\j\/eekffld 1 kilo Babi Pangang wAfi met l kilo bami of nasi voor Hijdra Rode kruis-collecte: Delflandtocht bij ook in Benthuizen Toèrvereniging Zoetermeer '7 Jeugd Rode Kruis Zoetermeer zoekt coördinator De eenmanszaak Erik's Car Clean GA dU NAAR JE HANS KOELHUIS 6,95 Koffiebar De Schuilplaats WIGWAM van 12.95 voor 6.95 OP VERTOON VAN DE MEI-BON UIT JE WINKEL VOOR: WIGWAM KALENDER 1991 KLUITMAN PONY BOEK normaal per deel 7,50 nu met bon een dubbeluitgave Inhoud: Ullah, mijn Pony en het Ponykamp pr. Willem Alexanderplein 6 Benthuizen 079-313443 pbatehji pagina 6 Dorpskrant 410/22 mei 1991 PRIJSVOORDEEL Pr. Wilem Alexanderplein 7 Benthuizen - Tel. 079-314882 Prijswijzigingen en/of uitverkocht voorbehouden. Het Rode kruis heeft uw hulp nodig! Jaarlijkse collecte van 26 mei tot en met 8 juni a.s. Het Rode kruis helpt overal in de wereld waar nood is. Hulp aan slachtoffers van rampen, van oorlogsgeweld en hongersnood. Dit gebeurt door het geven van geld, het sturen van goederen, die nodig zijn voor gewonden, zieken en dak lozen. dichter bij huis verzorgt het Rode kruis ondermeer het Welfare-werk voor zieken, ouderen en gehandi capten, het bieden van EHBO bij evenementen, het onderhouden van contacten met ouderen via telefoon cirkels, het organiseren van vakan ties voor ouderen en mindervaliden o.a. op de "Henri Dunant". Ook is er een jeugd Rode kruis waar o.m. voor EHBO wordt opgeleid. Maar als in onze omgeving zich een ramp zou voordoen, heeft het Rode kruis een taak bij opvang en verzor ging van gewonden. Voor al dit werk is veel geld nodig, dat door het nederlandsê volk wordt op gebracht. Het Rode kruis ontvangt geen subsidies. Vorig jaar bracht de collecte ca. f 70.000,op. Een prima resultaat. Het bestuur van de afdeling Zoeter- meer-Benthuizen- Bleiswijk, hoopt dit jaar op een zelfde bedrag, met uw hulp kan dat! Vul daarom de giro-bank-incasso- kaart in en stuur deze naar de post bank of uw eigen bank. Stel uw medemens, die door het Rode kruis geholpen wordt, niet te leur. Als ons geen rampen, ziekten of oorlogsleed overkomen, mogen wij daar dankbaar voor zijn,. Een gift om anderen te helpen is daarom een daad van dankbaarheid en medeleven. Het Rode Kruis en allen aan wie hulp kan worden geboden zijn u daar dankbaar voor. Informatie over het Rode Kruis: dinsdag en donderdagmorgen tel. 079 -165822 of bij de secretaris tel. 079- 21.23.40 Zoetermeer- Het jeugd Rode kruis van de afdeling Zoetermeer- Bent huizen- Bleiswijk, heeft dringend behoefte aan een coördinator, die leiding zal geven aan bestaande en nieuwe activiteiten van deze sectie naast Welfare en Kolonne. Zij of haar taak zal worden: het in overleg met de groepsleiders stimule ren van belangstelling bij jeugdigen voor het Rode Kruiswerk, waardoor reeds op jonge leeftijd begonnen wordt met de vorming van nieuw kader. De coördinator zal lid van het afde lingsbestuur zijn en op grond daarvan de bestuursvergaderingen van zowel de afdeling bijwonen als de- een aantal malen per jaar- te houden vergaderingen van het JRK op het Hoofdbureau. Belangstellenden kunnen zich vqor verdere informatie wenden tot de secretaris, de heer H. v.d. Knaap, tel. 079-21 23 40. Benthuizen-Op zaterdag 25 mei a.s. draait koffiebar "De Schuilplaats" de film De mantel". Een film die han delt over een Romeinse hoofdofficier die de keuze heeft: de kiezer als God vereren en een goede positie in het Romeinse Rijk behouden, of trouw blijven aan zijn geloof in de Here Jezus Christus en voor de leeuwen geworpen te worden. Ook deze laatste koffiebar-avond van dit seizoen is iedereen welkom vanaf 20.00 uur, aanvang film 20.30 uur. Adres: Dorpsstraat 42. Zoetermeer - Op zaterdag 25 mei 1991 staat de Delflandtocht op het programma van de Toervereniging Zoetermeer '77. De 90 en 120 km. voert de deelnemers door mooie na tuurgebieden en de landelijke wegge tjes van het Westland langs o.m. oude druivenmuren naar Vlaardin- gen. Maasland, Hoek van Holland en 's-Gravenzande. De 65 km. voert de deelnemers naar Delft, Schipluiden, 't Woudt en Rijswijk. De 25 km. brengt de recreatiefietser een mooie route in de omgeving van Zoeter meer. De starttijden zijn: 25 km: 9.00- 12.00 uur; 65 km: 9.00-11.00 uur; 90 km.: 9.00-10.00 uur; 120 km.: 8.00-9.00 uur. De 90 km kan in groepsverband met begeleiders gereden worden, hierbij wordt een maximum snelheid van 25 km. aangehouden. Deze groep4 trekt om 9.15 4 De 120 km. is een gepijlde route a betekent voor de deelnemers n<j meer fietsplezier. De startplaats! het clubhuis van de Rugbyclub, Bol tenparklaan, wijk 17. I De kosten voor de 65. 90 en 4 km. zijn afhankelijk van de gekozj afstand en eventuele herinnenng| variëren van 1,75 tot I K-I Voor de recreatieafstand van zofcj geldt een afwijken tarief: individuel f 2,50; gezin 5.-. Indien mengaj lid is van een toervereniging o betaalt men voor de recreatieatsta per persoon 1,75 voor een V plichte verzekering extra. Alle individuele deelnemers aan recreatietocht en de kinderen nen na afloop een medaille uiWi ken. Inlichtingen, tel. 079-41 Wjl Al enkele weken wordt er in De Dorpskrant geadverteerd door het eenmansbedrijf van Erik Simons. Het telefoonnummer verwijst naar Moerkapelle, maar uitdrukkelijk wordt gesteld dat het bedrijf is geves tigd aan de Onderweg in Waddinxveen. Dit om de gemeente Moerkapelle niet tegen de haren in te strijken. Erik Simons is 34 jaar en heeft al ervaring opgebouwd in Schevenin- gen waar hij een soortgelijke zaak had. Ze vonden dat nu echter te ver weg. maar trucks De zaak is in de eerste om auto's te reinigen, naast doen ze ook eventueel ook caravans. Dus pa lieren, maar ook bedrijven Eriks werkzaamheden vinden zojjl mogelijk 's middags en s I plaats. Nu heeft hij nog niet e J1 wat te doen. "Maar wel om d verzekert zijn vrouw. "Hei1 I een beetje op gang komen via 1 me en mondreclame Erik's Car Clean is ook op open.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 6