroepen oriëntatie I.S.P. Agenda Dorps huis Gouderak. Schaatsen op "de Uithof" IJsselvogels trekt nieuwe trainer aan Programma Gouwestad Vanaf nu Italiaans eten| in het Posthuis pagina 24 Dorpskrant 395/6 februari 1991 NIEUW: RAGOEZIU! Snackbar 't Hoekje Westringdijk 1 tel.: 3993 y Natuurlijk weer bij Moerkapelse Zijde 3 MOERKAPELLE Tel. 01793-2353 VERHUIZINGEN MOORDRECHT X I Moordrechtse! llfoerie 7-8-9 februari Riblappen, 100 gramnu 1,90 Braadlappen, 100 gramnu 1,98 Tartaar, per stuknu 1,30 V en 19 februari .amburgers, 100 gramnu 1,20 Slavinken, 100 gramnu 1,20 Schouderkarbonade, 100 gram nu 0,95 Wegens voorjaarsvakantie GESLOTEN van maandag 11 t/m zaterdag 16 februari Dorpsstraat 32 - Tel. 2439 HEERLIJKE SNACK rijk gevuld met fijne ragout - groente en vlees PROBEERPRIJS f 1,95 ROOMIJS BOOMSTAMMETJE VAN FRISA, normale prijs f7,95, nu extra voordelig, voor maar f 5,- WEES ER SNEL BIJ, WANT OP OP! HET TREFPUNT VOOR FIJNPROEVERS foto hans daeter Voor het eerst sinds lange tijd organiseerde de Oranjevereniging in Moordrecht weer eens een lampio noptocht. Omdat de officiële verjaardag van H.M. Koningin Beatrix op 30 april daartoe practisch geen mogelijkheid biedt, (het is dan te laat donker, vooral voor de kleinsten) heeft de Oranjevereniging gekozen voor de eigenlijke verjaardag van de Koningin om weer eens een lampionoptocht te organiseren. Het initiatief van de Oranjevereniging is een groot succes gebleken. Al heel vroeg verdrongen zich, ondanks de kou, een groot aantal kinderen, maar ook ouderen bij de Nederlands Hervormde Kerk, waar de Oranjeverening aan de lopende band lampions, kaarsen en stokjes verkocht, die gretig aftrek vonden. Naar schatting hebben tussen de drie- en vierhonderd kinderen en.ouders aan de een haif uur durende tocht deelgenomen. De geplande medewerking van de harmonie Kunst na de Arbeid kon vanwege de vrieskou niet doorgaan, dus werd de stoet voorafgegaan door een geluidswagen.. Het was een prachtig gezicht het lange lint van lichtende lampions door het dorp te zien wandelen. Na afloop van de tocht werden de deelnemers in "de Zespunt" vergast op warme chocolademelk met een stroopwafel. Oosteinde 89 2841 AB Moordrecht 01827 - 2404 f 2580/5629 Bestuurscrisis oorzaak maatregel. De oproep die "Oever Zes" in de Moordrechtse Koerier van 20 december vorig jaar deed om nieuwe bestuursleden te werven, heefttot dusver nog geen succes opgeleverd. Er hebben zich geen geintresseerden gemeld. Oever Zes heeft in haar bestuur dringend behoefte aan aanvulling om voort te kunnen blijven bestaan. Ook de ledenvergadering van afgelopen vrijdag 1 februari leverde geen aanmelding voor een bestuursfunctie op. Het bestuur van Oever Zes heeft daarop, tot haar spijt, het besluit moeten nemen, overte gaan tot een sluiting van de jeugdsocieteit, tot het tijdstip waarop een nieuw bestuur gevormd kan worden. Het besluit is mede het gevolg van het feit, dat niet alleen het huidige bestuur nog maar vier leden telt, maar er is ook een gebrek aan voldoende medewerkers. Het huidige bestuur is van mening dat Moordrecht eigenlijk niet buiten Oever Zes kan en heeft het plan de organisatie drastisch te wijzigen. In de afgelopen jaren werden nieuwe bestuursleden meestal gezocht onder de medewerkers, met als gevolg, dat het aantal medewerkers fiink werd uitgedund. Voorgesteld wordt een nieuwe organisatie, met een bestuur van ca. negen leden, waarin een kern van wat oudere jongeren. Daarnaast een tiental vaste medewerkers.De vraag van Oever Zes aan de jongeren is, wie er zin heeft bestuurslid of medewerker te worden. Vrijdag 22 februari a,s, wordt om 20.00 uur in de soos een speciale vergadering belegd om over het voortbestaan van Oever Zes te spreken. Het bestuur hoopt niet alleen op veel belangstelling van de leden, maar meer nog op mogelijke aanmeldingen voor be stuurslid of medewerker. Een Moordrecht zonder Oever Zes zegt het huidige bestuur is een Moordrecht dat het zonder live- muziek, disco-shows en andere evenementen moet doen en dat zou een slechte zaak zijn! De wegen van voetbalvereniging Moordrecht en trainer Piet Romijn scheiden zich aan het einde van dit seizoen. Piet Romijn, die zes jaar lang de selectie van Moordrecht trainde, heeft te kennen gegeven te wil len vertrekken. De spelers van het