H tEGIONIEUWS REGIONIEUWS 1 REGIONIEUWS fcod Le 1 Kirui s Goudsmidsatelier in de Dorpsstraat aanbieding TDK cassettebandjes: zevenhuizen FAMILIEBERICHTEN nationaal kampioenschap ipbrengt collecte )merdrives Bridgeclub (oerkapelle iokter Vroegindeweij afwezig Amnesty Ballonnenwedstrijd Koninginnedag Zwemvierdaagse Koornmolen Loterij Stichting Kinderhulp Roemenië groot succes! Stichting wijkwerk de Zuidpias Mannen!!! lentokil-jeugd gaat strijden K. Verburg Ab Vente Lieve Opa Opa Ab D60 10 voor f22,50 1 gratis D90 10 voor f27,50 1 gratis Benning B.V. Dorpsstraat 111 01802-1358 Uiiizen - A s zaterdag gaan 4 teams van Rentokil strijden om het nationale kampioenschap. De C-jeugd jongens en meisjes zullen in de hal II Westwijk te Koen spelen. De jongens C komen tegen Dinto, Nuvoc en Flash/N. De Ef paan strijden tegen Vollkei, Rosstarsd en Alterno. De wedstrijden m lïLen beqinnen om 9.30 uur. Voor de A-jeugd spelen de Rentokil ZVH-jun W'L Marqriethal te Schiedam. Ook hier beginnen de wedstrijden om 9.30 uur. femesiunioren zullen het opnemen tegen Nokia VTC, Reflex en Henzo Oikos. De ."unioren krijgen Facit/Gemini, Piet Zoomers en ATC als tegenstanders, nale-wedstrijden zijn gepland om 17.30 uur. Daarna worden de teams in ihuizen in het dorpshuis Swanla feestelijk ontvangen. Lhuizen - De opbrengst van de onlangs in Zevenhuizen gehouden collecte, Ld voor het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten, bedroef 1.448,15. Een tlokale verenigingen zijn hiervoor de deur langs gegaan, met name de inbreng J 0 van de gymnastiekvereniging O.S.S. is het vermelden waard. jerkapelie- Bridgeclub Moerkapelle organiseert op 19 juni, 26 juni en 3, 10. 24 en lil zomerdrives. De eindstand wordt bepaald door het resultaat van 4 van de 6 ■Avonden. Het aantal spellen is 24. De aanvang is 20.00 uur in Partycentrum Kcordia aan de Bredeweg 66 te Moerkapelle. Met dank en waardering denken wij terug aan zijn inzet voor |"La Baraque". iOnze deelneming gaat uit naar mevrouw Verburg en Ben. personeel bar-discotheek-eetcafé "LA BARAQUE" Zevenhuizen [Plotseling is tijdens onze vakantie overleden mijn dierbare en lieve i, onze lieve vader en opa 29 juli 1923 2 juni 1991 "Wij zullen je altijd missen" L.M. Vente - Knop Heieen en Ton Houtman Wendy Hilderie Vente Glenn Rowan José Vente ,)lein 11 2761 GV Zevenhuizen ZH De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 juni op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Aankomst aan de begraafplaats om circa 13.50 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum aan de Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. Je kleinkinderen: Rowan, Glenn en Wendy Moerkapelle - 8 juni j. was wel een bijzon dere dag in Moerkapelle. Want ook het Rode Kruis hield haar jaarlijkse siotavond, met een feestelijke barbecue, georgani seerd door de colonneleden zelf. Voor deze avond waren alle vrijwilligers uitge nodigd, zoals welfarewerk, bestuursleden en natuurlijk de colonneleden zelf. Een extra hoogtepunt was dat 4 colonneleden 20 jaar in dienst zijn van het RRK nl. Piet Boogerman, Riek Honkoop, Bert Schreuders en Tinus vd Spek. Ook Daan Bac, die 10 jaar penningmeester is kreeg een onderscheiding opgespeld. Zij wer den toegesproken en hartelijk bedankt voor alles wat zij deden voor het functio neren van de plaatselijke afdeling door de secretaresse Ada Visser die ook de uit reiking van de versierselen verrichtte en de trouwe jubilerenden van harte feliciteerde met deze mijlpaal, waarbij ieder ook nog