ier geslaagde jubileumviering ondernemersvereniging een Seit ovens en verkoop van uw huis 48 uur op één batterij Dorpsstraat bestraat Moordrecht»? Ifoerier Tel. 01892-17133/17193 De Dorps- krant met deze week: Pasen graag de advertenties Inleveren voor vrlfdag 16.00 uur en de weekendkopij inleveren maandag (ze Paasdag) op Noordelnde 17. 24 uur service Verschijnt in: Zevenhuizen, Oud Verlaat Moerkapelle, Moordrecht Nieuwerkerk a.d. IJssel, Benthuizen, Kruisweg, Gouderak, Waddinxveen Centrum, Sniep en Zuidpias. dus bij 19.500 gezinnen! Uw makelaar voor aan- overdag en 's avonds 0~i rp„ Bij overlijden en eerste V verzorging in Zevenhuizen, ST Moerkapelle, Benthuizen en omstreken: EIERZOEKFESTIJN Uw televisiedokter 01828-13500 Veel leesplezier!!! 27 maart 1991 i&A, jig? 13e jaargang nummer 402 de Dorpskrant, gewoon leuk om te lezen!!!! flenhuizen- gemeester A.W. Lips constateerde it het zaterdag 23 maart, de dag Brop het 60 jarig bestaan van de wnhuizense gymnastiekvereniging voerdwerd, ook echt 60 jaar geleden Ither-oprichtingsdatum was. Hij deed |tinzijn felicitatietoespraak tijdens de Meumreceptie in dorpshuis "Swan- het multifunctionele gebouw drie dagen festiviteiten plaats- inden. pfeestweek werd begonnen met een Wetjes-ochtend voor de ouderen die lokwoorden moesten raden en o.a. Htsnamen raden. n droegen zij om hun hals een ening die een plaatsnaam beteken- pnsdagrruddag was er een groot «Betjesfestival in de Swanla-hal en er een clowns'-optreden in de to- pderging de oudere jeugd uit kege- F1® gaven alle groepen zaterdag acte F presence tijdens een grootse De- P®atie-manifestatie in de sporthal, happening was grandioos geti- helkleurig, grappig, afwisselend, dP-gedurfd en... komisch, patste heeft betrekking op de da- r® heren-trimgroepen van Cor Jacqueline Bekkers. De heren hadden zich bepaald niet als 'dames uitgedost, maar gaven meer een satirisch vrouwbeeld weer met gro te rondingen, gekke pruiken e.d. De dames op hun beurt waren keurige jonge mannen met kniebroeken met bretels, haren in de plak en scheiding. De veelhoofdige menigte op de publie ke tribune vond dit echt het klapstuk. Echter de kleintjes waren ook aller- schattigst in hun nachtkleding als ka boutertjes. En wat te denken aan die ouderwets geklede ouderen die 'twee emmertjes water' gingen halenen de kleine en grotere meisjes en jongens met elastische oefeningen... enz. enz. De demonstratieploeg van HALO oogsttte ook veel lof. Het werd door iedereen en zeker door O.S.S. bijzonder gewaardeerd dat de plaatselijke harmonievereriiging De Kleine Trompetter de middag een muzikaal besluit kwam geven. Dat en het totale feestprogramma, wat voor de seniorleden nog tot in de kleine uurtjes zaterdagavond doorging, kreeg van burgemeester A.W. Lips veel lof toegezwaaid; net zoals het bestuur, de jubileumcommissie en de velen die mee hebben geholpen om de jubileumvie ring mogelijk te maken. Daarbij valt zeker te denken aan het koor vrijwilligers dat op woensdagmid- "huizen/Moerkapelle- Het initia- IOndernemersvereniging L.nc ,en 's door menig onderne- VJ evenhuizen en Moerkapelle, f arte ondersteund. Dat bleek o.a. 9s,n het dorpshuis "Op Moer" te Pe e. Het werd een geani- avond, waarop ondernemers |j^een nader met de doelstelling aa ten, maar ook bijzonder esseerd waren in eikaars 'onder- l^elstellingen van de nieuwe On- /p^iging Zijn o.a. 1. Be- !