ZfYfNHUIZEN/MOERKAPELLi FAMILIEBERICHTEN aasbingo oamgeving Kerkdiensten Zewenhuizen/Moerkapefle arvergadering ode kruis Fotoclub Moerkapelle bezoekt foto-laboratorium Pasen Programma voetbalvereniging Groeneweg Toerclub organiseert Plassentocht Pasen Thema-avond koffiebar Reumacollecte-opbrengst Dorpskrant 402/27 maart 1991 pagina 11 Pieter van der Eijk n.o.m. i.h.o Pieter van der Eijk Maria van der Spek - van der Spek Dag Nacht 01892 - 16016 ^huizen-Postduivenvereniging ormvliegers" organiseert op 30 maart in het clubgebouw aan de Zuidplas- S te zevenhuizen, aanvang 20.00 '"een Paashinao. LJangsteilenden zijn hartelijk welkom, ezonden - aanleiding van het artikel wat de tpskrant plaatste in het vorige num- - over dat het niet zomaar vaststaat dat 1992 onze gemeente Zevenhuizen/ erkapelle zal heten, maar dat we door Venning of doordat de naam te lang dl bevonden, wel eens met de zo itsvondig' bedachte 'werknaam' zullen in opgescheept in de toekomst. ,ït ik daar al geruime tijd bevreesd nrben. heb ik voor enkele weken terug ■r al eens een gemeenteraadslid op ngesproken. Heb hem toen gevraagd het niet verstandig zou zijn om naast de -jn "Zevenhuizen/Moerkapelle" wat jselgeld' mee te nemen indien de «Cretans de naam te lang zou vin- heb toen de door mij al eerder ingestelde naam "Rottemeren" hier- :,r als alternatief genoemd (kreeg daar positieve reacties op). Maar daar ik ia zeker weet dat en de burgemeester de wethouders en de hele verdere nieenteraad de Dorpskrant lezen, op ik dat dezen hier notie van nemen verschrikkelijk hun best zullen doen, t de werknaam beslist niet onze ge- entenaam wordt, lEikelenboom sr. Moerkapelle- Ooit hoorden we de Moerka- pelse gemeenteraad de beslis sing nemen voor de plaatsing van een tweedef?) tafeltennis tafel in Moerkapelle. Deze kwam in de omgeving van het Rijnland. Zoekenzoekenen op een dag toen we niet zochten, maar in deze omgeving bij ie mand een afspraak hadden, ontdekten we op een zonnige voorjaarswoensdagmiddag deze spelers De tafeltennistafel blijkt erg in trek... Soms zo erg dat er tijdstippen afgesproken moeten worden afdeling Moerkapelle van het Ned. J-kruis, houdt op 18 april in gebouw wen de jaarvergadering, aanvang .00 uur. J3is de vergadering vindt een be- erkiezing plaats, end en niet herkiesbaar is de heer 'BoogermarT. (daten kunnen zich tot 11 april op- bij het secretariaat, Pr. Bernhard- 110, tel. 01793-2938. Pasen Witte Donderdag 28 maart 19.30 uurds. W. Davidse H.A. Goede Vrijdag 29 maart: Hervormde kerk 19.30 uur ds. H. Gaasbeek H.A. Herv.kapel Oud Verlaat 19.00 uur dienst. H.A. Geref.kerk/R.K.Gemeenschap gezamenlijke dienst voorgangers pastor A. Bosman en ds. W. Davidse 30 maart Zaterdagavond: Paaswake R.K. Gemeenschap in Geref.kerk 20.30 uur pastor A. Bosman Zondag 31 maart Pasen Hervormde kerk 10.00uurds. H. Gaasbeek 19.00uurdr. C. Vermeulen Valkenburg Oud Verlaat 10.00 uur drs. P. Buitelaar m.m.v. De Schakel Geref.kerk 9.30 uur ds. W. Davidse 18.30 uur drs. F.P. Treep Bleiswijk Vrijz.Hervormde kerk 10.30 uur da. R. Thieme- Tiesing Bos koop Moerkapelle Goede Vrijdag Hervormde kerk 19.30 uur drs. J.W. van Estrik Geref.Gem. 19.00 uur ds. D. Rietdijk Pasen: zondag le Paasadag Hervormde kerk 9.30 uur drs.J.W. van Estrik 18.30 uur dr. C.A. van der Sluijs Rotterdam GerefGemeente 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk 2e Paasdag 1 april Hervormde kerk 9.30 uur drs. J. W. van Estrik Geref.Gem. 9.00 uur: ds. D. Rietdijk Openbare Be lijdenis Ingezonden Moerkapelle- Op dinsdag 2 april a.s. brengt de Fotoclub uit Moerkapelle een bezoek aan een Foto- afwerkcentrale in Capelle. a.d. IJssel. Daar kunnen de leden een kijkje achter de schermen namen van dit bedrijf dat nog maar kort geleden verhuisde van hartje Rotterdam naar een nieuw en schitterend ruim pand in Capelle. Deze afwerkcentrale werkt niet zo zeer voor de fotohandel waar u en ik ons rolletje brengen, maar is vooral een kleuren-vak-iaboratorium. Zij mogen o..a. de Gemeente Rotterdam en de Bijenkorf tot hun klantenkring re kenen. Dit bedrijf werkt sinds .kort volgens een nieuw procédé, waarbij de gebruikte che micaliën veel minder schadelijk zijn voor het milieu. Heeft de fotoclub al eens een bezoek gebracht aan de ontwikkelcentrale van Verslagen en