en steengoede aktie tijdens de renovatie van de dorpsstraat -rssxr- "KEIEN VAN AANBIEDINGEN" - t/m woensdag Crdag aanbieding [zevenhuizen aanbieding zevenhuizen aanbieding zevenhuizen aanbieding nu ƒ49,- zevenhuizen ft Plaatsen lesbijenstand Nesseweg te Zevenhuizen hiw duivenhok Burgemeester linkhamerweg 42/ )uw caravanbedrijf Wollefop- snweg 57b te Zevenhuizen. juwverordenlng Verbouw woningen Hazeveld 19, 21, 23 en 25 te Zevenhuizen 50 cent Gardena Spuitset van ƒ33,50 voor 1,95 1,10 1,75 Dames horloges van ƒ98,- en ƒ79,- TSr T m IP ffi Dorpskrant 413/12 juni 1991 pagina 9 I deze Week van donderdag t/m woensdag Alle soorten en smaken Japanse rijstcrackers kosten nu per verpakking minder En ze zijn nog vet- en kalorie-arm ook! Het Kaasmekka Dorpsstraat 168 01802-1868 F amilux/Schotte Dorpsstraat 151 01802-1212 Gebr. Fricandeau 100 qram Boterhamworst 100 qram Schouderham 100 qram Keurslager M. van Tol Zn Dorpsstraat 132 01802-1223 ~i I T Dijkshoorn Brillen Burg. Boerstraat 2 01802-3050 Zo ver is de vernieuwde Dorpsstraat gevorderd!!!! Gemeente Moerhuizen Lgemeester van Moerhuizen maakt bekend, dat met ingang van (derdag 13 juni 1991 gedurende veertien dagen, ter gemeentesecreta- fcureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt: Lanvraagvan de heer M.L.A. de Rijk, voorde bouw van een duivenhok de Burgemeester Klinkhamerweg 42 te Zevenhuizen; [aanvraag van de heer H.A. Struckman, voor de bouw van een lanbedrijf aan de Wollefoppenweg 57b te Zevenhuizen. balde bouwplannen in strijd zijn met de voorschriften van de ter plaatse lende bestemmingsplannen kunnen de gevraagde vergunningen uit land worden verleend via een vrijstellingsprocedure. lemeester en wethouders zijn nu voornemens om hiervan gebruik te Krens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid lirende de termijn waarop de bouwplannen ter inzage liggen daartegen |#aar aan te tekenen. jezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burgemees- nwethouders van Moerhuizen. Zevenhuizen, 5 juni 1991 De burgemeester voornoemd, A.W. Lips »llege van burgemeester en wethouders van de gemeente Moerhui- maakt ingevolge het bepaalde in artikel 3 van de Wet algemene i gemeentelijke herindeling bekend, dat de raad op 28 mei 1991 (besloten de in de voormalige gemeente Zevenhuizen geldende Bouwverordening van toepassing te verklaren voor het gehele gebied der gemeente Moerhuizen. Het besluit treedt op 19 juni 1991 in werking. Vanaf die dag ligt de verordening voor een ieder ter gemeentesecretarie, sectie A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage. Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, A. Visser. De burgemeester, A.W. Lips De burgemeester van Moerhuizen maakt bekend, dat met ingang van donderdag 13 juni 1991 gedurende veertien dagen, ter gemeentesecre tarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt: - de aanvraag van de heer T.J. Overdijk, voor de verbouw van de woningen Hazeveld 19, 21, 23 en 25 te Zevenhuizen. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp, na vijfde herziening" en is met de voorschriften daarvan in strijd. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens om met gebruikma king van artikel 4 van de planvoorschriften van het bestemmingsplan de vergunning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid gedurende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen. Het bezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burge meester en wethouders van Moerhuizen. Zevenhuizen, 29 mei 1991. De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. De burgemeester van Moerhuizen maakt bekend, dat met ingang van donderdag 13 juni 1991 gedurende veertien dagen, ter gemeentesecre tarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt: - de aanvraag van het Ambrosiusgilde voor het plaatsen van een lesbijen stand aan de Nesseweg te Zevenhui zen. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Zevenhuizer- plas". Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens om met gebruikmaking van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdelijk vergun ning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid ge durende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen. Het bezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burge meester en wethouders van Moerhui zen. Zevenhuizen, 7 juni 1991 De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Bakker Gerritsen Keurslager Tol -O c v- o O J2 5 Benning B.V. j fc CD O O O -C Q u IA U-, Schotte j Bakkerij Verbeij Kaasmekka Wim en Coby van de Hoek

Dorpskrant | 1991 | | pagina 9