|ibehi 'ariiging van ondernemers; 2. een aanspreekpunt; 3. informatie uitwisseling. Burgemeester A.W. Lips gaf op deze avond een toelichting op het nut van een Ondernemersvereniging voor de gemeente. De heer A.W. Brand van de Waddinxveense Ondernemersvereni ging "Industrieel Contact Waddinx veen" kon uit ervaring het één en ander over een Ondernemersvereniging ver tellen. De secretaris van de Kamer van Koophandel. drs.J.C. Brink leidde de avond in goede banen. Op dit moment wordt een evalutatie gemaakt van het aantal aangemelde leden: Er zijn er reeds meer dan vijftig! Alle ondernemers, ook die niet de avond bezocht hebben krijgen een ver slag van de avond en de mogelijkheid, indien zij dit nog niet gedaan hebben, zich als lid aan te melden. De initiatiefgroep gaat de concept statuten opstellen en bekijken of er zich voldoende mensen voor een bestuurs functie hebben aangemeld. De oprichtingsvergadering vindt eind april plaats. Informatie: Ondernemersvereniging Zevenhuizen/Moerkapelle postbus 5 Zevenhuizen. hA makelaardij o.g. uw maiceiaar voor aan- AKTIEF NVM Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Uitvaartverzorging H.E van der Hammen. dag en zaterdag meehielp (zaterdag o.a. de toestellencommissie). Onderscheiding Door de heerT.D. Daey Ouwens, afge- vaardige van de KNGB kreeg de heer H. Hogebrug de zilveren speld van verdienste van de bond opgespeld, omdat hij zich in de afgelopen jaren van 1983 af in het bestuur, op alle moge lijke wijzen heeft ingezet: van zaal ve gen tot begroting opmaken. Voorzitter mevrouw E. Brouwer liet deze geste met een bloemetje van het bestuur vergezellen. Zij zette twee van de drie nog in leven zijnde oprichters die aanwezig waren op de receptie, in het zonnetje, te weten de heren J. Sol (77) en L. Bon tenbal. Laatstgenoemde, nu 79 jaar, werd op 19-jarige leeftijd destijds voorzitter. Beiden zijn de oudste ere leden van de vereniging. Ook de heer B. Boevé (77) behoort tot de oprichters. Een plaquette is het blijvende aanden ken aan deze jubileumviering voor deze heren. De heer G. v.d. Ham, voorzitter van de Jubileumcommissie verraste het be stuur met een draagbare geluidsinstal latie, gekocht van het geld dat op de rekening van de jubilerende vereniging is gestort. C 1000 Vers Voordeelmarkt start vrijdag 29/3/1991 in Moordrecht Koopavond Donderdag Ruime parkeergelegenheid zie pagina 27 S. Attema 3 maanden garantie Service door heel Zuid-Holland. Ook voor: video, radio, wasmachine, koelkast, enz. OSS vierde feest Bac modeshow geslaagd Zevenhuizenaar schrijft kinderboek Barracuda promoveert Editie Moordrecht Aktie C 1000 Boomplantfeest Het is lente!!! Met de nieuwe Siemens Marathon is de pocket-telefoon volwassen geworden. Eindeloos opladen of batterijen verwisselen is verleden tijd. Meer weten? Bel: m Mobiele Communicatie Du meelaan 578 Zoetermeer Tel.: 079-417611 Zevenhuizen- Stapje voor stapje, steen voor steen is het eerste gedeelte van de Dorps straat maandag, na reconstructie, gereedgekomen. Dit deel van Catgesbrug tot Noordeinde, ziet er heel mooi uit. Alles is opgehoogd, tot en met de afwateringsputjes en er is fraaie sier bestrating aangebracht. Ook de gele steentjes liggen er fraai bij, die het voetgangersdeel accen tueren en waarover nogal wat te doen is geweest in de politiek. Het leek er even op dat dit vrijdag voor het weekeinde het geval zou MMMUNMMai zijnmaar kwart voor vier begon voor de stratemakers het weekeinde. Nu kunnen automobilisten de Dorps straat weer in tot aan de Catgesbrug. Het blijft nog een poosje om het dorp rijden, want nu begint er een echte grote klus, het grote stuk Dorpsstraat tot de böom. Dat zal voor diverse winkeliers en het winkelend publiek wel wat overlast zorgen, maar als het weer meewerkt zal alles voorspoedig gaan. Er wordt zoveel mogelijk getracht om winkels zo bereikbaar mogelijk te houden, want er worden geen grote gedeelten opengebroken.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 1