met diepe droefheid delen wij u mede, dat plotseling isoverleden in Canada, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van A. v.d. Mast '«tie leeftijd van 67 jaar. Jos en Nelie Peter en Carola Henk en Diane Pieter en Conny ;jja«ada, 23 maart 1991 !B|yth, Ontario, Canada C°rr. adres: Jv.d. Eijk, Zuideinde 9 DA Zevenhuizen verslagenheid geven wij kennis dal op 23 maart j.l. in Canada 'eel onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde broer, Wa9er en oom Joh. Leune - v.d. Eijk M.M.Leune A.L. Huysman - v.d. Eijk N. Huysman A.W. Voets - v.d Eijk A.P Voets nichten en neven Pasen is feest, het betekent voor mij meer dan de paashaas, meer dan een ei. Pasen komt voort uit verguizing en lijden dat was, dat is zo en blijft alle tijden. Pasen is jong en betekent voor mij 'opstaan uit duister, vernieuwd en blij' Pasen is lente. Pasen doet groeien. Zwellende knoppen, berstend naar bloeien Pasen is opstaan, herboren vrij de haas en eieren komen daarbij. Corrie van Nierop. Want Ik, de HEERE, word niet veranderd daarom zijt gij, o kinderen Jakobs! niet verteerd. Maleachi 3:6 Heden behaagde het de HEERE, tot onze diepe droefheid, tot Zich te nemen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 62 jaar. Moerkapelle A. van der Spek Norwich (Canada) M.C. van der Spek A.J.N. van der Spek - de Blois Elise, Maria, Carola, Loretta Moerkapelle M. Roos - van der Spek K. Roos Richard, Martine, Christiaan Driebruggen Joh. van Eijsden Moerkapelle J. van der Spek A. van der Spek - de Jong Annemarie, Arjan, Marjolein J.D. van der Spek A.G.C. van der Spek - van Leeuwen Maura D.A. van der Spek Zevenhuizen A.A.H. Bregman en verdere familie 22 maart 1991 Beatrixlaan 20 2751 XS Moerkapelle De begrafenis heeft woensdag 27 maart plaatsgehad op de alge mene begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle Maandag 1 april Groeneweg 1 - Moordrecht 1 Aanvang 14.00 uur Zondag 7 april Groeneweg 1 - Stolwijk 1 14.00 uur Zondag 14 april Groeneweg 1 - Leerdam Sport 14.00 uur Zevenhuizen- Tourclub Zevenhuizen'80 organiseert op zaterdag 30 maart de 'plassentocht'. Er kan gekozen worden uit vier afstanden nl.:35 - 50 -80 en 120 km. De starttijden zijn: 35 en 50 km. tussen 10.00 en 12.00 uur; de 80 km tussen 9.0Ó en 10.00 uur en de 120 km. van 8.00 tot 9.00 uur. de 35 km. route voert richting Gouda, Reeuwijk, Sluipwijk Waddinxveen. De 50 km gaat over Reeuwijk, Bodegra ven terug naar Waddinxveen. De 80 km. gaat tot Bodegraven en de 120 km rich ting Nieuwkoopse Plassen, Nieuwveen, Mijdrecht. Vinkeveen, Haarzuilens, Har- melen, Woerden en weer terug naar Ze venhuizen. Agfa in Arnhem, a.s. dinsdag kunnen zij zien hoe er b.v. door de vak-sector van een negatief in één keer een vergroting uit 1 stuk van 2x 5 meter gemaakt kan worden. ook kan kennis gemaakt worden met het vervaardigen van hele grote dia's in lichtbakken voor b.v. reclame-doelein den. De fotoclub vertrekt met haar leden om 19.30 uur v.a. dorpshuis "Op Moert. Daar juicht een toon daar klinkt een stem die galmt door heel Jeruzalem een heerlijk morgenlied breekt aan de Zoon van God is opgestaan. Geen graf hield Davids Zoon omkneld Hij overwon die sterke Held Hij steeg uit 't graf door's Vaders kracht want Hij is God bekleedt met macht. Nu jaagt de dood geen angst meer aan, want alles, alles is voldaan. Die in 't geloof op Jezus ziet die vreest voor dood en helle niet. Want nu de Heer is opgestaan nu vangt het nieuwe Leven aan een Leven door Zijn dood bereid een Leven tot in eeuwigheid. Henny Zevenhuizen-Koffiebar 't Praathuis te Zevenhuizen houdt vrijdagavond 29 maart (Goede Vrijdag) een thema-avond over "Van Goede Vrijdag naar Pasen". Via Bijbelgedeelten, muziek, gedichten en gedachten gaan de bezoekers en teamleden op reis van Goede Vrijdag naar Pasen. iedereen vanaf 15 jaar is hartelijk welkom in het Hervormd Centrum. Dorpsstraat 156. aanvang 20.30 uur Moerkapelle-De collecte voor het Reumafonds heeft in Moerkapelle f 2.770.85 opgebracht. Door de plaatselij ke collecte-organisatie worden gevers en collectanten hartelijk bedankt voor dit mooie resultaat. MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VA N O N S VERWACHT WORDT. TEEUW UITVAARTVERZORGING DE ZONNEBAARS I 266! KK BERGSCHENHOEK

Dorpskrant | 1991 | | pagina 11