adtks totaal vernieuwd ovens en verkoop van uw huis 48 uur op P batterij Nog 1 week faxen voor de halve prijs!! Tel. 01892-17133/17193 waisKsiBsssraooiL Verschijnt in: Zevenhuizen, Oud Verlaat Moerkapelle, Moordrecht Nieuwerkerk a.d. IJssel, Benthuizen, Kruisweg, Gouderak, Waddinxveen Centrum, Sniep en Zuidpias. dus bij 19.500 gezinnen! Uw makelaar voor aan- overdag en 's avonds Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 0~7jp„ Bij overlijden en eerste 9JI Jjj? verzorging in Zevenhuizen. Moerkapelle. Benthuizen en omstreken GEVAARLIJKE STOFFENDIPLOMA (A.D.R. CERTIFICAAT) CHAUFFEURSDIPLOMA (C.C.V.-B) 3 april 1991 13e jaargang nummer 403 de Dorpskrant, een krant om naar uit te kijken!! xrkapelle-Het zal vrijwel geen -oerkapellenaar ontgaan zijn dat er Kaatste weken een verbouwing aan 1 gang was bij Kadiks aan de Irpsstraat. De laatste weken werd I aandacht wel gewekt door de iteke 'stoppers' die vanachter de geplakte êtalageramen te lezen de verbouwing ging de jrkoop van electrische apparatuür, ptair, installatiemateriaal en wit- ed, gewoon door. Gedeelte voor feite werd de winkel vakkundig jbouwd door aannemer De Graaf [aanzienlijk vergroot. Het achter- I gedeelte van het pand aan de prpsstraat 30, dat voorheen als agazijn dienst deed, werd bij de lel getrokken en biedt nu plaats 'e afdeling 'witgoed'. Er staat |r een keur aan wasmachines, gers, fornuizen e.d. «voorste gedeelte van de winkel is "erkenbaar veranderd. toonbank, of afrekenbalie, is kbijde deur gesitueerd. Een ideale tats, van waarachter iedere bin- jnstappende klant begroet wordt I na het afrekenen ook direct de P hA makelaardij o.g. uw maxeiaar voor aan- NVM scheerapparaten enz. Heel opval lend is de audio-video-wand. Een nouveauté is deze opstelling: alles bij elkaar en de testbeelden vergelijk baar. John Kadiks, die de scepter in de winkel zwaait, geeft duidelijke voor lichting over het gebruik van deze Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Uitvaartverzorging H.E van der Hammen. WmmSm?, Voor ieder van hen was er bij aan koop een bijzondere geste, terwijl iedere bezoeker een leuke uitvouw bare vlinder ontving. Open huis Woensdagmiddag was er voor ge nodigden en bedrijven waarmee de eigenaar Jaco Hoogendoorn zaken doet, gelegenheid om het nieuwe vergrote interieur te bezichtigen. Talloze bloemstukken waren blijken van sympathie van ondernemers en middenstanders. Hartelijke complimenten klonken er niet alleen- woensdagmiddag, maar ook de daaropvolgende dagen, om dat nu de veelheid van artikelen veel overzichtelijker is uitgestald: de pre sentatie is nu optimaal. grijpende verandering, waardoor is Jazz-concert in het raadhuis winkel een prettige uitstraling heeft. Hoewel Kadiks diverse malen een vernieuwing onderging, is deze ver bouwing de grootste tot nu toe ge weest. Er kon nu ruimte gemaakt worden omdat het magazijn groten deels in het pand van het Installatie bedrijf Kadiks, op het industrieter Wij gaan starten met de laatste cursussen voor de vakantie' Benthuizen: Christinastraat 47 - Tel. 079-312095 Moerkapelle: C.A. Manteau - Westland 23 - Tel. 01793-2776 p.s. de cursus wordt gegeven bij: Truckcenter, Noordeinde 57, Zevenhuizen lil,,:-, ymmmi'M', pi uit is. F opstelling blijkt menige winke ls klant, de meest ideale te vin- Ll1^?.