Lijnbal toernooi uccesvol h ovens Tourclub hield Noordzee en Duinentour. a is Moerkapelle aan de beurt?! Tel. 01892-17133/17193 De Dorps krant met deze week: Kennismaken met muziek instrumenten bif KREATER ptang trainen en veel plezier is het eindelijk zover: Donderdagavond 1 mei start 'bedrijfsvolley- baltoernooi' Voetbalvereniging Groeneweg Veel leesplezier!!! overdag en 's avonds Leny Hovens - makelaar o.g. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken: Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Uitvaartverzorging H.E van der Hammen. Verschijnt in: Zevenhuizen, Oud Verlaat Moerkapelle, Moordrecht Nieuwerkerk a.d. IJssel, Benthuizen, Kruisweg, Gouderak, Waddinxveen Centrum, Sniep en Zuidpias. dus bij 19.500 gezinnen! Uw makelaar voor aan- en verkoop van uw huis AKTIEF Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 Geachte relatie's, Na de "STUNT" advertentie van 5 april j.l. hebben wij vele teleurstellende reacties ontvangen van klanten, die ook graag een Amstrad TVR-3 televisie-videocombina- tie hadden willen aanschaffen. Onze inkopers hebben de afgelopen weken getracht of zij nog een aantal van deze schitterende combinaties konden bemachtigen. Met ple zier kan ik u meedelen dat wij vanaf vrijdag 3 mei a.s. nog éénmaal een aantal van deze combinaties (zie adver tentie in deze courant) kunnen leveren. Met vriendelijke groeten, Lieffering Beeld en Geluid. Zevenhuizen-Afgelopen zondag hield de Zevenhuizense Tourclub de jaarlijk se Noordzee en Duinentour vanuit café De Roerdomp. Er waren vier afstan den. Er waren maar liefst rond de driehonderd deelnemers, die er duide lijk zin in hadden om een mooie fietstocht te maken. Gert Tas schrijft: "Dit jaar heb ik eens de kortste afstand van 35 km. gereden. Dit is weer eens wat anders dan 150 km, zoals de langste afstand was. Dan ga je via de bollenvelden naar het Kopje van Bloemendaal. Dit ligt iets voorbij Zandvoort in de duinen en dan zo door de duinen tot aan Wassenaar terug naar Leidschendam en Pijnacker naar Zevenhuizen. Maar goed ik heb dus de 35 km. gereden. Als je thuis naar bui ten keek dacht je het valt wel mee met 'de wind,', maar als je dan eenmaal aan het fietsen bent en het blijkt dat je vanaf de Roerdomp tot aan de controlepost in Zoeterwoude-dorp, bijna alleen maar tegen wind hebt, dan lijkt het wel of het steeds harder gaat waaien en denk je bij je zelf wanneer mag ik nou eens voor de wind uit'. Al zal dit voor de één meer uitmaken dan voor de ander, afhankelijk van de f ietservaring. Wat ik nu ook heb ondervonden: door dat we samen waren. Na de controle hadden we voor de wint, terug. Dan gaat het toch een heel stuk sneller en je wordt er niet zo vermoeid van. Zo waren we na twee uur weer terug in de Roerdomp. Waar onze zweetband als herinnering al lag te wachten. Einde van een paar uur fietsplezier". aldus Gert Tas. Zevenhuizen-Zondag 5 mei wordt de wedstrijd Groeneweg 1 - Ona 1 gespeeld. Aanvang 14.00 uur. Morgen 2 mei trouwt Monique, J I het zonnetje van Sevenlake, met haar "Stein" "Chip'n Dale van harte" Jj Bedrijfsvolleybal... Gouden bruidspaar Laatste huwelijk Benthuizen Div. sportuitslagen Waddinxveen- Jaarlijks organiseert KREATER de zgn. 'instrumentenpara de'. die bedoeld is om kinderen die een instrument willen gaan bespelen te hel pen een goede keus te maken, in het verleden was deze instrumentenparade alleen bedoeld voor de leerlingen van de Algemene Muzikale Vormings- lessen, maar dit jaar kunnen ook kinderen mee doen die nog geen cursus bij Kreater volgen. Deze 'instrumentenparade' vindt plaats op 4 mei aan de Kerkstraat 13 in Wad dinxveen. Aanvang: precies 10.00 uur en het duurt tot ca. 12.30 uur. Kinderen die mee willen doen, doen er verstandig aan om van te voren een plaatsje te reserveren (gratis), omdat de ruimte beperkt is. tel. 01828-14422. de Dorpskrant, daar kijk je naar uit!!!! NVM MAKELAAR 1 mei 1991 13e jaargang nummer 407 A makelaardij o.g. leybal, waar 'Lijnbal' heel sterk op lijkt. Er wordt niet met de ballen gesmeten en het serveren gaat door middel van ingooien. Veel kinderen hadden een mascotte meegenomen: grote pluchen speel goedbeesten, jazelfs 'spandoeken' ontbraken niet. Er is geen echte win naar, omdat het een sportief toernooi is, waar het om het spel gaat en niet om de knikkers. Zover bekend wordt dit 'lijnbaltoernooi' al meer dan tien jaren georganiseerd in Zevenhuizen door het onderwijzend personeel. De ge meente Zevenhuizen, thans Moerhui- zen, vergoedt de onkosten, zoals zaalhuur. Dit jaar waren er veel meer teams vanwege de deelname van Moerkapelle. De verwachting werd uitgesproken dat hopelijk Moerkapelle volgend jaar een dergelijk toernooi, waarbij succes verzekerd is, organi seert.... mensen die normaal met elkaar in een bedrijf samenwerken, maar elkaar nu bij het oefenen, beter hebben leren kennen. Echt teamport geeft een soort band". En zoiets kan beaamd worden.... Op maandagavond waren we getuige van een training van De Zevenster met Dekker.het ging er best fanatiek aan toe en leek al wat op 'echt'., alhoewel een kwartiertje per spel en dat maar drie keer op de avondHet bedrijfs- volleybaltoernooi begint morgena vond 2 mei om 19.00 uur. Zaterdag avond 11 mei, de finaleavond is de aanvang om 17.30 uur. Komt dat zien....! tnhuizen/Moerkapelle-Het door wnhuizense scholen georgani- "Lijnbaltoernooi" dat gedu lde ochtenden in dorpshuis ™a' werd gehouden, was een Moos succes. Dit keer namen jde scholen van Moerkapelle deel, alle scholen van de heringe- gemeente die voorlopig nog Moerhuizen" heet, aan dit ake! deel. Op dinsdag en Nagmorgen de groepen zeven N en vrijdagmorgen groep zes l« vijf de scholen van "Moerhui- - Dan tevoren hadden de kinderen F end tijdens de wekelijkse gym lessen. zodat ze vakkundig tel- an plaatsje opschoven na het F en er zo fanatiek gespeeld werd r wat weg had van 'echt' P™' De kinderen werden op deze enthousiast gemaakt voor vol was iedereen de af weken druk in de weer om 2 mei en zater- mei een goede prestatie ijdens het 'bedrijfsvolley- dat in Swanla" gegeven waaraan 40 teams van be- eeelnemen. wordt er tegen deze aangekeken, maar die spanning heeft ook iets weg van 'nou we zien het wel'. Want... sportiviteit en genieten van eikaars spel, grappige momenten en leuke voorvallen, staat bovenaan op dit bedrijfsvolleybaltoernooi wat Martin Zijderhand intensief gepromoot heeft.... "Het wordt geweldig leuk, dat zul je zien. Nu al hoor je leuke reacties van

Dorpskrant | 1991 | | pagina 1