eerste elftal hopen hun scheidende trainer als afscheids-cadeau nog de periode titel aan te kunnen bie den. Wie Piet Romijn bij V.V. Moord recht gaat opvolgen is op dit moment nog niet bekend. verhuizing van particulieren inboedelopslag 1 rijks- en gemeente verhuizingen Het Intergemeentelijk Stimuleringspro ject organiseert in de periode van 11 t/m 22 maart 1991 een beroepen- oriëntatie programma voor mensen uit de regio gemeenten (niet uit Gouda) van Midden Holland, die langer dan een half jaar zonder werk zijn. In de cursus ligt de nadruk op samenwerken, doorzetten, initiatief nemen, omgaan met tegenslag, improviseren, organiseren en proble men oplossen. In de week van 18 fe bruari worden de candidaat cursisten getest op het Arbeidsbureau. Uit die test kan naar voren komen, wat de sterke en zwakke punten zijn, op welk nivo ge werkt kan worden en welk beroep of beroepsrichting het meeste aanspreekt. Op 11 maart start het City Bound pro gramma, waarbij een beroep wordt ge daan op eigen inzet, waarbij de moge lijkheden vergroot worden om weer aan het werk te komen.. Na 22 maart gaat het I.S.P. helpen bij het zoeken naar een baan of opleiding van een gemaakte keuze. Nadere informatie bij het I.S.P. in uw gemeente of bij de projectleider Els Scholten, telefoon 01827- 2844. Zaterdag 9 februari 1991 Carnavals avond "de Stenengooiers" Zaterdag 9 februari a.s. organiseert de Moordrechtse IJsclub althans als er geen natuurijs is op dat moment, voor de laatste keer in dit seizoen een bustrip naar de kunstijsbaan "de Uithof" in Den Haag. De bus vertrekt dan, zoals gewoonlijk, rond 13.00 uur vanaf het ijsclubgebouw aan de Leliestraat en zal naar ver wachting daar om 17.15 uur ook weer terug zijn. Aanmelding en inlichtingen eventueel bij de beer J,D. Vink.Zuidplaspolderweg 1Moordrecht, telefoon 2892. Adrie Bouter nieuwe trail "IJsselvogels" Korfbalvereniging "IJsselvogels' 1 Adrie Bouter uit Berkenwoude J -steld als opvolger van de schal trainer Ronald Pieck, die aan zijn 3 seizoen bij "IJsselvogels" bezig Adrie Bouter heeft zelf dertien® nen gespeeld in het eerste teai KOAG, daarna is hij trainer gewei Hij was o. mzes jaar trainer van Si en drie jaar bij Sagitta, het laatsttf hij Argento uit Schoonhoven. Adrie Bouter is dus geen onbel voor IJsselvogels. In het seizoen f speelde de Moordrechtse ploei tegen het Ridderkerkse Sagitta. T Adrie Bouter' gaat zich met naral centreren op de selectie vandesf ren. Voor het trainen van dejeua IJsselvogels is men buiten de"] vereniging op zoek naar eentrainl Aan het begin van hetvolgendesi| zal Adrie Bouter met zijn selecte eel voorgesteld worden. Mom moet IJsselvogels zich met trainf nald Pieck gaan concentreren] strijd om het kampioenschap ir en daarna moeten proberen niel graderen in de veldcompetitie. Tekort aan scheidsrecht! groeit schrikbarend In het clubblad van IJsselvogelsI het bericht, dat Hans Klijn op21 f j.l. in Vlaardingen het scheidsreci diploma uitgereikt kreeg. Voorzïf van Wezel was erbij en schrijflj clubblad, dat het tekort aan sdf rechters schrikbarend groeit. Hijll dat het behalen van het diploma! Hans Klijn, voor anderen eenstinf mag zijn zich op te geven vot| scheidsrechters-cursus. Elke zaterdag uitzending op ethe der 106.2 FM en het kabelnet vaiü da, Reeuwijk, Moordrecht en Go» op 88.9 FM en TV-kanaal 3. Om uur regio informatie over Moord(«| Gouderak. Vanaf afgelopen vrijdag 1 februari Cafe Restaurant het Postnuf nieuw initiatief gestart. Het is nu mogelijk, naast dem gerechten van de menukaartietsl te bestellen. Er kan een keuzegj worden uit maar liefst tien verse"] soorten pizza's bereid met ingrWJ van verschillende samenstel! f De pizza's zijn niet alleen in hel™ rant te consumeren, de liefheoo ze ook thuis eten. Tegelijk is w® "Pizza-express" van start ges® tussen 17 en 21 uur (en binnen® uur nadat uw telefonische binnen is) uw pizza, verpakt j speciale doos met aluntw* warm en wel, aflevert. De p®! den geheel in de keuken van huis klaargemaakt, zowel deM®| de vulling is van eigen 'abriBT thuisbezorgen van de pizzasjPI in Moordrecht geheel gratis:,\" ciale service, die echter al® Moordrecht geldt. rt(( Dat daarnaast de gewone kaan] restaurant onverminderd 9 blijft is duidelijk, de pizza bete extra!

Dorpskrant | 1991 | | pagina 24