Gemeente Moerhuizen Kinder* triahtlon Geslaagden Prins Bernhard MAVO Geslaagde kandidaten MOVON, Instituut voor modevakonderwiis afd. Ze venhuizen. Pupillen uitgaansdag Vakature secretarie MEDEWERK (ST) ER Vakature brandweer BRANDWACHT M/V Aangifte binnen verhuizingen O pagina 4 Dorpskrant 416/3 juli 1991 Ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, sectie Algemeen Juridische en Bestuurlijke Zaken, wordt gevraagd voor 30 uur per week. Funktieomschrijving - advisering en administratieve behandeling van regeling geldelijke steun huisvesting gehandicapten; - advisering en administratieve bejandeling van aanvragen om gemeentegaranties; - algehele assistentie aan de medewerker die belast is met de uitvoering van de milieuwetten zoals Hinden/vet, Geluidhinderwet, Wet Bodembescherming e.d. Funktievereisten - Mavo/Havo-diploma; - Diploma Administratief Ambtenaar strekt tot aanbeveling, alsmede kennis van de milieuwetgeving; Salaris - Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden dat gelegen is tussen f 2.277,en f 2.923, bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot latere inscha ling tot f 3.175,bruto per maand. Inlichtingen - Nadere inlichtingen over deze vakature kunnen worden verkre gen bij de heer G.J. Sytsema, waarnemend hoofd van de afdeling algemene zaken, telefoon 01802-1644, toestel 32. Reakties Belangstellenden worden verzocht schriftelijk te solliciteren met vermelding van persoonlijke gegevens, ervaring en referenties bin nen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep. Sollicitatiebrieven dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van Moerhuizen, Dorpsstraat 89/ Burgemeester en wethouders van de gemeente Moerhuizen roepen sollicitanten op voor een funktie bij de vrijwillige brandweer in de kern Zevenhuizen. Algemene informatie De brandweer van Moerhuizen bestaat uit een 2-tal korpsen, te weten in de kernen Zevenhuizen en Moerkapelle. In regionaal verband maakt de brandweer deel uit van de regio Midden-Holland met als centrumgemeente Gouda. Funktie-informatie De funktie omvat in hoofdzaak de volgende onderdelen: - tijdens en na het voltooien van een brandwachtopleiding deelnemen aan brandwedstrijden en technische hulpverlening; - deelnemen aan aktiviteiten in het kader van de rampbestrij- dingsorganisatie. Funktie-eisen Sollicitanten dienen: - minimaal de leeftijd van 18 jaar te bezitten; - woonachtig en werkzaam te zijn in Zevenhuizen; - oefenavonden bij te wonen en cursussen te volgen; - bij alarm de door de vrijwillige brandweer te vervullen taken ui te voeren. Aan een eventuele aanstelling gaat een medische keuring vooraf. Vergoeding Volgens de Rechtspositieregeling Vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweer. Inlichtingen Meer informatie over deze funktie wordt U graag gegeven door de commandant, de heer A. Roos, telefoonnummer 01802 - 2372. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschij nen van deze advertentie worden ingezonden aan het college van burgemeester en wethouders van Moerhuizen, Postbus 30,2760 AA ^Zevenhuizen. Het blijkt in de praktijk veelvuldig voor te komen dat personen binnen de gemeente zijn verhuisd, maar verzuimen hiervan aangifte te doen ter gemeentesecretarie. Ingevolge de wettelijke voorschriften is iedereen verplicht aangifte te doen wanneer men binnen de gemeente van adres is veranderd. Men gaat vaak van de gedachte uit dat het afhalen van een vergunning tot ingebruikneming van woonruimte tevens'inhoudt dat de verhuizing gere geld is. Dit is echter een misverstand. Wij verzoeken U dringend indien U in de afgelopen periode bent verhuisd, dit zo spoedig mogelijk te melden bij de sectie Burger Zaken van de gemeente. In de kern Zevenhuizen kunt U elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur aangifte doen op het gemeentehuis. In de kern Moerkapelle kunt U op maandag, woensdag en vrijdag van 10.00 -12.00 uur aangifte doen bij het gemeentelijk loket in de Rabobank. Wanneer U er niet zeker van bent of U uw verhuizing al hebt doorgegeven, kunt U altijd telefonisch informeren. Het telefoonnummer van het gemeentehuis is 01802 - 1644, toestel 26. Nieuwerkerk a.d.IJssel- Stichting Evenement organiseert in menwerking met Zwemver "Barracuda" een Kindertriathloi, Deze is bedoeld voor de jeugd van 8 m 14 jaar en wordt gehouden in Ni werkerk a.d. IJssel vanuit het spo Dorrestein. Deze Triathlon wordt op zaterdag september a.s. gehouden, start: 09 Deze aankondiging wordt al vlucs daan opdat kinderen hier al- rekei meehouden en deze zaterdag vrii den. De jeugd moet drie onderdelen afc gen: zwemmen, fietsen en hardloper De afstanden zijn: 250 meter m men, 10km. fietsen en2kmhardta- Voor het onderdeel fietsen zijn fietsen nodig, na afloop zal ere innering klaarliggen. Voorde kinderen met de snelste tijds een prijs beschikbaar. Nieuwerkerk a.d. IJssel- Zoals elk jaar is er weer een spannen de schoolperiode op de Prins Bernhard MAVO te Nieuwerkerk a.d. IJssel afgesloten. Zowel de eindexamenkandidaten als de docenten kunnen weer opgelucht ademhalen. Slechts één kandidaat werd afgewezen. )e geslaagden zijn: Brenda ft arts: Jan Bier; Reinder Bier; Chantal Boevé; Mickey Borsten; Saskia Coster; Kemco v.d. Does; Niels Dolk; Monique van Driel; Mandy v.Hensen v. Uningen; Menno v.d. Heuvel; Miranda den Hollander; Tamara Jansen; Saskia Kranenburg; Dino Lapar; René Plas man; Chantal Quak; Edwin Roovers; Richard Schaareman; Jasmin Sckr nen; Danny v. Straaten; Dieter Tw höven; Marcel v. Veelen; Anne-Miti Vonck; Eline Welbers; Mirelle Worst Zevenhuizen-Op dinsdag 25 juni j.l. zijn der vijf kandidaten uit Zevenhuizen ge slaagd voor het certificaat 'Naaitechnie- ken'. De dames A. Heijnen, M. Heus- dens, L. Klunder, L. Opmeer en A. van der Wel, ontvingen hun diploma in Gouda, het certificaat 'naaitechnieken' is een onderdeel van de opleiding tot costumière, maar kan ook afzonderlijk worden behaald. Alle voorkomende technieken betreffende kragen, man chetten, splitten, zakken, sluitingen en lingerie worden behandeld. Bover noemde dames vervolgen hun opleid tot costumière bij het MOVON, jnstitm voor modevakonderwijs afdeling i venhuizen. Zij hopen hiervoor het gend jaar hun diploma te behalen. Ingezonden Moerkapelle-Zaterdag jl. hadden de Moerkapelse pupillen en de meisjes ju nioren hun jaarlijkse uitgaansdag, nadat dit uitje i.v.m. het slechte weer vorige week zaterdag was afgelast, wa ren de weergoden de Moerkapelse jeugd nu gunstiger gezind. Om 9.00 uur vertrokken 56 pupillen en meisjes al toeterend in meer dan 15 auto's met hun beqeleiders naar Duin- rell. Daar aangekomen werd iedereen eerste van limonade voorzien en daarna werd iedereen op de diverse attracties losge laten. De F-jes en E-pupillen deden dit met hun leiders in groepjes, de overigen op eigen houtje. het werd een ontzettend fijne dag, waar op iedereen het uitstekend naar zijn/ haar zin had. Er was dan ook een verscheidenheid aan attracties. Je kon heerlijk varen in bootjes, fietsen op een monorail met een enorme snelheid van een water glijbaan af snellen. Tevens kon iedereen zich regelmatig vergapen aan leuke kikkershows en films. Voor de groteren was er dan nog de achtbaan, een reusachtige zweefmolen en een rodelbaan. Na halverwege de dag wat te hebben gegeten en te zijn getrakteerd op een bakje frites, was iedereen weer vertij nen en deed zich tot vier uur te goal de attracties. In konvooi kwamen ze daarna ow luid getoeter aan bij het Dorpshuis, «j veel ouders stonden te wachten, hein- een heerlijke dag, uitstekend georgao seerd door het jeugdbestuur. die11 langs deze weg hartelijk willen oe®j ken. na de zomerstop hopen we al on jeugdleden weer op onze velden tem gen begroeten. Nieuwe jeugdleden zijn natuurlij»0 van harte welkom. Aanmelden tel. 01793-2970 Allen een fijne vakantie gewenst. De leiding. 0 -1 In de Ringvaart tussen Zevenhuizen-dorp en de spoorlijn zwemt deze witte moeder-zwaan trots rond I 6 grijze donsachtige jongen. Vader lijkt in geen velden of wegen te bekennen, maar is wel in °mraaf ka"! "Waag het niet te dicht bij m'n jongen in de buurt te komen" briest moeder in zwanentaal. De fotog I zich ternauwernood in veiligheid brengen...Zo ook anderen die belangstellend van de fiets staf>i^LrtJeind{ familie Zwaan wilden bekijken. Dit gaat met een zeker risico gepaard. Diverse bewoners van het N° hebben, zelfs zpnder aanleiding, al even een boze zwaan in hun achtertuin gehad.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 4