een roos kreeg aangeboden. Onder de barbecue annex koud-buffet namen en kele colonneleden op komische wijze het woord, want door middel van quiz (afval race) werd de kennis van de zojuist ge- huldigden getest en werden ze letterlijk de RKK-das omgegaan. De colonne mag terugzien op een geslaagd seizoen en een heel gezellige avond. tnhuizen/Moerkapelle - uitslagen 2e wedstrijd 5 juni jl.: 1. J. Hordijk 1050; 2 D. ku750; 3. D. Uittenbroek: 310; 4. B. vd Laan: 210 en 5. H.E. Breedijk; 190. iale vangst 2510 gram. Er werd gevist in de Gouwe (Julianasluizen) ana2 wedstrijden (in punten): 1. J. Hordijk 39; 2. D. Bazen 36; 3. B vd Laan 32; IE. Breedijk 27; 5. D. Uittenbroek 24; 6, L. Schmidt 21; 7. A. Uittenbroek jr. 19; EBreedijk 17; 9. A. Uittenbroek jr. 15; 10. J. Wiersma 14; 11. C. v. pelt 13; 12. b.Erk 11; 13. W. v. Erk 10; 14. J. Verschoor 7 en 15. J. Breedijk 8. lerkapelle - Dokter Vroegindeweij is afwezig van 17 juni tot 28 juniDe praktijk wordt argenomen door dokter Van Bruggen. Spreekuur volgens afspraak. De apotheek wrmaal geopend. bet verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Zevenhuizen - Afgelopen dinsdag is een nieuw winkeltje aan de Dorpsstraat ge start. Genodigden konden op 7 juni al een blik werpen in het gezellige pandje, dat de naam Kleinood heeft meegekregen. Dit goudsmidsatelier is in Zevenhuizen de enige zaak waar particulieren met en voor hun sieraden terecht kunnen. Geregeld zwaait de deur van het strak ingerichte pandje open. Het ene na het andere bloemstuk wordt met de nodige gelukwensen binnengebracht. Ze vinden allemaal een plaats op de houten toon bank. "Mijn vriend heeft hier de boel ver bouwd", vertelt de blonde eigenaresse, wijzend op de in het pak gehulde jonge man die zich met Erik voorstelt. "Het was een grote verbouwing. Er moest een be- tonvloer worden gestort, want alles liep scheef. Erik heeft verder alle vitrines ge timmerd. Hij heeft eigenlijk alles gedaan", vervolgt zij. Kleinood behoort aan Lia Moonen. De van oorsprong Zevenhuizense had eerst een goede baan bij een juwelier in Den Haag. Deze juwelier besloot- er echter mee te stoppen en Lia, die er acht jaar gewerkt heeft, moest een keuze maken. Ze zou kunnen solliciteren, maar ook een eigen zaakje kunnen beginnen. Aan dit laatste had ze wel meer gedacht, maar omdat ze het prima naar haar zin had in Den Haag verdween dat idee meer naar de achtergrond. Nu kreeg ze dus een kans en die heeft ze ook genomen. Priegelwerk "Je kunt wel stellen dat ze al acht jaar ervaring heeft opgebouwd in het vak. En ervaring is voor zoiets heel belangrijk", aldus haar'vriend. Om de ervaring van Lia te onderstrepen, pakt Erik een doosje waarin een eigen ontwerp van zijn vriendin ligt. Het sieraad is duidelijk met de grootste zorg gemaakt. "Dat is een priegelwerk", verzekert Erik. Lia wilde vroeger eigenlijk niet per se goudsmid worden, maar ze werkte wel altijd graag met haar handen, "Als je met den", vertelt Lia's vriend buiten voor de etalage. Er zijn inmiddels al wat mensen langsge komen die nieuwsgierig een blik in de etalage werpen. Twee meisjes kunnen zich blijkbaar niet bedwingen en kijken even vluchtig de winkel/werkplaats rond. Inderdaad ook werkplaats. Naast inkoop van oud goud en verkoop van sieraden. het vak bezig bent, ga je het steeds leuker vinden", volgens de eigenaresse. Voor haar nieuwe winkeltje heeft ze ook ge werkt aan eigen ontwerpen. Ze heeft voor elk wat wils gemaakt. "Wat ze heel goed kan, zijn vooral de wat strakkere siera- barometers