°ok de wat kleinere öudelijke gebruiksapparatuur 1 strijkijzers, broodroosters, apparatuur en eerlijke adviezen. Van dat feit was de Dorpskrant op de eerste openingsmorgen getuige. Di verse mensen die kennisgenomen hadden van de openingsaanbiedin gen richten donderdagmorgen hun schreden richting Kadiks. rein is ondergebracht. Dit bedrijf in z'n algemeenheid telt maar liefst 20 medewerkers. Kadiks geniet tot ver in de regio bekendheid omdat men zowel de electrische als de loodgie ters-installatie in (nieuwbouw) wo ningen kan verrichten. De Dorpskrant wenst Kadiks BV goede zaken! Kom in de has Nieuwerkerk a.s. IJssel- In het kader van de concertenreeks in het Raad huis te Nieuwerkerk a.d. IJssel, zal deze maal een jazz-concert worden georganiseerd op zaterdag 6 april a.s. om'20.15 uur. Op deze avond zal concerteren het trio "Cachet". Dit bestaat uit de Rotterdamse pianist Edwin Beek mans en de twee Nieuwerkerse broers Bart (bas) en Robert (drums) Wijtman. De leden van "Cachet" kennen el kaar reeds van het HAVO voor mu ziek en dans te Rotterdam en hebben in vele pop-fusio-en jazzformaties met elkaar gemusiceerd. Zo'n vier jaar geleden werd besloten een eigen trio op te richten het trio "Cachet" Momenteel volgen de leden van het trio een studie lichte muziek een het Rotterdamse Concervatorium. "Cachet" speelt swingende jazzmu ziek, die beïnvloed is door de 'bebop' van de vijftiger jaren van o.a. Dizzy Gillespie, Wayne Shorter en Bill Evans. Daarnaast is ook duidelijk in vloed merkbaar van het Oscar Pe terson trio en het Monty Alexander trio. Reserveren en inl. tel. 01803- 16313. Te Koop Luxe geschakelde woning Wilgenlaan 10 te Zevenhuizen Ruime living 60m2, vloerverw., open haard, 4 roy. slaapk., mogelijkheid 5e, garage, bijkeuken. Tuin met vrij uitzicht op ZW vraagprijs 415.000,- k.k. tel. 01802 - 3022 r,(fenieuwe Siemens fa! de pocket-telefoon •«ssen geworden. jjjtos opladen of batterijen »elen is verleden tijd. p weten? Bet Mobiele Comrrturucatie- r!|'aan Zoetermeer ^1079^417611 Tuinbouw een feest van kijken, ruiken en proeven Waddinxveen-Zaterdag 6 - april opent een groot aantal tuinbouw bedrijven aan de Abraham Kroes- weg in Waddinxveen de deuren voor het grote publiek, tijdens de landelijke manifestatie "Kom in de Kas". Van 10.00 tot 16.00 uur is het in de kassen een feest van 'kijken', 'ruiken' en 'proeven'. In een wandel-of fietstocht langs 17 glastuinbouwbedrijven kan het ge hele gezin kennismaken met de moderne vaderlandse tuinbouw. Op elk bedrijf wordt door de tuinder zelf uitleg gegeven. Een greep uit wat de bezoeker zoal kan zien. Rozen die groeien op verrijdbare tafels, gevuld met sub straat. Tomaten die met behulp van een computer nauwkeurig op kleur worden gesorteerd. Hommels die worden gebruikt bij de bestuiving van tomaten en paprika's. De hulp van 'moeder natuur' bij de gewasbescherming, doordat de tuinder bij het bestrijden van scha delijke insecten hun natuurlijke vij anden te hulp roept. Een show van groenten, bloemen en planten. De 'open dag' wordt gehouden aan de Abraham Kroesweg in Waddinx veen. Deze weg ligt op de grens tussen Moerkapelle, Zevenhuizen en Waddinxveen. Volg vanaf de uitvalswegen van deze plaatsen de borden "Kom in de kas". Aan de Abraham Kroesweg is vol doende parkeergelegenheid. Merk/Type Van: Voor: Siemens HF 2301 3495,- 1750,- Siemens HF-2305 8500,- 4250,- Sharp FO-210 3995,- 1998,- Sharp FO-240 5499,- 2750,- Panasonic UF-250 5695,- 2850,- Prijzen zijn exclusief B.T.W. Du meelaan 578 Zoetermeer Tel.: 079-417611 Fax: 079-418911

Dorpskrant | 1991 | | pagina 1