e.d. richt ze zich ook sterk op reparaties en het reinigen van sieraden. De Dorpskrant wenst Kleinood veel succes. Erik-Jan van el Zevenhuizen - Dit jaar werden de Amnesty-ballonnen vele richtingen uitgeblazen. Kaartjes werden teruggestuurd uit o.a. Europoort, Den Haag, Woerden en IJsselstein. Winnares werd Wendy Roos uit Zevenhuizen; haar kaartje werd door de jachtopzichter van het landgoed Groot Wolfswinkel in Scherpenzeel (Gld) gevonden. Zij krijgt een dezer dagen een mooie prijs uitgereikt. Hartelijk gefeliciteerd Wendy! Amnesty groep Zevenhuizen/Moerkapelle. Rijneveld - Ook nu we als Benthuizen opgegaan zijn in de nieuwe gemeente Rijneveld blijven (bestuurs)leden van de Historische Kring collecteren voor het Anjerfonds. Dit fonds stelt zoals u waarschijnlijk wel weet, gelden ter beschikking voor allerlei culturele doeleinden. Zo heeft de Historische Krinq Benthuizen een bijdrage gevraagd voor de aanschaf van de modepoppen die wel al gebruikten voor de laatste tentoonstelling "Trouwkaarten met bijbehorende trouwfoto s. Het kinderkoor De benthuizer zanger ties" heeft dringend behoefte aan nieuwe kleding voor de jeugdige leden, daarom heelt het bestuur een beroep gedaan op het Anjerfonds. Wist u dat we als collecterende vereniqinq een derde gedeelte van de opbrengst mogen houden voor de eigen kas;' Geeft dus met gulle hand als de (bestuurs)leden van de Historische Kring Benthuizen tussen 17 en 29 juni a.s. bij u aan de deur komen. Zevenhuizen - De nationale zwemvierdaagse van zwembad de Koornmolen wordt dit jaar gehouden van 17 t/m 21 juni a.s. Er wordt gezwommen in het buitenbad van het combibad waarvan de watertemperatiujr 23 graden is. Maandaq 17 juni wordt het startsein gegeven om 16.00 uur Tot 20.00 uur kan -i r> il r^r-i aan Ao Ijacca t/an hpt nan Vch Moerkapelle - Tijdens de Braderie in Moerkapelle 8 juni jl. heeft de stichting een loterij gehouden. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor kindertehui zen in Roemenië. Maar liefst 3280 loten a 1,- werden verkocht. De trekking werd verricht door de Rijkspolitie in per soon van de heer v.d. Roer. De uitslag: le prijs: 4101; 2e; 1912; 3e; 5097; 4e: 4748; 5e; 5085; 6e: 0601; 7e: 2440; 8e: 1967; 9e; 2414 en 10e: 0650. De prijzen kunnen worden afgehaald bij de Fotoboetiek in Moerkapelle. We zullen u erg missen en we zullen u nooit vergeten Opa; we houden van jou er 17 en 18 juni worden ingeschreven aan de kassa van het bad. Voor ouderen is het mogelijk om 's middags van 13.30 -14.30 uur de baantjes te trekken. De zwemvierdaagse is na twee decennia een begrip voor honderdduizenden landgenoten. Dit jaar is het sponsorzwemmen voor het Ronald McDonald kinderfonds. Waddinxveen - Zaterdag 15 juni is er jeugdbingo van 19.00-21 00 uur in het Zuidhonk. Leeftijd 10-14 jaar. Er worden 4 ronden gespeeld. Ook wordt er een loterij gehouden met leuke prijzen. kelen. Noten lezen is geen must Het is voldoende als u met en thousiasme bent toegerust. Wij repeteren elke donderdaga vond vanaf klokke acht In het O.C., waar ook u dan wordt verwacht. Nieuwe leden?vooronseen mooi kado! de leden van "Con Spirito" Nieuwerkerk a/d IJssel Ter versterking en vermaak Vragen wij voor ons 20-jarig jubileum - een feestelijke zaak - Enthousiaste bassen en tenoren Die zich samen met ons duide lijk willen laten horen. We zingen Rossini s 'Kleine Mis Die weliswaar zo klein niet is. Het stuk bevat wondermooie, feestelijke delen Bij uitstek geschikt voor mannen-

Dorpskrant | 1991 | | pagina 17